برگزیده های پرشین تولز

یه سوال از اونایی که بدن سازی کار کرده اند یا: ترور شخصیت در چند خط!!!

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
از دارو استفاده کن!
ولی نه از نوع هورمونی , اونا هستن که ادمو ............

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از faridbahal :
ببخشید من حوصله نداشتم همه رو بخونم چند تای اول رو که خوندم گرفتم که میگین لاغر ها چون ماهیچه ندارن بدن سازی بدرد نمیخوره!
من خودم رفتم بدنسازی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زیر نظر دوستم!!!!!!!!!!!!:lol:
جاتون خالی! هی خوردم هی امپول زدم! در عرض 1 ماه 15 کیلو اضافه کردم!
بعد دیگه حسش نبود نرفتم 5 کیلو کم کردم! اما ماهیچه ها شکل خودش رو گرفته بود و کلی مانکن شده بودم! تا اینکه برای معفی لاغر کردم! هر چی ماهیچه بود اب شد!
تو بدنسازی فقط بخور امپول بزنم! مکمل هم نخریدی نخریدی! فقط امپول!(بدون خوردن نمیشه ها!)
کلاس بدنسازی رو با این حرفت اوردی پایین
همش که آمپول نیست که

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فقط 10-15 كيلو؟ ...پس زيادم مثله من نيستي چون من فكر كنم وضعم خرابتر از اين حرفهاست. هر چند كه ميزان دقيقشو نميدونم يعني بهتره بگم جراتشو نداشتم كه برم دقيقشو در بيارم
میتونی از فرمول bmi استفاده کنی:
وزن تقسیم بر مجذور قد به متر
اگه بین 20 تا 25 باشه طبیعی هست اگه بین 15 تا 20 باشه لاغری اگه پایین تر از 15 باشه لاغر مفرطی
وزن ایده الت هم میتونی از این فرمول در بیاری(که همون فرموله با یه ذره جابجایی!)
مجذور قد به متر ضربدر 22.5

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
کلاس بدنسازی رو با این حرفت اوردی پایین
همش که آمپول نیست ک
خدایش فقط دارو ه!! هر کی میگی نه داره خودش رو گول میزنه! نتیجه ای که با دارو گرفته میشه خیلی زودتره!

راستی هر کی خواست وزن ایده الش رو بدونه علاوه بر فرمولی که نوشتم میتونه به من قد و سن و اندازه ی دور مچش رو بده تا با سی دی دکتر کرمانی نتیجه اش رو بهش بگم!!

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از sepehr650 :
اگه شمارشو اينجا نمي خواين بنويسين ممنون ميشم اگه از طريق پيغام خصوصي واسم بفرستيد :)

فقط 10-15 كيلو؟ :D ...پس زيادم مثله من نيستي چون من فكر كنم وضعم خرابتر از اين حرفهاست. هر چند كه ميزان دقيقشو نميدونم يعني بهتره بگم جراتشو نداشتم كه برم دقيقشو در بيارم :blush:
بچه کجایی؟
آی دی یاهو تو بده!
تا واست شجره نامه دارو ها رو بگم

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از faridbahal :
ببخشید من حوصله نداشتم همه رو بخونم چند تای اول رو که خوندم گرفتم که میگین لاغر ها چون ماهیچه ندارن بدن سازی بدرد نمیخوره!
من خودم رفتم بدنسازی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زیر نظر دوستم!!!!!!!!!!!!:lol:
جاتون خالی! هی خوردم هی امپول زدم! در عرض 1 ماه 15 کیلو اضافه کردم!
بعد دیگه حسش نبود نرفتم 5 کیلو کم کردم! اما ماهیچه ها شکل خودش رو گرفته بود و کلی مانکن شده بودم! تا اینکه برای معفی لاغر کردم! هر چی ماهیچه بود اب شد!
تو بدنسازی فقط بخور امپول بزنم! مکمل هم نخریدی نخریدی! فقط امپول!(بدون خوردن نمیشه ها!)

خدا وکيل آمپول زدی؟ بت نميمد ت**م این کارا رو دشته باشی!! (ناراحت نشی)

بيا بگو بينيم چطوری بود؟ چی بزنيم جواب بده؟نميخوای ازدواج کنی؟ بچه داری؟
:D

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از faridbahal :
خدایش فقط دارو ه!! هر کی میگی نه داره خودش رو گول میزنه! نتیجه ای که با دارو گرفته میشه خیلی زودتره!

راستی هر کی خواست وزن ایده الش رو بدونه علاوه بر فرمولی که نوشتم میتونه به من قد و سن و اندازه ی دور مچش رو بده تا با سی دی دکتر کرمانی نتیجه اش رو بهش بگم!!
میدونم! دارو هم هست!
ولی این طوری که تو گفتی!
.................
باید از مکمل ها استفاده کنی! همراهش هم بری تمرین کنی

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از faridbahal :

مهم اينه كه هدفت از بدنسازي چي باشه اگه ورزشه كه دارو مصرف كردن معني نداره اگه هيكله خوب آره دارو خوب جواب ميده ولي همه عوارضشو اون موقع نشون نميده.

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
اون آمپول رو که میزنن
موقه ی مسابقه ها میزنن

که همچین یه کم خف تر بشن

البته معمولا!!!!!!!!!!!!!!!.....

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
مال من در مياد 17.7 چطوره؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
لاغری!! یا بهتر بگم حتی اگه قانون **** وظیفه عوش نمیشه به حدی لاغری که میتونستی معاف بشه!!!!
اوایل زیر 20 معاف بود اما الان زیر 15

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
حالا چی کار کنم فريد جون مربی بدنسازی من ميشی؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
قربونت برم! من اندرخم یک کوچه ام! این کار کردن دیگه فرصت باشگاه رفتن نمیده بهم!
الان من خودم 55 هستم! تا 2 روز پیش 53 بودم که تصمیم گرفتم یه ذره چاق بشه!!!
تنها کاری که کردم صبحانه 4 تا شکلات صبحانه خوردم!!! همین دیگه! 2 کیلو چاق شدم:D
حالا تو از اونایی هستی که میخوری چاق نمیشه یا اینکه مثل من نمیخوری ؟
اما اگه جدا تصمیم داری بری باشگاه بگو یه برنامه بهت بدم:lol: (نه اینکه من خیلی بارم باشه! همونی که خودم اجرا کردم! ناگفته نمونه که من هفته ای 7-8 تا امپول زدم! و یه تعدادی هم قرص مصرف کردم! امپول هم خیلی خفن میزدم!:lol: مثلا بعضی وقتها دوستم مستقیم به سینه میزد!!!!! چشمت روز بد نبینه! تا چند ساعت نمیشد نفس کشید!:lol: اما نتیجه اش خوب بود:lol: )

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
تو که هم وزن خودمی . خوب منم کم خوردو خوراکم به زور بايد بچاپونن تو حلقم .
چاريه منم آمپوله؟ آمپول خيلی درد داره؟ مگه غير مستقيمم ميشه زد ، اسم آمپولا چی بود؟ تستسترون؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوب خیلی خوبه که چیزی نمیخوری! با یان اوصاف خیلی راحت چاق میشی
اگه پولش برات مهم نیست توصیه مهم من اینه که هر شب 2 تا پنیر پیتزا رو بریز روی یه چیپس بکنش چیپس پنیر!! سر 2 هفته 5-6 کیلو چاق میشی!!!
اینکه نمیتونی چیزی بخوری هم کاری نداره میری داروخانه میگی چی؟ هیچی!!:D میگی دو ورق سیپرو هیپتادین بهت بده بعدش چی؟ هیچی پولش رو میدی میای خونه!:lol: بعد اگه زورت زیاده! یعنی اینکه میتونی با خواب اوریش مقابله کنی صبح ظهر شب! یه دونه میخوری! وگرنه نصفه بخور
اینجوری اشتهات جوری میشه که یه فیل هم میتونی بخوری
تا دستت اومد هم معجون درست کن بخور! یعنی هر چی رو که فکر میکنی اگه بخوری جوش میزنی:lol: بریز تو شیر بخور:lol: مثل گردو موز خامه پودر کاکائو و........
حالا اگه هنوز جو بدنسازی داری که قضیه اش فرق میکنه
اره تستسترون بود نادرلون بود یه 2-3 تای دیگه بود که اسمش یادم نمیاد البته اونا گرون بودن اما دو تا اولی ارزون تره به نسبت
میشه غیر مسقیم هم زد یعنی به باسن
درد هم که والا تا قبل از بدنسازی منم فکر میکردم خیلی داره!!! اما جالب اینکه رفیقم برام میزد دیگه عادت شده بود! چون پیشرفتی رو که میدیدم دیگه اون یه ذره درد سوزن مسخره بود!! جالب اینکه خودم هم یاد گرفتم امپول بزنم:lol:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از faridbahal :
قربونت برم! من اندرخم یک کوچه ام! این کار کردن دیگه فرصت باشگاه رفتن نمیده بهم!
الان من خودم 55 هستم! تا 2 روز پیش 53 بودم که تصمیم گرفتم یه ذره چاق بشه!!!
تنها کاری که کردم صبحانه 4 تا شکلات صبحانه خوردم!!! همین دیگه! 2 کیلو چاق شدم:D
حالا تو از اونایی هستی که میخوری چاق نمیشه یا اینکه مثل من نمیخوری ؟
اما اگه جدا تصمیم داری بری باشگاه بگو یه برنامه بهت بدم:lol: (نه اینکه من خیلی بارم باشه! همونی که خودم اجرا کردم! ناگفته نمونه که من هفته ای 7-8 تا امپول زدم! و یه تعدادی هم قرص مصرف کردم! امپول هم خیلی خفن میزدم!:lol: مثلا بعضی وقتها دوستم مستقیم به سینه میزد!!!!! چشمت روز بد نبینه! تا چند ساعت نمیشد نفس کشید!:lol: اما نتیجه اش خوب بود:lol: )
چند؟ 55 ؟!؟!
مگه معافيتو نگرفتي؟ حالا ديگه چرا نميخوري چاقتر شي؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از faridbahal :
خوب خیلی خوبه که چیزی نمیخوری! با یان اوصاف خیلی راحت چاق میشی
اگه پولش برات مهم نیست توصیه مهم من اینه که هر شب 2 تا پنیر پیتزا رو بریز روی یه چیپس بکنش چیپس پنیر!! سر 2 هفته 5-6 کیلو چاق میشی!!!
اینکه نمیتونی چیزی بخوری هم کاری نداره میری داروخانه میگی چی؟ هیچی!!:D میگی دو ورق سیپرو هیپتادین بهت بده بعدش چی؟ هیچی پولش رو میدی میای خونه!:lol: بعد اگه زورت زیاده! یعنی اینکه میتونی با خواب اوریش مقابله کنی صبح ظهر شب! یه دونه میخوری! وگرنه نصفه بخور
اینجوری اشتهات جوری میشه که یه فیل هم میتونی بخوری
تا دستت اومد هم معجون درست کن بخور! یعنی هر چی رو که فکر میکنی اگه بخوری جوش میزنی:lol: بریز تو شیر بخور:lol: مثل گردو موز خامه پودر کاکائو و........
حالا اگه هنوز جو بدنسازی داری که قضیه اش فرق میکنه
اره تستسترون بود نادرلون بود یه 2-3 تای دیگه بود که اسمش یادم نمیاد البته اونا گرون بودن اما دو تا اولی ارزون تره به نسبت
میشه غیر مسقیم هم زد یعنی به باسن
درد هم که والا تا قبل از بدنسازی منم فکر میکردم خیلی داره!!! اما جالب اینکه رفیقم برام میزد دیگه عادت شده بود! چون پیشرفتی رو که میدیدم دیگه اون یه ذره درد سوزن مسخره بود!! جالب اینکه خودم هم یاد گرفتم امپول بزنم:lol:
بابا تستسترون ضرر داره، حالا از ما گفتن بيد!
هورمون زيادي باعث ميشه غدد بدن تنبل بشن، چون هورمون مورد نياز از بيرون تامين ميشه بدن بعد از يه مدتي ديگه توليدش نميكنه چون احتياجي نميبينه كه به خودش زحمت بده و اينه كه باعث عقيم شدن ميشه.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
چند؟ 55 ؟!؟!
مگه معافيتو نگرفتي؟ حالا ديگه چرا نميخوري چاقتر شي؟
والا وقتش نبود!! الان شروع کردم به چاق کردن!
بابا تستسترون ضرر داره، حالا از ما گفتن بيد!
هورمون زيادي باعث ميشه غدد بدن تنبل بشن، چون هورمون مورد نياز از بيرون تامين ميشه بدن بعد از يه مدتي ديگه توليدش نميكنه چون احتياجي نميبينه كه به خودش زحمت بده و اينه كه باعث عقيم شدن ميشه
خوب ضرر که داره! بر منکرش لعنت! اما تو مدت پایین مشکلی پیش نمیاد این مشکلاتی که میگی برای حرفه ای هاس که چندین سال استفاده میکنن

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از faridbahal :
میتونی از فرمول bmi استفاده کنی:
وزن تقسیم بر مجذور قد به متر
اگه بین 20 تا 25 باشه طبیعی هست اگه بین 15 تا 20 باشه لاغری اگه پایین تر از 15 باشه لاغر مفرطی
وزن ایده الت هم میتونی از این فرمول در بیاری(که همون فرموله با یه ذره جابجایی!)
مجذور قد به متر ضربدر 22.5
ایول ایول، من الان حساب کردم شد 20.3، احساس خیلی خوبی بهم دست داد :rolleyes: ، آقا حالا مطمئنی 20 به بالا لاغر نیست؟

در ضمن من نمیخوام وزنم زیاد بشه ولی نمیخوامم تو خیابون راه میرم شبیه اون موجودهای فیلم SIGNS بهم نیگاه کنند.
:lol:
به نظر من ورزش آدم رو میسازه، کمی زیادت میکنه، زیادی کم، شبیه بادکنک شدن که نشد ورزش :blush:

بالا