برگزیده های پرشین تولز

گیرنده دیجیتال مخصوص موبایل و تبلت PT115

m_shakeri

Registered User
لایک‌ها
21
با گیرنده دیجیتال MyGica PT115 کانالهای تلویزیون دیجیتال را با کیفیت فوق العاده بالا بر روی تبلت و موبایل خود تماشا کنید

vilo24_60109-461121%211.jpg

گیرنده دیجیتال PT115 دستگاهی بسیار کوچک و با حساسیت گیرندگی بالا مناسب جهت تماشای کانالهای تلویزیونی و رادیویی دیجیتال بر روی انواع تبلت ها و گوشی های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید است.

ویدئوی آزمایش عملکرد دستگاه (کلیک کنید)
upload_2014-8-30_11-13-39.png
pt115_3.jpg

مشخصات:
قابلیت ضبط شبکه های تلویزیونی بر روی تبلت و موبایل
مجهز به سیستم Time Shifting (نگه داشتن برنامه زنده)
پشتیبانی از شبکه های HDTV
پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها (EPG)
مجهز به سیستم کانال یابی خودکار
قابلیت ایجاد و دسته بندی کانالهای مورد علاقه
حساسیت بسیار بالا جهت دریافت سیگنال کانالهای تلویزیون و رادیوی دیجیتال

------------------------------
قیمت خرید از سایت ایسام 97 هزار تومان
قیمت خرید خارج از سایت ایسام 91 هزار تومان

خرید اینترنتی ایمن همراه با ضمانت برگشت پول در صورت عدم رضایت از کالا (سایت ایسام)

لینک مشخصات و خرید اینترنتی
------------------------------

گیرنده دیجیتال مخصوص تبلت - گیرنده دیجیتال مخصوص موبایل - گیرنده دیجیتال برای تبلت - گیرنده دیجیتال برای موبایل - گیرنده دیجیتال برای گوشی - گیرنده دیجیتال برای اندروید - گیرنده دیجیتال مخصوص اندروید - گیرنده دیجیتال برای موبایل و تبلت - گیرنده دیجیتال PT115 - گیرنده دیجیتال MyGica

Last edited:

rahmannnn

Registered User
لایک‌ها
116
سلام
یک سوال:
نحوه عملکرد این گیرنده چطور هست؟یعنی سخت افزار توسط اندروید شناسایی میشه و ارتباط از طریق پورت یو اس بی هست یا از طریق بلوتوث و ....؟ بر روی کلیه موبایلها و تبلت های اندرویدی با مشخصات اعلام شده جواب میده؟

m_shakeri

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
یک سوال:
نحوه عملکرد این گیرنده چطور هست؟یعنی سخت افزار توسط اندروید شناسایی میشه و ارتباط از طریق پورت یو اس بی هست یا از طریق بلوتوث و ....؟ بر روی کلیه موبایلها و تبلت های اندرویدی با مشخصات اعلام شده جواب میده؟

سلام
ارتباط گیرنده دیجیتال از طریق پورت USB با تبلت برقرار میشه. نرم افزاری روی تبلت نصب میشه و کلیه شبکه ها رو براتون نمایش میده.
بله برای مشخصات اعلام شده جواب میده.

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
سلام داداش
1 اینترنت میخواد؟
2 نرم افزار خاصی داره؟
3 مصرف باتری رو بالا میبره؟
4 cpu دستگاه که ربطی نداره فقط باید اندروید باشه؟
5 کانال های ماه..واره ای رو میگیره؟
6 تعویض داری؟

m_shakeri

Registered User
لایک‌ها
21
سلام داداش
1 اینترنت میخواد؟
2 نرم افزار خاصی داره؟
3 مصرف باتری رو بالا میبره؟
4 cpu دستگاه که ربطی نداره فقط باید اندروید باشه؟
5 کانال های ماه..واره ای رو میگیره؟
6 تعویض داری؟
با سلام
1- نیازی به اینترنت نداره
2- نرم افزار اندرویدی به اسم PadTV رو باید نصب کنید
3- قطعا هر وسیله ی جانبی مصرف باتری رو بالا میبره
4- گوشی یا تبلت شما باید دارای حداقل پردازنده Cortex A8 800MHz یا بالاتر باشه
5- فقط کانالهای تلویزیون دیجیتال رو می گیره
6- منظورتون از تعویض؟!
با تشکر

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
تعوض با جنس دیگه؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
دوستان من یکی شفارش دادم
بعد از تست براتون یه ریویو میرم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
استارتر محترم فکر کنم این گیرنده تنها در گوشیهایی قابل استفاده باشه که قابلیت OTG داشته باشن، که پاور لازم برای گیرنده رو تامین کنن، درسته؟

m_shakeri

Registered User
لایک‌ها
21
استارتر محترم فکر کنم این گیرنده تنها در گوشیهایی قابل استفاده باشه که قابلیت OTG داشته باشن، که پاور لازم برای گیرنده رو تامین کنن، درسته؟
بله، درسته.

Sent from my U51GT_C4 using Tapatalk

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام به همه دوستان
امروز گیرنده دستم رسید
از اقای شاکری تشکر میکنم بابت صداقت و درستیشون
همراه دستگاه 2 انتن وجود داره برا کاربردهای مختلف
دانگل گیرندگی خیلی خوبی داره ...منزل ما انتن دهی قوی نیست برا همین من از انتن اهنربایی استفاده کردم که خیلی خوب جواب داد
برا راه اندازی فقط کافیه برنامه pad tv رو نصب کنید و در داخل تنظیمات برنامه یکبار شبکه ها رو سرچ کنید (کارکرد برنامه خیلی راحت هست)
همه شبکه ها رو خوب گرفت به جز شبکه hd test که موقع سرچ کردن بود ولی تو لیست پخش نبود(اگه اشتباه نکنم نمیتونه hd ساپورت کنه)
کار کرد نرم افزار خیلی روون و خوب هستش ...قابلیت های خوبی داره مثل تایم شیفتینگ ...ضبط برنامه در حال پخش...ساپورت epg فارسی...
البته تو پخش شبکه های رادیویی مشکلی بود که فکر کنم باگ نرم افزار هستش (شبکه شروع به پخش میشد به سرعت صداش قطع میشد ولی اگه ضبط میکردید درست پخش میکرد)
مصرف باتری هم معقول هستش و بار زیادی رو باتری نمیاره (مثل پخش ویدیو تقریبا مصرف میکرد)
در کل به دوستانی که تمایل به خرید دارند باید بگم در خریدش شک نکنید وسیله خیلی خوب و کار امدی هستش و کیفیت ساخت خوبی داره
من در کل خیلی راضی هستم و از 20 نمره 17 رو میدم اونم به علت مشکل پخش رادیو هست که صددرصد مشکل نرم افزار هست و با یه اپدیت درست میشه

m_shakeri

Registered User
لایک‌ها
21
سلام به همه دوستان
امروز گیرنده دستم رسید
از اقای شاکری تشکر میکنم بابت صداقت و درستیشون
همراه دستگاه 2 انتن وجود داره برا کاربردهای مختلف
دانگل گیرندگی خیلی خوبی داره ...منزل ما انتن دهی قوی نیست برا همین من از انتن اهنربایی استفاده کردم که خیلی خوب جواب داد
برا راه اندازی فقط کافیه برنامه pad tv رو نصب کنید و در داخل تنظیمات برنامه یکبار شبکه ها رو سرچ کنید (کارکرد برنامه خیلی راحت هست)
همه شبکه ها رو خوب گرفت به جز شبکه hd test که موقع سرچ کردن بود ولی تو لیست پخش نبود(اگه اشتباه نکنم نمیتونه hd ساپورت کنه)
کار کرد نرم افزار خیلی روون و خوب هستش ...قابلیت های خوبی داره مثل تایم شیفتینگ ...ضبط برنامه در حال پخش...ساپورت epg فارسی...
البته تو پخش شبکه های رادیویی مشکلی بود که فکر کنم باگ نرم افزار هستش (شبکه شروع به پخش میشد به سرعت صداش قطع میشد ولی اگه ضبط میکردید درست پخش میکرد)
مصرف باتری هم معقول هستش و بار زیادی رو باتری نمیاره (مثل پخش ویدیو تقریبا مصرف میکرد)
در کل به دوستانی که تمایل به خرید دارند باید بگم در خریدش شک نکنید وسیله خیلی خوب و کار امدی هستش و کیفیت ساخت خوبی داره
من در کل خیلی راضی هستم و از 20 نمره 17 رو میدم اونم به علت مشکل پخش رادیو هست که صددرصد مشکل نرم افزار هست و با یه اپدیت درست میشه
سپاسگذارم.
نقد بسیار دقیقی بود.
در مورد رادیو هم حق با شماست، مشکل نرم افزاری هست که با آپدیت بعدی حل میشه.

Sent from my U51GT_C4 using Tapatalk

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
دوستانی که به تلویزیون و برنامه های زنده (فوتبال-والیبال) علاقه دارند در خرید این دستگاه شک نکنند که خیلی کاربردی و راه انداز هست
کار کرد دستگاه تایید میشه و در حد عالی هست

Dubaila

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام استاد عزیز
من به عنوان یه خریدار قیمتمو 55 میزارم اگر شمام از قیمت خودت کم کردی و خواستی معامله کنیم همین امروز معاملش میکنیم
یا علی

73521

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
میشه به این دستگاه آنتن غیر خودش نصب کرد؟
منظورم اینه که آنتن خودشو بیرون بیاری و یه آنتن دیگه بهش وصل کنی
ورودی آنتن داره یا فقط آنتن خودشو ساپورت میکنه؟
ممنونم

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
سلام، شما تهران هستید؟ امکان تحویل حضوری اگر هست شماره تماستون رو پی ام کنید. با تشکر

احسان امیری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایا این انتن روی گوشی اچ تی سی وان مکس کارایییی میده ? اندرچید 4.4 درواقع فبلت ، ممنون میشم رااهنماایی کنید

بالا