برگزیده های پرشین تولز

یه سؤال در مورد غیر فعال شدن task manager

silviyna

Registered User
لایک‌ها
3
من همین امروز ویندوزمو عوض کردم اما هم task manager غیر فعال شده هم رجیستری ( task manager disabled by administrator) و هم سیف مود
show hidden files هم تو قسمت folder option کار نمیکنه، ضمنا از فلش مموری استفاده می کنم که اغلب اوقات به کیس وصله.
من حدس میزنم این ویروس autorun باشه اما با برنامه autorun virus remover اسکن کردم این ویروس رو هم شناسایی کرد و مثلا پاک کرده اما باز هم این مشکلالت حل نشده با نود هم اسکن کردم اما پیدا نکرده. با روشهایی هم که برای فعال کردن task manager و رجیستری هست هم نتونستم اینارو فعال کنم. چیکار میتونم بکنم برای حل این مشکل؟؟؟؟

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزیز بندم دچار این مشکل شدم ولی هیچ راهی بجز عوض کردن ویندوز پیدا نکردم فکر کنم شمام باید ویندوزتو عوض کنی

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
ویروس Sality گرفتید.
اینجا رو مشاهده کنید:

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=292670

عوض کردن ویندوز هم تاثیر نداره، چون سورس ویروس توی کامپیوتر باقی می مونه و استباهی اجرا بشه روز از نو روزی از نو!

h4sh3m

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
واسه درست كردن اونها راهي هست ولي براي پاك كردن اون بايد فايل اصلي اون يا يك كپي از اون رو داشته باشم تا راه حل پيشنهاد كنم.

باز اگه خواستين راه حل درست كردن اونها رو بعدن ميگم و اگه نه كه هيچ.

با تشكر h4sh3m

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
نرم افزار autorun virus remover رو نصب کن . یه قسمت داره بنام Fix System که همه رو تیک میزنی و سیف مد و تسک منیجر و ... رو repair میکنه :)

h4sh3m

Registered User
لایک‌ها
1
البته اين رو هم عرض كنم كه راه بنده ريشه اي هست و كمتر تغيير مي كنه.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
تا اونجا که یادمه یک گزینه رو توی تنظیمات رچیستری عوض می کردیم تسک منیچر فعال می شد. می تونی توی گوگل سرچ کنی اگه پیدا نکردی ندا بده من بهت پ خ کنم.

بالا