برگزیده های پرشین تولز

یه ایده عالی برای انجمن برای کسب درآمد و افزایش امنیت

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
سلام
پیشنهاد میشه برای معاملاتی که در انجمن صورت میگیره، بیاد و بصورت واسط عمل کنه.

مثلا خرید شارژ گرفته تا خرید موبایل و سایت، بدین صورت باشه که خریدار مبلغ رو به حساب پرشین تولز واریز کنه و وقتی کالا یا خدمت توسط خریدار دریافت و تایید شد، پرشین تولز پول رو به حساب فروشنده واریز کنه.

این کار چند خاصیت بسیار مهم داره.
1- امنیت 100% معاملات. تا همین امروز میدونید که خیلی از فروشنده ها کلاهبرداری میکنن و کلی تاپیک کلاهبرداری و اینا راه افتاده که با این کار جلوش گرفته میشه.
2. یک مبلغی به عنوان کمیسیون هم برای پرشین تولز ایجاد میشه برای کسب درآمدش.
3- افزایش اعتماد کاربران به معاملات در سایت، بطوری که خیلی از کاربران مثل من، بجای اینکه از سایت فروشنده خرید کنم، ترجیح میدم پرشین تولز واسط من و فروشنده باشه و از طریق همین انجمن معامله رو انجام بدم. و اینکارباعث افزایش معاملات در سایت و گردش مالی بین کاربران و افزایش درآمد خود پرشین تولز میشه.

ببینم چیکار میکنید.

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828
داداش این طرح خوبه هااا
ولی یه اتفاق جالب که معمولا هم در کالاهای دیجیتال/الکترونیک میوفته اینه که:

کاربر فروشنده میاد یه کارت گرافیک که خارشو چرخ کرده تو 1 سال ، به عنوان کارت گرافیک در حد آک و نونونونونونونونو و هنوز پلمپش فلان نشده یا در حد تست خریدم و گذاشتم تو کارتن ، میفروشه به کاربری که خریداره.
در نهایت ، خریدار بعد از مهلت تست 10 روزه حتی ، متوجه میشه که یه کارت گرافیک نونونونونونو خریده که خارش تابیده شده.
اینجا میاد چیکار میکنه ؟ رگ ایرانی بازیش میزنه بالا ، و میاد از فروشنده و پرشین تولز و همه و همه شکایت میکنه
و
شرف انجمن 20 ساله میره رو هوا.

از اونجایی که پرشین تولز نه کارت رو دیده نه فروشنده رو دیده ، نه خریدار رو دیده . فقط این وسط یه دوزار پورسانت بخور نمیر گرفته ، میره زیر اخیه قانون ، که بععععله ، ذینفع بوده و دست داشته در این بِی حرومی کردن و غش در معامله
بدین ترتیب ، بازنده ی اصلی این سناریو ، پرشین تولز خواهد بود.

از اونجایی که PT همین انجمن داری و پست بستن و بخش بستن و باز کردن رو درگیرش هست ، بعید میدونم نزدیک بشه به این طرح
اماااا

به ذاته ، اصل ِ ایده ی شما رو دوست داشتم.

بالا