برگزیده های پرشین تولز

گیت فروشگاهی چگونه ساخته می شود؟

mojtaba_br

Registered User
تاریخ عضویت
15 نوامبر 2015
نوشته‌ها
172
لایک‌ها
7
سن
29
گیت فروشگاهی چگونه ساخته می شود؟ گیت فروشگاهی از دو قسمت اصلی بدنه (آنتن ) و بورد های الکترونیکی تشکیل شده است ، تولید بدنه دزدگیر فروشگاهی دارای تکنولوژی پیشرفته و پیچیده ایی نیست و در واقع تمام دزدگیر لباس به دارا بودن تکنولوژی پیشرفته و بسیار پیچیده تولید بوردهای بوردهای الکترونیکی دزدگیر پوشاک می باشد .
بسیاری از شرکتهای فعال در زمینه گیت های فروشگاهی خود را تولید کننده گیت فروشگاهی می خوانند ، در واقع این شرکتها ممکن است بدنه گیت فروشگاهی را تولید کنند اما قادر به تولید بورد الکترونیکی آن نمی باشند .


شرکت نیرو پردازش اسپینر شمارا در این افتخار که نام ایران را در کنار شرکتهای بزرگ تولید کننده بورد گیت فروشگاهی مانند شرکتهای هلندی ، آمریکایی و ... قرار دهد ، شریک می داند .ممکن است شما با نام های دیگر گیت ضد سرقت فروشگاهی که شامل دزدگیر فروشگاهی ، گیت فروشگاهی ، دزدگیر لباس ، دزدگیر هایپرمارکت ، دزدگیر پوشاک ، دزدگیر کیف و کفش آشنا باشید اما توجه کنید تمام این نام ها مربوط به یک دستگاه می باشد که به آن ناظر الکترونیکی کالا یا EAS (Electronic Article Surveillance ) می گویند ، می باشد .
گیت فروشگاهی شامل تجهیزاتی اعم از : بورد الکترونیکی ، بدنه ، انواع تگ فروشگاهی ، انواع جداکننده ، انواع خنثی کننده لیبل، لیبل امنیتی و .... می باشد که این تنوع باعث شده تا گیت فروشگاهی قادر به تامین امنیت اکثر صنوف باشد .
 
بالا