برگزیده های پرشین تولز

فروش ♨️♨️ پلاس دیلاکس و پریمیوم ♨️ بازی ، پلاس ، خدمات پلی استیشن | PS

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
دوست عزیز هزینه رو واریز کردم و توی تلگرام پیام دادم بهتون
برای ظرفیت 3 بازی TLOU2
ممنون

aminblackhawk

Registered User
لایک‌ها
210
هزینه اکانت ظرفیت آفلاین crash team racing به حساب آقای آرش امیر شهر واریز شد

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام و احترام خدمت تمامی عزیران

نیاز هست هرچند مختصر تجربه خرید اینجا توضیح بدم.

ایشون اگرچه در پرشین تولز تجربه فروشی حداقل با ثبت فیدبک نداشتن اما بنده اقدام به خرید اکانتی کردم و مبلغ به حساب ایشون پرداخت کردم و در تایم دیر وقت هم پیگیری انجام دادن و اکانت برای بنده ارسال کردن و هر زمانی هر سوالی وجود داشت پاسخگو بودن.

پیگیری و پاسخگو بودن برای این نوع فعالیت ها بسیار مهم هست که ایشون طی چند مکالمه ای که بنده داشتم کاملا پاسخگو و پیگیر بودن از این جهت به همه دوستانی که قصد خرید اکانت دارن خرید از دوستمون رو پیشنهاد میدم و بنده هم رضایت کامل دارم

Wλnder

Registered User
لایک‌ها
68
سلام و احترام خدمت تمامی عزیران

نیاز هست هرچند مختصر تجربه خرید اینجا توضیح بدم.

ایشون اگرچه در پرشین تولز تجربه فروشی حداقل با ثبت فیدبک نداشتن اما بنده اقدام به خرید اکانتی کردم و مبلغ به حساب ایشون پرداخت کردم و در تایم دیر وقت هم پیگیری انجام دادن و اکانت برای بنده ارسال کردن و هر زمانی هر سوالی وجود داشت پاسخگو بودن.

پیگیری و پاسخگو بودن برای این نوع فعالیت ها بسیار مهم هست که ایشون طی چند مکالمه ای که بنده داشتم کاملا پاسخگو و پیگیر بودن از این جهت به همه دوستانی که قصد خرید اکانت دارن خرید از دوستمون رو پیشنهاد میدم و بنده هم رضایت کامل دارم
بنده هم دقیقا همین عقیده رو دارم ازیشون دو تا بازی لست 2 و گوست رو خریدم که لست رو خیلی عالی و با پیگیری های به موقع تحویل دادن که واقعا راضیم گوست هم که هنوز نرسیده زمانش ولی خب به شدت پیگیر هستن و به هیچ عنوان بی جواب نمیزارن
فروشنده این شکلی کمتر داریم البته تجربه نشون داده سرشون شلوغ بشه ممکنه همه چیز عوض بشه :) پس تا سرش شلوغ نشده بخرید;)

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
2 تا سوال داشتم :
1 -اکانت های ظرفیت 3 پی اس فور قانونی هستن ؟ یعنی میشه انلاین بازی کردن بدون هیچ مشکلی ؟
2 - برای انلاین بازی کردن تو ps4 بعد از خرید اکانت ظرفیت 3 نیاز به خرید اکانت یا سرویس دیگه ای هم هست ؟ یا با همون میشه راحت یه بازیو انلاین و قانونی بازی کرد ؟

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
2 تا سوال داشتم :
1 -اکانت های ظرفیت 3 پی اس فور قانونی هستن ؟ یعنی میشه انلاین بازی کردن بدون هیچ مشکلی ؟
2 - برای انلاین بازی کردن تو ps4 بعد از خرید اکانت ظرفیت 3 نیاز به خرید اکانت یا سرویس دیگه ای هم هست ؟ یا با همون میشه راحت یه بازیو انلاین و قانونی بازی کرد ؟
سلام
بله تمام محصولای ما قانونی هست
برای آنلاین بازی کردن نیاز به پلاس هم دارید

rahman0158

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من تو چندین بار تجربه هم خرید و هم فروش از ایشون هیچ موردی ندیدم هر موقع با حوصله و با احترام جواب دادن بعضی اوقات شده شاید چند ساعتی تاخیر بوجود بیاد ولی مورد اعتماد بنده تا به حال بودن ممنون از دوستان

Last edited:

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
من تو چندین بار تجربه هم خرید و هم فروش از ایشون هیچ موردی ندیدم هر موقع با حوصله و با احترام جواب دادن بعضی اوقات شده شاید چند ساعتی تاخیر بوجود بیاد ولی مورد اعتماد بنده تا به حال بودن ممنون از دوستان
متشکرم

mmafunian

Registered User
لایک‌ها
196
سلام اکانت ea play دیگه پلاس نمیخواد برای آنلاین بازی کردن؟؟؟؟

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
تخفیف ویژه امشب فقط در کانال تلگرام

کانال اصلی :

XPgame@ | @XPgame

ho3in_pro

Registered User
لایک‌ها
30
سلام خسته نباشید چرا تو کانال بازی های پلی استیشن کمتر میزارید اکثر بازیای که میزارین تو کانال همه واسه ایکس باکسه

Saeid Hosseini

Registered User
لایک‌ها
1,161
تلگرام پیام دادم خدمتتون ...

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
Resident Evil Village #PS 4|5
#RE #Resident_Evil
ویلیج برای پلی استیشن