آژانس هواپیماییexchanging

یه درخواست کمک از دوستانی که ریاضی خوندن و توش سر رشته دارن

شروع موضوع توسط shell ‏18 فوریه 2010 در انجمن دانشگاه و تحصیل

1. shell

shell Registered User

سلام
    من دانش آموز سوم ریاضی هستم و میخواستم درمورد ادامه تحصیل تو رشته ی ریاضی(محض)یه کم اطلاعات کسب کنم.:D
    اگه کسی باشه که بتونه کمکم کنه واقعا ممنونش میشم بدجور گیر کردم که از الان برای ریاضی پایه م رو خوب خوب قوی کنم یا اینکه یه رشته ی دیگه بخونم.
    آخه یه عده از دوستام میگن بیکاری بری ریاضی بخونی؟:wacko:
    یه عده هم میگن خیلی خیلی سخت و پدر درآره!:f34r:
    تدریس ریاضی رو خیلی دوست دارم و کلا محو مسئله شدنم همینطور ولی یه ذره حوصله م کمه!:blink:
    و منم از اونائی نیستم که همش بخونم یعنی میخوام ببینم میتونم تمومش کنم یانه...
    حالا اگه کسی تونست با این اوضاع و احوال من یه نظر بده بسم الله...

2. Koroush2

Koroush2 Registered User

سلام دوست عزیز
    نه این رشته بلکه هر رشته ای که بخوای بری باید علاقه داشته باشی و اون رشته با توانایی هات مطابق باشه یعنی ممکنه یه نفر ریاضی اش خوب باشه ولی هیچ استعدادی در هنر نداشته باشه حالا اگر عاشق نقاشی باشه به نظر من نرفتنش به نقاشی خیلی بهتره. باید سعی کنی توی هر رشته که میری از بهترین ها باشی.
    این قدر رو برات از دوستم که ریاضی محض می خوند پرسیدم امیدوارم برات مفید باشه.

"واضحه که رشته اش سخته. باید عاشق ریاضی باشی و باید تا آخر دکترا بری. درساش اولش خیلی گسترده است برای همین اولش باید صبرت زیاد باشه تا درسای اول تموم شه تا به درسای گرایش محبوب خودت برسی. در کلیت فقط می تونی معلم بشی یا استاد دانشگاه بشی. اگر بتونی مدرس کنکور موفقی بشی درآمدت خوبه. "​

Last edited: ‏18 فوریه 2010
  3. shell

shell Registered User

سلام دوست عزیز
    ممنون که جواب دادی...
    ریاضی رو دوست دارم اما خیلی برای گرفتن این تصمیم میترسم به هر حال ممنون و منتظر نظرات بقیه هم هستم...