برگزیده های پرشین تولز

یه سایت میخوام طراحی بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

norooz1390

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
میخواستم یه سایتی مثل این طراحی بشه حالا ظاهرش یه کم فرق داشته باشه مهم نیست ولی عملکردش مثل همین باشه قالبت اختصاصی هم نمیخوام یه قالب خوشکل آماده باشه در ضمن هاست رو هم خودتون با توجه به تجربتون یکی از اون خوباش را انتخاب کنین دومینم که it.ir میخوام باشه زمان هم خیلی دارم دوستان قیماتاشونو به همراه نمونه کار پخ کنند.
دنیای فناوری اطلاعات | جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی

Last edited:

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
به به نوروزخان عزیز
میبینم که ترجمه برای اون سایت مزه کرده و قصد زدن سایت داری. البته خب حق داری وقتی می بینی طرف با اون سایتش که زحمت شما و امثال شماست به چه درآمدی میرسه این حق رو دارید خودتون هم مستقل وارد عمل بشید.
محض اطلاع اون تیپ سایتها که با وردپرس و یه قالب خبری بهمراه هاست و دامینش هزینه زیادی نداره. حواست باشه که روی یه قیمت مناسب توافق کنی.

در ضمن خدمت دوستان عرض کنم که منظور ایشون دامنه دو حرفی نبوده بلکه ترکیبی از یک کلمه بهمراه آی تی هست.
موفق باشید

پ.ن: به قول خودت آپ حساب کن

norooz1390

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
به به نوروزخان عزیز
میبینم که ترجمه برای اون سایت مزه کرده و قصد زدن سایت داری. البته خب حق داری وقتی می بینی طرف با اون سایتش که زحمت شما و امثال شماست به چه درآمدی میرسه این حق رو دارید خودتون هم مستقل وارد عمل بشید.
محض اطلاع اون تیپ سایتها که با وردپرس و یه قالب خبری بهمراه هاست و دامینش هزینه زیادی نداره. حواست باشه که روی یه قیمت مناسب توافق کنی.

در ضمن خدمت دوستان عرض کنم که منظور ایشون دامنه دو حرفی نبوده بلکه ترکیبی از یک کلمه بهمراه آی تی هست.
موفق باشید

پ.ن: به قول خودت آپ حساب کن
سلام
ممنون رفیق شفیق.آره همونطور که شما گفتید هست.راستش مدیریت سایت و اینکه خودت هر جور دلت میخواد مدیریتش کنی یه مزه دیگه ای داره تا اینکه بخوای اطلاعات و تجربیات خودت رو که سال ها جمع کردی طبق سلیقه یکی دیگه حتی زیر قیمت ترجمه بخوای بفروشی.البته کار اصلی من تدریس است و ایشالله یه خورده از سر درس و اینا راحت بشیم یکی از بچه های همین سایت که خودش هم Matlab تدریس میکنه گفتش میتونم برات کلاس آنریل بگیرم تو اصفهان و تهران که اونم فکر کنم بیفته تو تابستون. ولی خب میخوام یه سایتی تو همین مایه ها بزنم ولی هنوز کار خاصی به دلیل مشغله قرار نیست انجام بگیره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا