برگزیده های پرشین تولز

یادگیری زبان در مالزی یا جای دیگه

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
اول از همه آیا موسسیه "ايران اينديا" معتبر هست یا نه؟
بعد اینکه توی سایت ایران ایندیا نوشته که دانشگاه KBU دوره زبان برگزار می کنه
به نظرتون ارزش داره که شرکت کرد یا نه؟ آیا جای بهتر دیگه ای سراغ دارید که دوره زبان برگزار کنه
مرسی

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
جای ارزون تر هم هست!
بهتره حضوری بری وزارت علوم یا این سازمان های اعزارم حرف بزنی، بعدم زبان توی یه کشوری غیر زبان انگلیسی بیشتر جنبه آشنایی با ماهیت تحصیل در خارج رو داره تا آموزش زبان!!

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی از جوابتون
شما خودتون کجا رو پیشنهاد میدید

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
من تا حالا نرفتم که بگم کجا خوبه! ولی تو سایت وزارت خونه لیست موسسات اعزام دانشجو هست، از طریف اونا بری خیلی بهتره، خیلیاشون هم برا مالزی می فرستند هرچند تو اون لیست ننوشته باشه ولی بهشون که زنگ می زنی می گند می فرستیم، راستی اگر دانشجو باشی و بخوای بین دوترم بری مشکل خاصی هم نداری!

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
برو انگلیس

هم کالج هاش معتبره و هم محیط انگلیسی زبونه هم کلاسش خیلی بالاست و هم آدماش خوش قیافه ن به قول معروف اصله جنسه:D

هر چند کمی هزینه هاش بالاست (1 پوند = 2000 تومان) ولی می تونی مقداری از مخارجت رو با کارکردن (20 ساعت در هفته ساعتی 5 پوند = 100 پوند در هفته یا 400 پوند در ماه) در بیاری

در ضمن یه کالج خوب هم من پیدا کردم که اطلاعات خوبی داده همه اطلاعات رو هم تو سایتش به زبون شیرین پارسی هم نوشته

www.spinnakercollege.com/farsi/

به طور معمول اگر 6 ماه بخوای اونجا باشی بسته به دوره ای که می خوای برداری در ماه حدود 500 پوند هزینه کالج داره و 500 پوند هم هزینه زندگی (خونه-غذاو..)

بالا