برگزیده های پرشین تولز

یادگیری زبان چینی

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
قطعا خیر! باید بهمراهش از کتاب و ... هم استفاده کنید!
این سی دی ها خیلی خوبن ولی کافی نیستن.
خودمم یه 7 ,8 زبونی گرفتم!

خوب آخه من هيچ كتابي رو هم نميشناسم :blink:
يعني نميتونم با اين سي دي كتاب شمشيرزني پيشرفته رو ترجمه كنم؟:eek:
خوب چي شد چيزي ياد گرفتي ؟ خواندن؟ نوشتن؟

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
خوب آخه من هيچ كتابي رو هم نميشناسم :blink:
يعني نميتونم با اين سي دي كتاب شمشيرزني پيشرفته رو ترجمه كنم؟:eek:
خوب چي شد چيزي ياد گرفتي ؟ خواندن؟ نوشتن؟

والا کتاب که منم نمیشناسم:blink:
انگلیسیش خیلی کمکم کرد(چون از قبل زمینه خوبی داشتم!) ولی میخواستم فرانسه رو یاد بگیرم به همین مشکل خوردم!
میگم سی دی های خیلی خوبیه انواع سوال و تلفظ و املا و... رو میگه ولی چون ترجمه نمیکنه باید یه کتابی چیزی هم داشته باشی!

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325

mohana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه زبان چینی رو میشه یاد گرفت:blink:؟من در تصورم هم نمیگنجه:(باید خیلی سخت باشه.

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام

یک خبر خوب برای دوستداران زبان زیبای چینی اخیرا جهاد دانشگاهی، دانشگاه تهران اقدام به بر گزاری دوره های ازاد زبان چینی کرده در صورتی که دوستان مایل باشند می توانند به جای کلاسهای متفرقه از این کلاس ها استفاده کنند.

اگر هم احیانا دنبال دیکشنری دو زبانه (به صورت کتاب) برای چینی باشید می توانید از انتشارات زبانکده تهیه کنید ( چاپ ایران نیست به خاطر همین برای یک دیکشنری جیبی کمی گران 9900 )

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام
یک خبر خوب برای دوستداران زبان زیبای چینی اخیرا جهاد دانشگاهی، دانشگاه تهران اقدام به بر گزاری دوره های ازاد زبان چینی کرده در صورتی که دوستان مایل باشند می توانند به جای کلاسهای متفرقه از این کلاس ها استفاده کنند.
اگر هم احیانا دنبال دیکشنری دو زبانه (به صورت کتاب) برای چینی باشید می توانید از انتشارات زبانکده تهیه کنید ( چاپ ایران نیست به خاطر همین برای یک دیکشنری جیبی کمی گران 9900 )

خب 100% دیکشنری کاملی نیست...ولی شما گفتین انتشارات زبانکده...خب منظورتون در خود زبانکده هست یا اینکه یصورت آزاد به فروش میرسه؟:)

والا این جهاد دانشگاهی از این کارا زیاد میکنه..آخرش هم پول ها رو پارو میکنه...تا اونجایی که من دیدم و تجربه دارم همیشه جهاد دانشگاهی دوره هایی رو که برگزار میکنه برای ترم اول و خیلی که زور بزنه برای سال اول خوب از آب در میاد ولی بعدش دیگه ول میشه....میشه مثل پنیر پیتزا:lol: تازه اون دوره ای کامپیوتر و زبانش که اینطوری بود...دیگه چه برسه به این زبان چینیش

راستی قیمت این دیکشنری چنده؟:)

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
خب 100% دیکشنری کاملی نیست...ولی شما گفتین انتشارات زبانکده...خب منظورتون در خود زبانکده هست یا اینکه یصورت آزاد به فروش میرسه؟:)

والا این جهاد دانشگاهی از این کارا زیاد میکنه..آخرش هم پول ها رو پارو میکنه...تا اونجایی که من دیدم و تجربه دارم همیشه جهاد دانشگاهی دوره هایی رو که برگزار میکنه برای ترم اول و خیلی که زور بزنه برای سال اول خوب از آب در میاد ولی بعدش دیگه ول میشه....میشه مثل پنیر پیتزا:lol: تازه اون دوره ای کامپیوتر و زبانش که اینطوری بود...دیگه چه برسه به این زبان چینیش

راستی قیمت این دیکشنری چنده؟:)

سلام جناب English Lord

راستش من خودم تجربه جهاددانشگاهی را تا حالا نداشتم .... صرفا معرفی کرد تا شاید به درد یکی از علاقه مندان بخوره امیدوارم که کلاسهای خوبی باشه :happy:

اطلاعات دیکشنری هم این ( تاپیک زبان ژاپنی معرفی کردم همان را اینجا هم می نویسم)

اگر علاقه مند هستید که دیکشنری زبان چینی (به صورت کتاب نه نرم افزار) داشته باشید اخیرا تهران میدان انقلاب بازارچه کتاب انتشارات بانکده این دیکشنری را وارد کرده ( چاپ ایران نیست) دیکشنری دو زبانه انگلیسی به چینی . چینی به انگلیسی هر چند تقریبا مطمئنم الان دیگه تمام شده (همان روزهای اول در واقع) ولی حتما باز هم برای فروش وارد می کنند اگر علاقه مند باشید می توانید این دیکشنری را تهیه کنید این هم خود سایت زبانکده شماره تلفن 6402367-021

قیمتش را هم همان طور که گفتم 9900 تومان ( ولی نسبت به چاپ و وضوحی که داره قیمت بدی نیست)

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام جناب English Lord

راستش من خودم تجربه جهاددانشگاهی را تا حالا نداشتم .... صرفا معرفی کرد تا شاید به درد یکی از علاقه مندان بخوره امیدوارم که کلاسهای خوبی باشه :happy:

اطلاعات دیکشنری هم این ( تاپیک زبان ژاپنی معرفی کردم همان را اینجا هم می نویسم)

اگر علاقه مند هستید که دیکشنری زبان چینی (به صورت کتاب نه نرم افزار) داشته باشید اخیرا تهران میدان انقلاب بازارچه کتاب انتشارات بانکده این دیکشنری را وارد کرده ( چاپ ایران نیست) دیکشنری دو زبانه انگلیسی به چینی . چینی به انگلیسی هر چند تقریبا مطمئنم الان دیگه تمام شده (همان روزهای اول در واقع) ولی حتما باز هم برای فروش وارد می کنند اگر علاقه مند باشید می توانید این دیکشنری را تهیه کنید این هم خود سایت زبانکده شماره تلفن 6402367-021
قیمتش را هم همان طور که گفتم 9900 تومان ( ولی نسبت به چاپ و وضوحی که داره قیمت بدی نیست)

یعنی این دیکشنری که شما میگین...حتی سی دی هم نداره همراش؟اصلا شما خودتون داریدش؟به چه صورته؟میشه اگه دارین یه صفحه اش رو اسکن کنید بذارید؟بینیم چطوری هست...به هر حال من توی این سایت زبانکده نمیدونم چطوری باید درخواست دیکشنری رو بدم؟:(

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
نه دیکشنری جیبی بنابراین سی دی نداره
من نسخه ژاپنی را دارم فقط
من هم از سایت نگرفتم از خود مغازه که ادرسش را خدمتتان دادم گرفتم سایت را از این جهت معرفی کردم که شاید اطلاعات جانبی هم لازم داشته باشید

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
نه دیکشنری جیبی بنابراین سی دی نداره
من نسخه ژاپنی را دارم فقط
من هم از سایت نگرفتم از خود مغازه که ادرسش را خدمتتان دادم گرفتم سایت را از این جهت معرفی کردم که شاید اطلاعات جانبی هم لازم داشته باشید

سلام خدمت استاد ین ین:)بهتر بگم استاد خودم:):blush:

بینید به زبان ساده بگم..من علاقه ای دارم هم به زبان ژاپنی و هم به زبان چینی...کره ای رو هم یه کوچولو در حد چند کلمه یاد گرفتم...ولی چیزی که برای من مشکل سازه اینه که طول میکشه تا بره توی ذهنم....حروف الفباشون و دستختشونه...اینو چطوری باید یاد گفت...؟البته بجز تمرین و تکرار؟

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام جناب English Lord

باور کنید من خودم شاگردم ان هم شاگرد کلاس اول
hiker.gif
خواهش می کنم همان ین ین خالی خیلی خیلی خوبه مرسی ^_^

شما چقدر فعال هستید من فعلا برای همان ژاپنی کلی وقت کم دارم شما هر سه تا را هم زمان شروع کردید
rollingf.gif

خب راستش من هم چیزی جز تمرین و تکرار به نظرم نمی رسه ( خودم برای یاد گرفتن مخصوصا ان اوایل همیشه یه ورق و مداد همراهم بود هر فرصتی دست می داد یه سری از چیزهایی که بلد بودم می نوشتم
glassesf.gif
تازه بعد از ان هم هنوز مشکل داشتم
blushdown.gif
)

ولی... شاید این یکی هم برای شما بد نباشه می توانید از جعبه لایتنر استفاده کنی. ( لازم هم نیست کلی پول برای جعبه و مخلفات اضافی اش بدید خرجش یه جعبه 30 سانتی مثلا جعبه کفش!)

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام جناب English Lord

باور کنید من خودم شاگردم ان هم شاگرد کلاس اول
hiker.gif
خواهش می کنم همان ین ین خالی خیلی خیلی خوبه مرسی ^_^
شما چقدر فعال هستید من فعلا برای همان ژاپنی کلی وقت کم دارم شما هر سه تا را هم زمان شروع کردید
rollingf.gif

خب راستش من هم چیزی جز تمرین و تکرار به نظرم نمی رسه ( خودم برای یاد گرفتن مخصوصا ان اوایل همیشه یه ورق و مداد همراهم بود هر فرصتی دست می داد یه سری از چیزهایی که بلد بودم می نوشتم
glassesf.gif
تازه بعد از ان هم هنوز مشکل داشتم
blushdown.gif
)
ولی... شاید این یکی هم برای شما بد نباشه می توانید از جعبه لایتنر استفاده کنی. ( لازم هم نیست کلی پول برای جعبه و مخلفات اضافی اش بدید خرجش یه جعبه 30 سانتی مثلا جعبه کفش!)

خب وفتی میگم استادین واسه همینه دیگه...ولی چشم با تمام سختی همون ین ین رو میگم.
این روشی که فرمودین خوبه..اما فکر نکنم حوصله اش رو داشته باشم...ولی خب علاقه به زبان آدم رو وادار میکنه که
بر خلاف میل اش عمل کنه:)

در موزد زبان ها هم هر اندازه که بگم من علاقه دارم بی فایده هست..یعنی درکش برای همه سخته...:)شاید این جمله بتونه مفهوم رو برسونه:

تا پای جونم عاشقشون هستم....اونقدر که این عشق نقطه انتها نداره:)

bihal_gua jingg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خواهر ین ین می شه یه جلسه با من خصوصی زبان چینی کار کنی؟؟؟
مشتاق دیدار

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام
خواهر ین ین می شه یه جلسه با من خصوصی زبان چینی کار کنی؟؟؟
مشتاق دیدار

سلام دوست عزیز...حالتون خوبه:)

میگم اگه قرار به کار کردن بود که خب ما بخصوص من حق آب و گل دارم....اول من بعد شما:)

دوم اینکه من با اجازه Yen Yen عزیز برای اینکه توی دردسر نیوفتن و وقتشون گرفته نشه من این یک جلسه رو بجای ایشوون به شما آموزش میدم:)

برو بخون لذت ببر:)

مطلبی هست که یکی از دوستان عزیز لیزارد به من ارائه کردن:)

اسمش هست:

Learn chinese in 5 minutes

فایل های ضمیمه

• 4980.jpg
    4980.jpg
    59.3 KB · نمایش ها: 29

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز...حالتون خوبه:)

میگم اگه قرار به کار کردن بود که خب ما بخصوص من حق آب و گل دارم....اول من بعد شما:)

دوم اینکه من با اجازه Yen Yen عزیز برای اینکه توی دردسر نیوفتن و وقتشون گرفته نشه من این یک جلسه رو بجای ایشوون به شما آموزش میدم:)

برو بخون لذت ببر:)

مطلبی هست که یکی از دوستان عزیز لیزارد به من ارائه کردن:)

اسمش هست:

Learn chinese in 5 minutes

چيز جالبيه اما فقط همين يه صفحه بيشتر نيست؟

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
چيز جالبيه اما فقط همين يه صفحه بيشتر نيست؟

از این چیزها زیاده...که خب ایده اش رو همون دوست که روز اول به من دادن توی ذهن من اومد...منتها هنوز فرصت نکردم زیاد وقتم رو بذارم بای پیدا کردنش.....چشم اگه پیدا کردم میذارم:)

خوشحالم که خوشتون اومد:)

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
از این چیزها زیاده...که خب ایده اش رو همون دوست که روز اول به من دادن توی ذهن من اومد...منتها هنوز فرصت نکردم زیاد وقتم رو بذارم بای پیدا کردنش.....چشم اگه پیدا کردم میذارم:)

خوشحالم که خوشتون اومد:)

بسيار ممنون
ما هم منتظر مطالب ارزنده ی شما هستيم :blush:

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام

جناب English Lord اولا تشکر به خاطر محبتتان امیدوارم موفق بشید همه زبان های مورد علاقه تان را کم کم یاد بگیرید ^_^

دوست عزیز جناب gua jing همان طور که در میل هم خدمتتان عرض کردم یه سو تفاهم کوچیک اتفاق افتاده ^_^ من اصلا چینی بلد نیستم ^_^ در این مودر متاسفانه هیچ کمکی از دستم بر نمی اد
انشالله شما هم بالاخره کلاس یا استاد خودتان را سریع پیدا کنید و بتوانید هر چه زودتر شروع کنید ( منتظر باشم سال دیگه تاپیک اموزش زبان چینی تان افتتاح بشه)

ان صفحه چینی هم خیلی جالب بود ^_^ مرسی
why you munching.... ^_^

متاسفانه دیگه خبری در رابطه با زبان چینی ندارم اگر نکته جالب توجهی بود حتما می نویسم

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام
جناب English Lord اولا تشکر به خاطر محبتتان امیدوارم موفق بشید همه زبان های مورد علاقه تان را کم کم یاد بگیرید ^_^
دوست عزیز جناب gua jing همان طور که در میل هم خدمتتان عرض کردم یه سو تفاهم کوچیک اتفاق افتاده ^_^ من اصلا چینی بلد نیستم ^_^ در این مودر متاسفانه هیچ کمکی از دستم بر نمی اد.
ان صفحه چینی هم خیلی جالب بود ^_^ مرسی
why you munching.... ^_^
متاسفانه دیگه خبری در رابطه با زبان چینی ندارم اگر نکته جالب توجهی بود حتما می نویسم

شما خیلی خیلی به من لطف دارین...امیدوارم دعای خیرتون دامن گیر همه بشه که به آرزوهاشون برسن:):):D
والا من میخواستم خدمت این دوستمون هم بگم...ولی روم نشد و گفتم توی کار شما فضولی نکنم خیلی بهتره:)
اون صفحه هم قابل شما رو نداشت:)واسه شما دوستان نباشه پس واسه کی باشه....به قولی شما نباشید میخوام دنیا نباشه:):blush::cool:

بالا