برگزیده های پرشین تولز

یه اموزشگاه خوب برای گذروندنNetWork+ معرفی کنید

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
سلام . لطفا کسایی که تو اموزشگاه های مختلف این دوره رو گزروندن بیان بگن کدوم خوبه ما بریم. نظر خودم سایبرتک هست

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
تنورک + پایه مفاهیم شبکه رو آموزش میده !
( مثال کوچیک : بررسی سیم ها .. نوعشون .. نوع انتقال دیتا .. میزان سرعت و ... )
پول دادن برای رفتن سر کلاس که بررسی تئوری ها هست پیشنهاد نمیشه !

یک کتاب ( منبع انگلیسی )
در صورتی که انگلیسیتون ضعیف هست نمونه های فارسی اون هم برای دانلود زیاد هست ..

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
البته درسته مفاهیم پایه رو آموزش می ده اما برای ورود به مراحل بالاتر پیش نیازشون هستش ؛ سایبرتک و مجتمع فنی جاهای خوبین و برای ادامه مراحل دیگر نیز بهتره که از همان ابتدا آموزشگاه بهتری را انتخاب کرده باشی

• Like
Reactions: M4U

babyphilipini

Registered User
لایک‌ها
44
کلاس و این حرفا هم همش ک....شعره.برای یادگیری شبکه اول کتاب زبان اصلی و بعد ویدیو و بعد کار کردن بهترین راه حله.

پول و وقت اضافه داری حتما برو کلاس بعد یکی دوسال خودت متوجه میشی مثل همه.

اگه دوست داری سر کارباشی و فکر کنی داری شبکه یاد میگیری اموزش فارسی بخون

چه کتاب و چه مولتی مدیای فارسی رو بریزید دور که ردی وری خالصه

pandora7

Registered User
لایک‌ها
24
البته اینطور که دوستمون گفته کلاس بی اهمیت نیست.
من خودم توی سایبرتک خوندم و راضی بودم . مجتمع فنی رو به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم چون فقط اسم در کرده.
اما کهکشان در زمینه برنامه نویسی هم بعلاوه شبکه خوب کار کرده.

mehran asadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام، آقا دو تا موضوع، یکی اینکه من تو سماتک رفتم و عالی بود و بعدش هم دوره های MCITP CCNA CCNP ISA&TMG رو رفتم و استاداش واقعا عالین. آموزشگاهیه که خیلی سروصدا نداره ولی استاداش فوق العادن.
دوم اینکه Network+ درس فقط تئوری نیست و کار عملی هم داره حتی استاد ما آقای بیزمارک در حد join کردن به domain هم درس داد یک جیزای به درد به خوری از سیسکو هم گفت. فوق العاده با سواده و خیلی کار عملی بهتون یاد میده خیلی هم سخت گیره، کلی تمرین میده و مجبورتون می کنه که بخونین تمرین کنین و مطمئن میشه که بلد شدین. به خاطر پول آموزشگاه درپیت نرین که پولتونو دور ریختین. من به شخصه خیلی مدیونشم. کلی گواهینامه های مربوط به سرورهای hp داره CCNA هم داره.سایت سماتک یه سری بزنین. آموزش دوره های سیسکو (CCNA)، برگزاری دوره ISMS، برگزاری دوره ITIL و آموزش دوره های مایکروسافت MCITP و MCSE
تلفنش: 88536156

pandora7

Registered User
لایک‌ها
24
سلام، آقا دو تا موضوع، یکی اینکه من تو سماتک رفتم و عالی بود و بعدش هم دوره های MCITP CCNA CCNP ISA&TMG رو رفتم و استاداش واقعا عالین. آموزشگاهیه که خیلی سروصدا نداره ولی استاداش فوق العادن.
دوم اینکه Network+ درس فقط تئوری نیست و کار عملی هم داره حتی استاد ما آقای بیزمارک در حد join کردن به domain هم درس داد یک جیزای به درد به خوری از سیسکو هم گفت. فوق العاده با سواده و خیلی کار عملی بهتون یاد میده خیلی هم سخت گیره، کلی تمرین میده و مجبورتون می کنه که بخونین تمرین کنین و مطمئن میشه که بلد شدین. به خاطر پول آموزشگاه درپیت نرین که پولتونو دور ریختین. من به شخصه خیلی مدیونشم. کلی گواهینامه های مربوط به سرورهای hp داره CCNA هم داره.سایت سماتک یه سری بزنین. آموزش دوره های سیسکو (CCNA)، برگزاری دوره ISMS، برگزاری دوره ITIL و آموزش دوره های مایکروسافت MCITP و MCSE
تلفنش: 88536156

احیانا شما سماتک کار نمی کنی؟ تازه عضو شدید و دوتا نظر دادید اونم تبلیغ خیلی خیلی! مخفی سماتک بوده. دوستم سماتک می خوند همچین هم که شما تعریف می کنی نبود. نکن این کارو برادر.

mehran asadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
:D نه عزیز من سماتک کار نمی کنم خدمات انفورماتیک مشغولم. پول کلاسامونم شرکت میده. ولی تو این دو سالی که میرم اونجا خیلی راضیم. جای دیگم نرفتم شاید اونا بهتر باشن. تو این انجمنم زیاد میام میرم ولی حس عضویت و پست گذاشتن تازه پیدا کردم. صرف نظر از این جنبه های مشورتیش بعضی از راهنماییهای فنیش خیلی خوبه. در ضمن ارادت ویژه ای هم به علی بیزمارک دارم.

بالا