برگزیده های پرشین تولز

یه راهنمایی واسه پروژه دانشجویی لطفا

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه بچه های اینجا.

خدمت شما عرض کنم که بنده یه سایتی مربوط به پروژه دانشجویی دارم راه می ندازم که :

می خوام چند تا مدیر داشته باشه. هر نفری لاگین کنه و صفحه خودش رو ادیت کنه. البته با یه قالب کلی.

کسی نسخه آماده و امن یه همچین برنامه ای رو سراغ داره؟ ترجیحا پی اچ پی و فارسی هم باشه (جدا از انگلیسی).

ممنون میشم اگه جواب بدید رفقا.

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو این اینترنت هر چی بخوای پیدا میشه فقط باید هنر جستجو رو بلد باشی.

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persianit :
باید پول بدی از این برنامه ها مفتی گیر نمی یاد

اجاز بده ایشون بگرده دنبال نسخه رایگان این برنامه ها:blink:

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از فیبو :
تو این اینترنت هر چی بخوای پیدا میشه فقط باید هنر جستجو رو بلد باشی.

دوست من شما که اینطوری در مورد اینترنت حرف میزنی که بی تجریه ای خودتو فقط نشون میدی:happy:
حداثل این یک مورد چیزی نیست و اینطوری فکر کنیم در هر گوشه ای در اینترنت احتمال بدیم که اسکریپت رایگان انتظار ما رو میکشه.

من اصلا خوشم نمیاد جواب این چنین پست هایی رو بدم. اما بعضی پست ها واقعا اعصاب خورد کن هستن
اسکریپتی در ذهن خودت داری که نه سیستم مشخصی هست که چند درصد احتمال وجودش رو بزنیم
از همه مهتر شما به اسکریپت فارسی هم نیاز دارد:lol: من نمیدونم چقدر اسکریپت فارسی داریم که شما دنبال یه همچین چیزی میگردید:happy:

البته خیلی ها مثل شما وارد میشن ولی در نهایت دست به دامن یه طراح میشن تا چیزی که تو ذهنشون هست رو پیاده کنن. اونایی که هم نفسشون از جای گرم در میموده بیخیال میش وقتی اسکریپت رایگان مورد نظر گیرشون نمیاد:lol:

بله اینترنت یک دنیا هست ولی رفتی تو مریخ دنبال شتر میگردی:lol:

اعصاب آدم رو میریزید به هم

من نه خودم حوصله طراحی دارم و نه طراح بهت معرفی میکنم. فقط اینکه اینجا طراح خیلی داریم

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به هر حال من قصد توهین یا....نداشتم. ولی هیچ چیز واسه یه طراح خنده دار تر از این نیست.
الان شما ببینید یک ساله هم میان در قسمت های مختلف فروم های فارسی دنبال یه اسکریپت بازاربابی همه کاره میگردن که مفتی باشه. خیلی خوشحال میشم اگه بگید کدوم یکی از اینا یه اسکریپت نتورک فارسی یا اصلا همون انگلیسی رایگان به دست آوردن؟
من کارم همین چیزاست و آمار این چیزا دستمه

به هر حال ببخشید. حالا منتظر میشیم ببینم چند نفر به شما این اسکریپت بسیار ساده ای رو هم که معرفی کردید یه رایگان معرفی میکنه که رایگان استفاده کنید:blink:

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه کد معمولی می خوام اصلاحاتش با خودم. فارسی هم نباشه مشکلی نداره. منتها من نمی دونم باید دنبال چه کلماتی بگردم!

خب حالا اگه قرار باشه بدم واسه طرحی فکر می کنید خرجش چقدی بشه؟ (ببینید عزیزان بنده اصفهانی هستم!)
:D

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از AliMOSTAFA :
دوست من شما که اینطوری در مورد اینترنت حرف میزنی که بی تجریه ای خودتو فقط نشون میدی:happy:
حداثل این یک مورد چیزی نیست و اینطوری فکر کنیم در هر گوشه ای در اینترنت احتمال بدیم که اسکریپت رایگان انتظار ما رو میکشه.

والا من که دانشجو هستم هر چی خواستم بوده البته با کلی دردسر پیداشون کردم از 10 دلاری گرفته تا 560 دلاری. اما تو این یکی موندم که باید دنبال چی بگردم!:blink:

من اصلا خوشم نمیاد جواب این چنین پست هایی رو بدم. اما بعضی پست ها واقعا اعصاب خورد کن هستن

لطف کردین جواب دادین.

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
من با asp دارم اگه خواستي بگو

iransbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز من یه پورتال نوشتم البته برای دانلود نیست قرار بود رایگان بزارم ولی با یه شرکت صحبت کردم می خوایم اونجا بفروشیم
اگر شما بخوای 50 هزار تومان بدی من برات چیزی که می خوای در میارم بهت تحویل می دم
کم گفتم مشتری شی ;)

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیر جون شمام محصولت خرج داره؟ چقدی چه جوریه؟

iransbs خدا از اون شرکته نگذره که از راه به درت کرد! دنیای اینترنت دنیای فیریه! freeeeee forever! من جونم در بیاد 50 تومن واسه طراحی به کسی نمی دم! مرسی.
;)

iransbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیا بزن زیر گوشم :(
هر کسی سر ما می رسه بی پول می شه بعد فرداش شیش تا ماشین زیر پاشه اهههههه شانسه ما هست :eek: :blink: :( ;) :wacko:

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از فیبو :
سلام به همه بچه های اینجا.

خدمت شما عرض کنم که بنده یه سایتی مربوط به پروژه دانشجویی دارم راه می ندازم که :

می خوام چند تا مدیر داشته باشه. هر نفری لاگین کنه و صفحه خودش رو ادیت کنه. البته با یه قالب کلی.

کسی نسخه آماده و امن یه همچین برنامه ای رو سراغ داره؟ ترجیحا پی اچ پی و فارسی هم باشه (جدا از انگلیسی).

ممنون میشم اگه جواب بدید رفقا.
اقا ، اگه شما دنبال اسکریپت رایگان هستی ، درخواستتو تو فروم اسکریپت های اماده مطرح کن و اگر هم میخوای این سیستم رو برات بنویسن ، پولی رو که حاضری پاش بدی ، بگو ، اگه کسی اماده بود ، انجام بده برات.

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از همه اونایی که راهنمایی کردن.

بنده باید دنبال این کلمات می گشتم:

content manager
groupware
یه چیزی تو این مایه ها.

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه چیزایی پیدا کردم فعلا تستشون کنم اگه خوب بود رو چشمم به شما هم میگم.

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Php-Nuke چیست ؟
در واقع Php-Nuke یک برنامه است یا بهتر است بگوییم یک سایت است ، یک سایت که به زبان php نوشته شده است اما تفاوت آن با یک سایت معمولی در چیست ؟
Php-Nuke یک سایت داینامیک با امکانات زیاد و قابل گسترش است .
شما یک سایت استاتیک را که با html طراحی شده است را در نظر بگیرید ، برای اضافه کردن یک خبر به سایت چه مراحلی را باید طی کنید؟
حال ما میخواهیم با سیستم Php-Nuke این کار را انجام دهیم ، خیلی راحت به کنترل پنل مدیریت رفته و اخبار مورد نظر را نوشته و کلید ارسال را میزنیم ، به همین راحتی خبر به سایت اضافه شد ...
اما نه ! اشتباه نکنید ! امکانات Php-Nuke به یک ارسال اخبار ساده ختم نمیشود شما در این سیستم با امکانات فراوانی رو به رو میشوید که در زیر به بعضی از آنها اشاره شده است :

1- در Php-Nuke شما به راحتی میتوانید به شروع به گرفتن عضو کنید و بر روی کاربران نظارت داشته باشید .
2- Php-Nuke از یک انجمن قوی به نام phpbb استفاده میکند که شما میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید .
3- با چند کلیک میتوانید در سایت خود نظر سنجی کامل و مستقل داشته باشید حتی برای خبرهای خود .
4- به راحتی میتوانید برای اعضای خود خبرنامه ارسال کنید .
5- در هر لحظه میتوانید از آمارهای مختلف سایت استفاده کنید ، تعداد بازدید صفحات ، تعداد خوانده شدن یک خبر و ...
6- دیگر یک قسمت مقالات با امکانات کامل دارید .
7- میتوانید برای فایلهای خود یک قسمت دانلود با امکانات عالی داشته باشید .
8- میتوانید لینکهای مورد نظرتان را دسته بندی کنید و یک قسمت لینکستان با مدیریت عالی داشته باشید
9- حتی شما میتوانید دسترسی یک IP را به سایتتان ببندید
10- براحتی و با چند کلیک میتوانید شکل سایتتان را عوض کنید
و امکانات بسیار زیاد دیگر ...

حال اینکه شما میتوانید براحتی هر کدام از این امکانات را فعال یا غیر فعال کنید یا امکانات سایت خود را براحتی گسترش دهید
به اینگونه سیستم ها برنامه های مدیریت محتوا میگویید ، رمز موفقیت Php-Nuke هم در میان برنامه های مدیریت محتوای دیگر سادگی کار با آن ، امکانات متعدد و سیستم ماژولار بسیار عالی این برنامه میباشد .

برای استفاده از Php-Nuke شما به یک سرویس دهنده همراه php4.2 یا بالاتر و یک پایگاه داده ، که مرسوم ترینش MySQL میباشد .

حال این برنامه بصورت کاملا فارسی و با تلاش شبانه روزی توسط انجمن ملی توسعه دهندگان ایرانی ( idna ) در اختیار شما قرار دارد
شما برای استفاده از این برنامه لازم نیست پولی پرداخت کنید ! فقط کافیست به قسمت دریافت فایل رفته و آن را دریافت و نصب کنید .
برای دریافت نسخه انگلیسی Php-Nuke میتوانید به سایت رسمی این برنامه یعنی phpnuke.org مراجعه کنید

http://idna.farsiprojects.com/
www.irannuke.com

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از فیبو :
Php-Nuke چیست ؟
در واقع Php-Nuke یک برنامه است یا بهتر است بگوییم یک سایت است ، یک سایت که به زبان php نوشته شده است اما تفاوت آن با یک سایت معمولی در چیست ؟
Php-Nuke یک سایت داینامیک با امکانات زیاد و قابل گسترش است .
شما یک سایت استاتیک را که با html طراحی شده است را در نظر بگیرید ، برای اضافه کردن یک خبر به سایت چه مراحلی را باید طی کنید؟
حال ما میخواهیم با سیستم Php-Nuke این کار را انجام دهیم ، خیلی راحت به کنترل پنل مدیریت رفته و اخبار مورد نظر را نوشته و کلید ارسال را میزنیم ، به همین راحتی خبر به سایت اضافه شد ...
اما نه ! اشتباه نکنید ! امکانات Php-Nuke به یک ارسال اخبار ساده ختم نمیشود شما در این سیستم با امکانات فراوانی رو به رو میشوید که در زیر به بعضی از آنها اشاره شده است :

1- در Php-Nuke شما به راحتی میتوانید به شروع به گرفتن عضو کنید و بر روی کاربران نظارت داشته باشید .
2- Php-Nuke از یک انجمن قوی به نام phpbb استفاده میکند که شما میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید .
3- با چند کلیک میتوانید در سایت خود نظر سنجی کامل و مستقل داشته باشید حتی برای خبرهای خود .
4- به راحتی میتوانید برای اعضای خود خبرنامه ارسال کنید .
5- در هر لحظه میتوانید از آمارهای مختلف سایت استفاده کنید ، تعداد بازدید صفحات ، تعداد خوانده شدن یک خبر و ...
6- دیگر یک قسمت مقالات با امکانات کامل دارید .
7- میتوانید برای فایلهای خود یک قسمت دانلود با امکانات عالی داشته باشید .
8- میتوانید لینکهای مورد نظرتان را دسته بندی کنید و یک قسمت لینکستان با مدیریت عالی داشته باشید
9- حتی شما میتوانید دسترسی یک IP را به سایتتان ببندید
10- براحتی و با چند کلیک میتوانید شکل سایتتان را عوض کنید
و امکانات بسیار زیاد دیگر ...

حال اینکه شما میتوانید براحتی هر کدام از این امکانات را فعال یا غیر فعال کنید یا امکانات سایت خود را براحتی گسترش دهید
به اینگونه سیستم ها برنامه های مدیریت محتوا میگویید ، رمز موفقیت Php-Nuke هم در میان برنامه های مدیریت محتوای دیگر سادگی کار با آن ، امکانات متعدد و سیستم ماژولار بسیار عالی این برنامه میباشد .

برای استفاده از Php-Nuke شما به یک سرویس دهنده همراه php4.2 یا بالاتر و یک پایگاه داده ، که مرسوم ترینش MySQL میباشد .

حال این برنامه بصورت کاملا فارسی و با تلاش شبانه روزی توسط انجمن ملی توسعه دهندگان ایرانی ( idna ) در اختیار شما قرار دارد
شما برای استفاده از این برنامه لازم نیست پولی پرداخت کنید ! فقط کافیست به قسمت دریافت فایل رفته و آن را دریافت و نصب کنید .
برای دریافت نسخه انگلیسی Php-Nuke میتوانید به سایت رسمی این برنامه یعنی phpnuke.org مراجعه کنید

http://idna.farsiprojects.com/
www.irannuke.com

خوب حتما اگه فردا یه تاپیک زده بشه با این عنوان که به یک کمونیتی احتیاج داریم شما فروم PHPBB رو معرفی میکنید:D

PHPNUKE هم که داره پولی میشه. نسخه جدیدش 10 دلاره http://www.phpnuke.org/modules.php?name=Release
حالا پرتال چه ربطی به....:lol:
نمیدونم این متن رو حالا اینجا نوشتید یعنی ما PHP-NUKE و از شما پنهان کردیم؟

فیبو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه دوست عزیز بنده از phpNuke اطلاعی نداشتم . من که کارم باهاش راه میفته.

قرار بود اگه چیز رایگانی پیدا کردم اینجا بزنم منم زدم همین. منظوری نداشتم.

بعدشم پولی هم بشه 10 دلاره نه 50 هزار تومن!

بالا