برگزیده های پرشین تولز

گپ و گفتگوی طرفداران عکس و عکاسی!

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
i467394_2247976-okay-face-super.jpg

پ.ن: مرسی :دی فقط سوال کردم ببخشید

نوغرم :دی

به خود لی لی پیام بده اینجا میاد فقط اخطار میکنه و میره زیاد سر نمیزنه اینجا

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026
آخه گرو هها دیگه برای چی :l !!!!!!

تازه گروهها داشتند فعالیت میکردند ....

این عکس رو نگاه کنید : یه جایی برای زندگی ...

gyazorx3gvrx5m1sxet.jpg

siavash20

Registered User
لایک‌ها
3,301

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026

siavash20

Registered User
لایک‌ها
3,301
کجا پشه داره مکان به این زیبایی:D

الان روزِِ
بزار شب بشه مثل چی هووووجوم میارن :دی

مگه دیگه می شه اینجوری خوابید ؟

Otter-Sleep-600x960.jpg

پ ن : ولی در کل منظره خووشگلی بود، البته تو شمالم از اینا کم نداریماا - ارزونم هست
4628.gif

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482

- Saman -

Registered User
لایک‌ها
761
سلام دوباره !

داشتم ويكي پديا رو مرور مي كردم كه يك مرتبه نگاهم به اين تصوير افتاد . يعني بهتر بگم نقشه اي از امپراطوري پارس در سال 490 قبل از ميلاد . به ناگاه به خاطرم افتاد كه به قولي :

چـــي بو د يــــــم و چـــي شد يـــــــم !!!

Persian_Em1aaa.png

باز به قولي از گقتگوي آ ز ا د سابق :

مي بينم كه فروم ديگه حال و هواي سابق رو نداره ... اما خب ... چي كار ميشه كرد .

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026
الان روزِِ
بزار شب بشه مثل چی هووووجوم میارن :دی

مگه دیگه می شه اینجوری خوابید ؟

پ ن : ولی در کل منظره خووشگلی بود، البته تو شمالم از اینا کم نداریماا - ارزونم هست
4628.gif
واقعا تو شمال هست !!! من ندیدم:eek:
منم از پشه بیزارم ...

پسرن دیگه .. ب بعد شاعرانه قضیه نگاه نمیکنن:D

آره دیگه ب فکر خواب و خوراکن :D
اصن کسی دلش میاد اینو بخوره ؟
34zn0n5.gif

آخی خیلی نازه ... من ک میخورم :f34r:
سلام دوباره !

داشتم ويكي پديا رو مرور مي كردم كه نگاهم به اين تصوير افتاد . يعني بهتر بگم نقشه اي از امپراطوري پارس در سال 490 قبل از ميلاد . به ناگاه به خاطرم افتاد كه به قولي :

چـــي بو د يــــــم و چـــي شد يـــــــم !!!

Persian_Em1aaa.png

باز به قولي از گقتگوي آ ز ا د سابق :

مي بينم كه فروم ديگه حال و هواي سابق رو نداره ... اما خب ... چي كار ميشه كرد .

آره ایران برا خودش کسی بوده ؛ به قول دبیر تاریخمون میگفت : الان ایران گربه ایه ک تمام موهاش ریخته ...

hameddam

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,409
تجربه شخصی ام بهم ثابت کرده تمام ما ایرانی ها به همه جور شرایط کنار میاییم
فقط اولش یه کم دست و پا میزنیم
پس به نظرم نباید غصه بخوریم بی خیالی طی میکنیم
به این وضع فروم هم عادت میکنیم
اعصاب خودتونو خرد نکنید
به قول ظاهر شاه (آخرین پادشاه افغانستان ) (با لهجه افغانی بخونید : ما زیر بار زور نمیـــــــرویم ،
smiley_15.gif
مگر آنکه زور پر زور باشد
smiley_9.gif

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
تجربه شخصی ام بهم ثابت کرده تمام ما ایرانی ها به همه جور شرایط کنار میاییم
فقط اولش یه کم دست و پا میزنیم
پس به نظرم نباید غصه بخوریم بی خیالی طی میکنیم
به این وضع فروم هم عادت میکنیم
اعصاب خودتونو خرد نکنید
به قول ظاهر شاه (آخرین پادشاه افغانستان ) (با لهجه افغانی بخونید : ما زیر بار زور نمیـــــــرویم ،
smiley_15.gif
مگر آنکه زور پر زور باشد
smiley_9.gif
اینو کجا شنیدی داداش؟:دی

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
سرخوش تپل و تنبل!
دائم خوابه:D

با این تفاسیر شباهت هایی بین من و کوآلا وجود داره :D

//

امید

531044_413002345424689_1084281756_n.jpg

عکس واقعیه و در عین حال بسیار زیبا
البته به نظرم گیاه راه میان بُر رفته و بذرش در آسفالت ترک خورده افتاده :دی آخه این فسقلی زوری نداره که :دی

عکس های بیشتر از این نوع

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
با این تفاسیر شباهت هایی بین من و کوآلا وجود داره

سرخوش؟
تنبل؟
تپل؟
خوابالو؟
هَی وای من:D

kaveh_hazhir

کاربر فعال و منتخب سال 90 انجمن موسیقی<br>کاربر فع
کاربر فعال
لایک‌ها
609
کاوه جان قاعدتا موقع زدن این پست تو همون وضعیتی رو داری که من امروز ساعت 5 بعدازظهر داشتم. یعنی شوک و عصبانیت!

من درکت می کنم، چون خودم توی بخش های حذف شده اندازه سه تا کامیون 18 چرخ پست داشتم و واقعا حال بهتری از خودت ندارم، ولی چیزی که میخوام بگم اینه که نباید عصبانیت مون باعث بشه که تصمیم غیرمنطقی راجع به این قضیه بگیریم. این قضیه ای که پیش اومده قطعا بیشترین ضرر رو به خود صاحب های سایت می زنه، پس اگه راه حل دیگه ای داشت شاید پیاده می کردند (شاید هم در آینده پیاده کنند).

امیدوارم تا فردا یه مقدار آروم تر بشی و این تصمیمت رو عوض کنی، چون ما حالا حالاها دل مون عکس گربه خواب آلود و مرغ عجیب و غریب و سوسک های بدجنس غارتگر میوه می خواد!
23t06dg.gif

متاسفم محمود عزیز و بقیه کسایی که شاید از رفتنم ناراحت بشن، ولی من به هیچ وجه تحمل چنین توهینی رو ندارم و نخواهم داشت! :hmm:
حال و روز من رو فقط یک کاربر موسیقی میتونه درک کنه. خدا میدونه که چه پستایی رو که واسه زدنشون ساعت ها وقت گذاشتیم، چه آهنگ هایی رو که واسه پیدا کردنشون روز ها و حتی ماه ها تلاش کردیم، هزینه کردیم، عمرمون رو گذاشتیم!! از 2006 تا حالا چه کسایی اومدن و رفتن و چه یادگاری هایی که تو f86 نذاشتن! قصد من یک وقت خدای نکرده کم اهمیت جلوه دادن بقیه انجمن ها نیست، ولی واقعا انجمن موسیقی یک چیز دیگه بود. بسیاری از مطالب وبسایتای موزیک داخلی از اینجا کپی برداری میشد حتی بدون ذکرمنبع! اگه بخوام مثال بزنم باید تا فردا صبح بیدار بمونم.
حالا حال من اینه، شما ببین حال کسانی مثل بهزاد که به نوعی به گردن این فروم واقعا حق دارند چطور خواهد بود! کسایی که از هر 20 پستشون 19 تا پست مفید بود و بیستمی هم راجع به اون 19 تای قبلی!

سرتو به درد نیارم محمود، ولی شرمنده من ارزش فعالیتم تو بخش عکاسی 1/10 بخش موسیقی هم نبود. پس از من نخواه که بخاطر چهارتا عکس بمونم و منتظر باشم ببینم آقا احسان این انجمن رو هم تعطیل میکنه یا نه! اگر هم تعطیل کرد بگم دمت گرم دستت درد نکنه.
همون بهتر که همین الانش همه چیزو تموم شده بدونم. :)

کاوه جان بعضی ها لیاقت این کاربرها رو ندارن ! من با بخش موسیقیش خیلی حال میکردم با این اینترنت داغون فقط میتونستم شبا آهنگ ها رو دانلود کنم . اون همه آهنگ های زیبا پرید !

این چه حرفیه میزنی فرزاد. عزیز. اتفاقا من برعکس احساس میکنم ما لیاقت اونارو نداریم! مائیم که بلانسبت عمر خودمون رو به بطالت گذروندیم و حتی داریم میگذرونیم ... چیزی که داره من رو میسوزونه اینه: حیف، حیف اون همه کاربری که زحماتشون یه شبه دود شد رفت هوا...
حیف من که خودم رو وابسته به دنیای مجازی کردم! دیگه نه پرشین تولز و نه هیچ سایت ایرانی دیگه ای برام ارزش فعالیت کردن رو نداره. من به عنوان عضو کوچیکی از دوستان بخش موسیقی که مطمئنا خیلیا دیگه در بین ما نیستن؛ نه خودشون نه پستاشون، با ناراحتی تمام از همگی خداحافظی میکنم و بر نخواهم گشت حتی درصورت بازگشت فروم موسیقی.

بعنوان حسن ختام آهنگی معرفی میکنم که همیشه من رو با خودش به اوج غم ها و تنهاییام میبرد. واقعا که بهترین شریک برای من در طول زندگیم موسیقی بوده و خواهد بود...

تقدیم به همه:

Evening_breeze.jpg

. Johnny Guitar

و این هم آخرین پست بنده بود که سر از اسپم سرای بخش عکاسی در آورد! :) (حالا اگه بعدا یه تاپیک زدین قهرکنندگان پرشین تولز :D:blush:، این پستمو انتقال بدین به اون تاپیک :دی - قابل توجه لی لی، حسین، لیلا و هر مدیر یا همکار دیگه ای)

با آرزوی بهروزی و زندگی سرشار از موفقیت و شادکامی برای خانواده پرشین تولز! دلم برای همتون تنگ میشه ولی این هم بگذرد.

شیمی جانَه قوربان.

کاوه هژیر اول مهر 91

Last edited:
بالا