برگزیده های پرشین تولز

یه برنامه نویس حرفه ای برای یه سیستم ساده مالی و چاپ فاکتور فروش می خوام

Altir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت تمامی بچه های برنامه نویس PT

من خودم برنامه نویسی بلدم منتها تحت وب (PHP) ولی دنبال یه نفر برنامه نویس حرفه ای می گردم که برام یه برنامه مثل این طراحی کنه : http://padidehnegaran.com/pro_qatreh.aspx
این سیستمش خوب هست ولی یکم باگ داره و یه چیزی کم داره می تونید نسخه آزمایشیش رو بگیرید و امکانات و شکلش رو ببینید.

این برنامه رو برای یه فروشگاه بزرگ عینک سازی می خوام. کیفیت و گرافیک برنامه مثل همین سیستم قطره باشه و کار با اون هم تقریبا مثل همین باشه از لحاظ سادگی منظورم هست.

می خوام امکاناتش این ها باشه :
1. اول بشه کل محصولات (منظورم عینک ها هست با مدلشون) رو ثبت کردم ، قابلیت حذف و ویرایش.

2. امکان ایجاد و چاپ فاکتور (با آرم و مشخصات دلخواه) و فاکتور ها تو دیتابیس سیو بشن و بشه سرچشون کرد؛ و در موقعی که بخوای اسم عینک رو تو فاکتور بنویسی بشه اونجا با یه کلیک (مثل browse) عینک ها رو سرچ کرد و با مشخصات و قیمتشون خودکار بیاد اونجا.

3. یه قسمت مالی خیلی ساده هم داشته باشه که بشه ثبت کرد مثلا در تاریخ فلان ، فلان مدل های از فلانی خریده شده به قیمت فلان. و دیگه چقدرش پرداخت شده و چقدرش مونده و...

تقریبا همین دیگه فقط بیشتر قسمت فاکتورش برام مهم هست.
هر کی می تونه طراحی کنه با ID من تماس بگیره. من بیشتر مواقع آنلاین هستم چون کار خودم طراحی وب هست.
فقط لطفا سریع تر پیغام بفرستید.

ID من : [email protected]

موفق باشید.

بالا