برگزیده های پرشین تولز

یه سایت باحال برای ارسال اس ام اس رایگان!بدون تبلیغات و باشماره خودتان

funkhone

Registered User
تاریخ عضویت
21 نوامبر 2012
نوشته‌ها
600
لایک‌ها
94
محل سکونت
Iran-Mashhad
یك سایت خارجی كه خدمات SMS را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد . از مزیت های جالبی كه این سایت دارد ، میتوان به موارد زیر اشاره کرد : ارسال اس ام اس از طرف گوشی خودتان ، اس ام اس هایی بدون تبلیغات، ارسال اس ام اس به سراسر جهان و ...

ادامه :

- امكان ارسال پیام كوتاه در زمان و تاریخ مشخص

- اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report

- امکان اضافه کردن دفترچه تلفن

- امكان ارسال پیام گروهی

- امکان کسب اعتبار از طریق ارسال دعوت نامه برای دوستان خود

- مدیریت پیامهای ارسال شده

توجه: دقت داشته باشید ، فقط عزیزانی كه از اپراتور اول تلفن همراه استفاده می كنند قادر به ثبت نام در این سایت هستند .

- ارسال اس ام اس از طرف گوشی خودتان ! :

اگر تا به حال از طریق اینترنت اقدام به ارسال پیام كوتاه كرده باشید ، حتما دیده اید كه اس ام اس های ارسالی شما از طرف شماره ای شبیه ۳۰۰۰۷۹۸۵ و یا گزینه های مشابه ارسال میشود كه شماره شركتی است كه از خدمات پیام كوتاه استفاده می كنید و همیشه SMSهای شما از طرف آن شركت ارسال می شود .

اما سایتی كه قصد معرفی آن را داریم به شیوه ای باور نكردنی ، اس ام اس را از طرف گوشی شما ارسال می كند …..دقیقا مثل اینكه شما با گوشی خودتان اقدام به ارسال SMS كرده اید …. طرف مقابل شماره ارسال كننده را شماره موبایل شما خواهد دید …. نه ۳۰۰۰۰ و غیره ….

مزیت دیگر این سایت این است که چون اس ام اس را از طرف گوشی شما ارسال می كند اگر طرف به اس ام اس شما جواب بدهد جواب آن به دستتان خواهد رسید در صورتی كه در دیگر سیستمها به دلیل استفاده از شماره های شركتهای ارسال اس ام اس ، پیام در صورت جواب داده شدن به دست شما نمی رسد !

- اس ام اس هایی بدون تبلیغات :

مزیت دوم و بسیارعالی این سایت ، ارسال sms هایی بدون تبلیغات است …. که مطمئنا میتواند جالب باشد . شما خودتان سایتی را سراغ دارید كه بدون هیچ تبلیغی بتوانید اس ام اس رایگان بزنید ؟ مطمئنا نه !

اما این سایت پیام های شما را بدون تبلیغات ارسال می كند !

ارسال اس ام اس به سراسر جهان :

مزیت دیگر این سایت امکان ارسال اس ام اس به تمامی كشورهای جهان است … (دقیقا برعکس اکثر سایتهای ایرانی که تنها امکان ارسال پیام کوتاه رو فقط برای ایران دارند) .


- اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report:

یکی دیگر امکانات جالبی که این سایت به شما ارائه می دهد ، امکان اطلاع از وضعیت پیام (Delivery Report) می باشد . توجه داشته باشید که پیامی که در همه سایتها مبنی بر ارسال موفقیت آمیز پیام شما ، پس از ارسال به نمایش در می آید به معنای Delivery Report نمی باشد بلکه آن پیغام تنها شما را از ارسال موفقیت آمیز پیام به سرور سایت مطلع می کند ، نه گزارش پیام رسیده به شخص .

به خاطر همین موضوع است که مثلا شما در سایتی اقدام به ارسال sms می کنید و سایت نیز به شما پیغام می دهد که پیام شما ارسال شده است در حالی که به دلیل بروز مشكلاتی ،هیچ وقت آن پیام به دست دوستتان نمی رسد ! (مشکلی که حتما به آن برخورد کرده اید) . همچنین اگر پیام شما با موفقیت ارسال شود ولی مثلا مشترک مورد نظر در دسترس نباشد و یا گوشی فرد موزرد نظر خاموش باشد . تنها هنگامی که فرد اس ام اس را مشاهده کند به شما اطلاع می دهد که پیام شما به دست وی رسیده است .


- امکان اضافه کردن دفترچه تلفن

با استفاده از این قابلیت قادرید تا شماره دوستان و آشنایان خود را وارد کرده تا هنگام ارسال SMS برای آنها نیازی به حفظ شماره موبایل و تایپ شماره های آنها نداشته باشید . البته این بخش در اکثر سایتهای ایرانی و خارحی ارائه دهنده SMS نیز وجود دارد .


- امكان ارسال پیام كوتاه در زمان و تاریخ مشخص :

یكی دیگر از مزیتهای جالب این سایت اینه كه شما می توانید یك پیام را هم اكنون ارسال كنید ولی در زمان و تاریخی مشخص به دست دوستتان برسد !

مثلا فرض كنید می خواهید به مناسبت جشن تولد دوستتان ، یك پیام كوتاه برای وی ارسال كنید تا در هنگام جشن تولد ، مشاهده كند …..مطمئنا وقتی در كنار دوستتان نشسته اید و موبایلی نیر در دستتان نیست و دوستتان SMS شما را دریافت می كند ، تعجب خواهد كرد ….

همچنین می توانید پیامی را برای نیمه های شب برای دوستتان ارسال كنید تا وی را از خواب بیدار كنید ! در حالی كه همان موقع شما در خواب هستید !

- امكان ارسال پیام گروهی :

یكی دیگر از قابلیتهای جالب این سایت امكان ارسال یك پیام برای تعداد زیادی از دوستانتان است ، مطمئنا این بخش هنگام ارسال پیامهای تبریك (مثل سال نو) و یا ارسال پیام های كوتاه تبلیغاتی به دردتون می خوره .

- مدیریت پیامهای ارسال شده :

در بخش دیگری كه در سایت فوق قرار دارد ، قادرید تا آرشیو كامل پیام های ارسال شده را مشاهده كنید .

همچنین وضعیت Delivered Report پیام های كوتاه كه قبلا در مورد آن توضیح دادیم نیز در همین بخش قابل مشاهده است .

جهت ثبت نام در این سایت كافی است ابتدا بر روی لینك زیر كلیك كنید:

لینک
حال با صفحه ای مشابه صفحه زیر مواجه خواهید شد كه جهت مشاهده سایت به زبان انگلیسی می بایست بر روی دكمه ای كه به منظور تغییر زبان سایت به انگلیسی قرار داده شده است كلیك كنید
سپس زبان سایت ، انگلیسی شده و جهت ثبت نام لازم است بر روی لینك ثبت نام كه با عنوان Sign Up مشخص شده است ، كلیك كنید .

پس از ورود به حساب كاربری خود ، می بایست شماره موبایل خود را در كادری ، بار دیگر وارد كرده و تایید كنید تا یك كد فعال سازی به موبایل شما ارسال گردد .
وقتی کد فعال سازی را از طریق اس ام اس دریافت کردید دوباره وارد سایت شوید بروی Sms کلیک کنید
بروی Click here کلیک کنید.
__________________


وقتی که شما ثبت نام کردید وارد پروفایلتون که شدید باید 2 تا vification code یا همچین چیزی رو دریافت کنید یکی میاد به ایمبلتون که با کلیک روش فعال میشه
ولی دومی میاد به گوشیتون که یه کد 4یا 5 رقمی هست که باید تو پروفایل وارد بشه (قرمز نوشته)
حالا اگه نیومده بود به گوشیتون (مثل ماله من) باید دوباره یه دکمه درخواست داره تو پروفایلتون که با زدنش پیام میده ارسال شد که 5 ثانیه بعد کد به گوشیتون ارسال میشه به همین سادگی
 
بالا