برگزیده های پرشین تولز

یازمند راهنمایی درمورد پاور

razor#1

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام
من چندروز پیش کیسو از ساعت 9صبح تا 2شب برای دانلود بازی روشن گذاشتم بعد از اتمام دانلود کیسو خاموش کردم تا حدودا ساعتای 5 یا 6 صبح بود فک کنم که کیسشو روشن کردم شروع کردم به پرداختن به بازی که بعد از 2 ساعت بویی مانند ذوب شدن از کیس بلند شد،سریعا کیسو خاموش کردم دیدم از قسمت پاور و کابلای هشت پین گرافیک میاد.
دوباره یک ساعت دیگه کیسو روشن کردم که دیدم مشکلی نیست و بویی نمیاد دیگه اما بعد از یه ربع تست کردن کامپیوتر خود به خود خاموش شد.
الانم روشن میکنم بعد از چندثانیه دوباره خودش خاموش میشه
الان دیگه جرعت روشن کردنشو ندارم ، ممکنه مشکل از پاور باشه؟یا کابلای ماژولار اب شده باشند؟چون جای ذوب شدنی ندیدم روی کابلها!
ببخشید اگه طولانی شد
مشخصات:
mb: msi 350 mortar
cpu: ryzen 1600x
ram:1x 8gb hyperx
gpu: gtx 980 hof
1x hhd 1tra
psu: acbel 660watt
البته اینو اضافه کنم که یکی از ماژولای هشت پین پاورو گم کردم و الان یک تبدیل هشت مولکس زدم به گرافیک!
با تشکر

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با سلام
من چندروز پیش کیسو از ساعت 9صبح تا 2شب برای دانلود بازی روشن گذاشتم بعد از اتمام دانلود کیسو خاموش کردم تا حدودا ساعتای 5 یا 6 صبح بود فک کنم که کیسشو روشن کردم شروع کردم به پرداختن به بازی که بعد از 2 ساعت بویی مانند ذوب شدن از کیس بلند شد،سریعا کیسو خاموش کردم دیدم از قسمت پاور و کابلای هشت پین گرافیک میاد.
دوباره یک ساعت دیگه کیسو روشن کردم که دیدم مشکلی نیست و بویی نمیاد دیگه اما بعد از یه ربع تست کردن کامپیوتر خود به خود خاموش شد.
الانم روشن میکنم بعد از چندثانیه دوباره خودش خاموش میشه
الان دیگه جرعت روشن کردنشو ندارم ، ممکنه مشکل از پاور باشه؟یا کابلای ماژولار اب شده باشند؟چون جای ذوب شدنی ندیدم روی کابلها!
ببخشید اگه طولانی شد
مشخصات:
mb: msi 350 mortar
cpu: ryzen 1600x
ram:1x 8gb hyperx
gpu: gtx 980 hof
1x hhd 1tra
psu: acbel 660watt
البته اینو اضافه کنم که یکی از ماژولای هشت پین پاورو گم کردم و الان یک تبدیل هشت مولکس زدم به گرافیک!
با تشکر
سلام
پاور شما باعث مشکل شده
این پاور شما در بهترین حالت هم برای این کانفیگ مناسب نیست . با توجه به عمر و ...
یک پاور 650 وات گرین تهیه کنید . البته بهتره نو یا کار کرد کم باشه .
پاور ممکنه باعث ذوب شدن کانکتورهای برق pcie کارت گرافیک بشه .

بالا