برگزیده های پرشین تولز

یه روش واسه ریختن APP های کرک شده در دیوایستون(واسه IOS 6.0.1 )هم کار میده!!!

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
با سلام و عرض ادب
۲ روزه شاهد موضوع نصب برنامه های کرک بدون ثبت یودید بودید که باید بگیم این موضوع برای اولین بار توسط اپل اپس پیدا شد که داخل سایت نیز معرفی شد ! ولی یک سری مشکلات به وجود امد مثل درخواست اپل ای دی و کرش شدن که با معرفی برنامه ۲۵ (PP) که یک نرم افزار چینی هست اینگونه مشکلات نیز با آموزش Repair برطرف شد . در واقع تیم ما با پیدا کردن باگی در فایل های iPA توانسته بود روی دیوایس های جلبریک نشده برنامه های کرک را نصب کند ولی با مشکلات اپل ای دی و اینگونه محدودیدت هایی که در ایران هست روبه رو شدیم و متاسفانه امکان اختصاصی بودن نبود که همان طور که شاهد بودید . امروز مفتخریم برای اولین بار یکی از برنامه های محشر که دقیقا به همین صورت عمل می کند و با پروسه ای باورد نکردنی به صورت اپل ای دی که ست شده برنامه های کرک را بدون مشکل روی دیوایس جلبریک نشده نصب می کند معرفی کنیم !

خوب ببینید این برنامه خیلی از اپ های اپ استور را به طور کرک درون خود جا داده هست که امکان دانلود نیز از داخل خود برنامه فعال می باشد ! ولی متاسفانه سرعت لینک ها با ای پی ایران طوری که دیده شده واقعا ضعیف بوده ، به هر حال به معرفی این برنامه فوق العاده میپردازیم تا هنوز در سایت یا انجمن های دیگری از این مطلب کپی برداری نشده !
توجه : دقت کنید به علت پایین بودن سرعت دانلود از این نرم افزار (۲۵) احتمالا یک بخش برای قرار دادن لینک برنامه های مختص این سرویس از سرور پرسرعت و جدید سایت آماده سازی خواهد شد .
[h=5]و موضوع مهم تر اینکه شاید بعضی از دوستان در ذهن خودشان فکری مبنی بر مخفی نگه داشتن این نرم افزار یا اینگونه راه ها بابت پست اول اپل اپس داشته باشند که باید گفت : این نرم افزار برای اولین بار توسط اپل اپس در بین سایت های ایرانی معرفی و تست شده همچنین هر گونه سایت یا انجمنی که ادعایی در این مورد داشته باشد فقط و فقطکپی بوده !! و مهم تر اینکه اولین پست در مورد نصب برنامه کرک هم هیچ مربوط به این نرم افزار نبوده به همین دلیل کاربرانی با مشکلاتی مواجه شدند !!!!![/h]

[h=4]نکته ی مهم :‌ توجه کنید برای خیلی از کاربرانی که بعد از دانلود اپ ها برای نصب از iPhone pc suite , iFunbox , iTools استفاده کرده اند مشکل سینک نشدن در آیتونز پیش آمده ! پس دقت کنید برای رفع این مشکل باید هر نرم افزاری که دانلود می کنید فقط و فقط با خود همین برنامه PP نصب کنید !!![/h] [h=4]آموزش مختصر برای نصب کردن برنامه ها توسط نرم افزار (۲۵ PP )[/h] ابتدا دیوایس خود را به سیستم متصل کرده و نرم افزار pp 25 را از لینک دریافت کنید . برنامه را اجرا کرده سپس طبق تصویر و شماره گذاری های زیر عمل کنید .
۱- شماره ۱-در نرم افزار وارد قمستی شوید که عکس سیبی در دست فردی می باشد! این قسمت همان اپ استور می باشد که برای دانلود جستجو و نصب باید روی گزینه مشخص شده کلیک کنید .
۲- شماره ۲- این قسمت برای جستجو کردن اسم اپ به کار می رود ، در واقع نام برنامه را جستجو کنید
۳- شماره ۳ – و مهم ترین قسمت هم نصب برنامه ها می باشد که بایستی پایین آیکون برنامه روی گزینه مشخص شده کلیک تا برنامه ها شروع به دانلود شود !
۴- شماره ۴ – وقتی روی گزینه دانلود کلیک می کنید لیست برنامه های در حال دانلود طبق تصویر زیر مشخص می شود
۵- شماره ۵- بعد از دانلود برنامه نیز می توانید با کلیک روی گزینه مشخص شده در شماره ۵ لیست برنامه های دانلود شده را مشاهده و با ۲ بار کلیک ان هارا نصب نمایید

دوستان عزیز اگر پس از نصب دچار کرش شدن یا اپل ایدی شدید،برای مشاهده آموزش اینجا کلیک کنید
آپدیت:دوستان زیادی در بخش نظرات پرسیدن که نحوه دانلود با IDM از این نرم افزار چگونه است؟مراحل زیر را دنبال کنید
ابتدا IDM را از Taskbat ویندوز باز کنید.
از منوی بالاینرم افزار گزینه ی Downloads را انتخاب کنین و سپس گزینه ی Options رو بزنید

.حالا وارد تب General شوید و گزینه ی Add Browser رو انتخاب کنین.

در این پنجره به محل نصب نرم افزار pp بروید و فایل ihelper رو انتخاب کنین.

حالا در همون قسمت Options وارد قسمت File Types شوید و در قسمت مشخص شده پس از ZIP یک فاصله گذاشته و کلمه IPA را بنویسید و بعد اوکی کنید

امیدوارم لذت ببرید…….
آپدیت: برای نصب با pp به صورت زیر اقدام کنید:
یک فایل دانلود شده را انتخاب کنید و راست کلیک را بزنید و از طریق گزینه ی Open With نرم افزار pp را انتخاب کنید

حالا گزینه ی مشخص شده را بزنید

آپدیت:دوستانی که نمی توانند دیکشنری Longman را پیدا کنند به روش زیر عمل کنند:
ابتدا یک نسخه از دیکشنری(هر ورژنی) را روی دیوایسی نصب کنید و سپس دیوایس را به Pc خود متصل کنید و نرم افزار pp را اجرا کنید
روی قسمت مشخص شده کلیک کنید. سپس گزینه ی مشخص شده در بالا کلیک کنید.

در این قسمت Longman را پیدا کنید و سپس فلش سمت راست نرم افزار را بزنید و در مرحله ی بعد گزینه ی مشخص شده را انتخاب کنید تا دانلود آغاز شود!

روش دوم:به سایت translate.google.com بروید و اسم نرم افزار را به چینی ترجمه کنید و در قسمت سرچ نرم افزار وارد کنید.به طور مثال longman به چینی می شود:朗文
با تشکر فراوان از میای عزیز برای ارائه این روش
دوستان این مطلب از سایت اپل اپس کپی برداری شده.
و صرفا جهت اطلاع هستش .
اگه مشکلی داشتین تو این تاپیک بگین که برطرف شه.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
آپدیت: برای نصب با pp به صورت زیر اقدام کنید:
یک فایل دانلود شده را انتخاب کنید و راست کلیک را بزنید و از طریق گزینه ی Open With نرم افزار pp را انتخاب کنید

حالا گزینه ی مشخص شده را بزنید

این روش برای سینک کردن برنامه هایی هست که بصورت کرک شده از قبل داشتیم یا اینکه برای همون برنامه هایی هست که با pp دانلود کردیم ؟
من دنبال یه روشی هستم که بشه برنامه های کرک شده ای که داشتم رو روی فریمور جیل نشده اجرا کنم ... متاسفانه بعضی از برنامه ها هستن که نه در این سایت و نه در سایت های مشابه یافت نمیشن !
اگر راه حلی هست حتما اینجا اعلام کنید

finepix

Registered User
لایک‌ها
83
این روش برای سینک کردن برنامه هایی هست که بصورت کرک شده از قبل داشتیم یا اینکه برای همون برنامه هایی هست که با pp دانلود کردیم ؟
من دنبال یه روشی هستم که بشه برنامه های کرک شده ای که داشتم رو روی فریمور جیل نشده اجرا کنم ... متاسفانه بعضی از برنامه ها هستن که نه در این سایت و نه در سایت های مشابه یافت نمیشن !
امکان نصب و اجرای برنامه های کرک شده روی سیستم عامل اورجینال ios بصورت مستقیم وجود نداره

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
این روش فقط برای برنام هایی است که از این جا Dl می کنید.
اگه می خوای برنامه های کرک شده ای که از جای دیگه دانلود کردی رو بریزی،باید از سرویس iresign ستفاده کنی.... که پولیه و سالیانه پرداخت میشه حدود 25-30 هستش.که روش خوبیه ولی خوب پولیه.اگه خواستی بگیری از کاربر Mazi بگیر که فروش داره و مورد تایید هستش.
توضیحات بیشتر خواستی بگو برات پ.خ کنم.

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
چرا وجود داره .Iresign هستش.که udid دیوایستون رو به عنوان developer ثبت میشه.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
این روش فقط برای برنام هایی است که از این جا Dl می کنید.
اگه می خوای برنامه های کرک شده ای که از جای دیگه دانلود کردی رو بریزی،باید از سرویس iresign ستفاده کنی.... که پولیه و سالیانه پرداخت میشه حدود 25-30 هستش.که روش خوبیه ولی خوب پولیه.اگه خواستی بگیری از کاربر Mazi بگیر که فروش داره و مورد تایید هستش.
توضیحات بیشتر خواستی بگو برات پ.خ کنم.

ممنون
این روش رو میدونستم
گفتم شاید توی این برنامه هم این امکان باشه ! چون برنامه های کاربردی زیادی هست که توی خود pp پیدا نمیشه اما اون قسمتی که مثل اپ استور هست موجوده اما اپل آیدی میخواد و وقتی هم که اپل آیدی وارد میکنی باز خطا میده ! حتی با اپل آیدی چین!!!!

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
ازصاحبان ایفون ارجینال درخاست میشوددرصودت استفاده ازاین روش نتیجه راهم بگن

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
دوستان من خودم تست کردم و کاملا هم جواب میده

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
ممنون
این روش رو میدونستم
گفتم شاید توی این برنامه هم این امکان باشه ! چون برنامه های کاربردی زیادی هست که توی خود pp پیدا نمیشه اما اون قسمتی که مثل اپ استور هست موجوده اما اپل آیدی میخواد و وقتی هم که اپل آیدی وارد میکنی باز خطا میده ! حتی با اپل آیدی چین!!!!
در واقع شما فایل های کرک شده و تنظیم شده برای این سرویس را خیلی راحت با نرم افزار هایی همچون : i Tools , iFunbox , iPhone pc suite فقط با ۱ کلیک بدون هیچ دردسری نصب می کنید !
حتما شگفت زده شده اید یا باورد ندارید که این پروسه واقعی باشد ! :d
خوب پس از دوستانی که دیوایس جلبریک ندارند ویا ورژن iOS 6 یا بالاتر هستند خواهش می کنیم برای رفع ناباوری این پروسه چند اپلیکیشنی که جهت تست و بیان کردن واقعی بودن این موضوع و همچنین ایجاد پدیده ای نو در دنیای iOS می باشد حتما دانلود بفرمایند !
دوستانی که برنامه ها را دانلود و نصب کردند می توانند در قسمت نظرات نظرشان را در مورد این سرویس بیان کنند
فقط چند نکته زیر را دقت فرمایید :
۱- این سرویس فعلا فقط جهت تست و رایگان قرار گرفت که اساتید و کاربران عزیز باوری از این موضوع داشته باشند

2- فعلا فقط برنامه ای کرک مخصوص توسط برنامه های دیگری به غیر از iTtunes نصب می شود ! مثلا : iTools , iFunbox , iPhone pc stuite نصب کنید

۴- همچنین دقت کنید فعلا فقط و فقط تست یوده و تا الان هیچ گونه مشکلی دیده نشده ، از کاربران خواهشمندیم اگر مشکلی یا باگی در ایم مورد مشاهده کردید حتما مطلع سازید
۵- این فایل ها توسط تیم فنی اپل اپس روی چندین دیوایس مختلف تست و به خوبی جواب داده است !‌

پس هنوز شاید یک سری باگ دارد !‌ در صورت جواب دادن حتما قسمت نظرات اعلام کنید لطفا !

برای دانلود ۳ نمونه از اپ های تنظیم شده جهت این سرویس روی آیکون مورد نظر کلیک کنید .

آموش حل مشکل کرش شدن و اپل ایدی:خوب دوستان ابتدا یکی از نرم افزار های زیر را از لینک داده شده دانلود کنید(iTools پیشنهاد میشود)

دانلود آخرین نسخه iFunbox برای ویندوز: دانلود

دانلود آخرین نسخه iTools برای ویندوز: دانلود
[h=3]خب دوستان روشی که ما برای ارائه این بازی های داشتیم باگ کوجکی داشت که وقتی وارد بازی میشدید یا کرش می شد یا اپل ایدی می خواست.متاسافانه این باگ به روش های دستی حل نشد اما توانستیم آن را با فایل منیجری رفع کنیم[/h]
[h=3]ابتدا این فایل منیجر را از لینک زیر دریافت کنید و آن را نصب کنید.زبان آن چینی است ولی کافی است محل همیشگی گزینه Next را کلیک کنید تا به راحتی نصب شود[/h] دانلود نرم افزار ۲۵pp

[h=3]پس از نصب نرم افزار،دیوایس خود را به سیستمتون وصل کنید.بعد نرم افزار را باز کنید و مطابق عکس ابتدا گزینه مشخص شده در سمت چب را انتخاب کنید سپس گزینه آبی که در بالای نرم افزار واقع شده است را بزنید.[/h]

[h=3]خب بعد از این که عملیات تمام شد و دکمه به رنگ خود برگشت(آبی) دیوایس خود را یکبار ریست کنید.حالا می توانید بدون هیچ مشکلی بازی های بالا را نصب کنید.امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید!!![/h] نکته : دوستان عزیز هر بار پس از دانلود نیاز به کلیک کردن روی گزینه ای که داخل آموزش گفته شده نیست و فقط یک بار میتونید انجام بدید تا از دفعات بعد فقط فایل را دریافت و روی هر سیستمی که بودید با نرم افزار های مورد نیاز نصب کنید !‌

واسه تاکید ...

بالا