برگزیده های پرشین تولز

یه دومینی که میتونید الان ثبتش کنید بالای 800 دلار میتونید بفروشیدش

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
pool جان دامین که زیاده . یه پول قلمبه می خاد که بری ثبتشون کنی .
از خواب سرمایه هم که بگذریم فروشش هم مسئله س . در کل برای یه ایرانی فروشش سخته نسبتاً . اینایی که گفتم هیچ کدوم ثبت نشدن ( کسی ثبت نکنه ها مال منه !
biggrinsmiley.gif
) درضمن ریسک زیادی هم داره . دامنه ای که فکر می کنی خوب فروش میره درواقع ارزشی نداره و ...

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
یه سوال هم به جمع سوالات بیجواب ما از جناب pool اضافه بشه .
الان شما مثلا روزی 17 تا دومین ثبت می کنی و هر کدوم هم دارای ارزش حداقل 100 تا هستن دیگه ! آره ؟
(البته با بدبینانه ترین حالت گفتم ارزش 100 تا )

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یه سوال هم به جمع سوالات بیجواب ما از جناب pool اضافه بشه .
الان شما مثلا روزی 17 تا دومین ثبت می کنی و هر کدوم هم دارای ارزش حداقل 100 تا هستن دیگه ! آره ؟
(البته با بدبینانه ترین حالت گفتم ارزش 100 تا )

من اینقدر پول ندارم که روزی 17 تا دومین ثبت کنم بعضی موقع ها موجودی پیپال دارم دومین ثبت میکنم همیشه هم دومین خوب نمیشه پیدا کرد مثلا تاریخ 27/12/2007 آخر امسال یک سری دومین با ارزش آزاد میشه البته به امثال من چیزی نمیرسه چون سرمایه دارهایی هستن که تمام امکانات مالی دارن دومینها رو به نام خودشون ثبت کنن.

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
wargame.ir چطور؟ من ثبت کردم ارزش داره؟

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
من اینقدر پول ندارم که روزی 17 تا دومین ثبت کنم بعضی موقع ها موجودی پیپال دارم دومین ثبت میکنم همیشه هم دومین خوب نمیشه پیدا کرد مثلا تاریخ 27/12/2007 آخر امسال یک سری دومین با ارزش آزاد میشه البته به امثال من چیزی نمیرسه چون سرمایه دارهایی هستن که تمام امکانات مالی دارن دومینها رو به نام خودشون ثبت کنن.
چرا تو نميتوني ؟
برو بك دور بزار شايد فرجي شد !

بالا