برگزیده های پرشین تولز

یه سوال تکراری: مجبورم با 10 تومن یه کار و کاسبی راه بندازم: چیکار کنم راهنمایی کنید

miim

Registered User
لایک‌ها
451
اقا جریان از این قراره که قراره زن بگیرم:rolleyes:سربازی هم دارم.بابام گفته با این 10 تومن اگه کار و کاسبی راه انداختی دامادت می کنم.حالا شوما بگید من چیکار کنم
حتما لازم نیست درامدش خیلی بالا باشه.درامد معقول
تاکسی و وانت و اینجور چیزام نباشه
به نظرتون چیکار کنم؟
ممنون

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
برو همون سربازیت رو پس کن تا مرد بشی! ازدواج قبل سربازی اشتباهه! نظر شخصی

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
به نظر من پروتیینی تو یه جای درست و حساب شده جواب میده و درآمد هم داره با 10 تومانم میشه شروع کرد ولی با سربازی که نمیتونی مغازه باز کنی اگه به این امیدی که زن بگیرو بیفتی شهرتون از این فکر بیا بیرون 50 % دوستام تو پادگان متاهل بودن نیافتادن شهر همسر، البته ما مرزبانی بودیم بقیه جاها رو نمیدونم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
یه سواله بی جواب از خودم........تا حالا هزار دفه پرسیدم (بیتی از سلطان اهنگ سازی)
اخه کی با 10میل زن گرفته تالا
به ددی بگو بکنتش 20میل یه جا اجاره کن 10تا دستگا بیار گیم نت راه بنداز

dostekhob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام اگر قرار باشه بری سربازی که نمیتونی کار کنی اگر تمایل داشتی میتونیم شراکت کنیم سرمایه از شما کار از من سود فیفتی فیفتی نظرت مساعد بود شماره تماس پخ کنید

miim

Registered User
لایک‌ها
451
یه سواله بی جواب از خودم........تا حالا هزار دفه پرسیدم (بیتی از سلطان اهنگ سازی)
اخه کی با 10میل زن گرفته تالا
به ددی بگو بکنتش 20میل یه جا اجاره کن 10تا دستگا بیار گیم نت راه بنداز
به نظرت با 10 تومن میشه میوه فروشی راه انداخت؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
اره بابا میوه مگه چقدر قیمتشه ، یه مغازه رو میتونی پر کنی
مهم تر از سرمایه اینه که روند کار میوه فروشی رو یاد بگیری

Adin

Registered User
لایک‌ها
769

از رفقا یه بابایی سر چهارراه یه مغازه رهن کرد دو دهنه 30 تومن رهن .. یک سال ونیم پیش .. روزی خدات تومن درامد داره ..

واسه مغازه میوه فروشی باید بیشتر روی رهن واسه مکان خوب فکر کنی .. حواست باشه میوه قسطی هم زیاد نبرن ازت

miim

Registered User
لایک‌ها
451
اره بابا میوه مگه چقدر قیمتشه ، یه مغازه رو میتونی پر کنی
مهم تر از سرمایه اینه که روند کار میوه فروشی رو یاد بگیری
از رفقا یه بابایی سر چهارراه یه مغازه رهن کرد دو دهنه 30 تومن رهن .. یک سال ونیم پیش .. روزی خدات تومن درامد داره ..

واسه مغازه میوه فروشی باید بیشتر روی رهن واسه مکان خوب فکر کنی .. حواست باشه میوه قسطی هم زیاد نبرن ازت
میگن شغل پر زحمتیه اره؟

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
دوست عزیز سربازی واجب تره ... اول بچسب به اون...سربازی از زندگی ادمو میندازه بخدا...خیلی ها اومدن سربازی کارشونو از دست دادن

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
واسه میوه فروشی الان فصل خوبیه ، ضایعات پایین تره ، تا جا بیوفتی ضرر نمیکنی حداقل ... فقط سخته دیگه ، اگه حسش ُ نداری بیخیالش ...

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
به پدر یه خسته نباشی بگو.
آخه با 10 تومن تف تو صورتت نمی ندازن :D

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سربازی بعد از ازدواج حتی تصورشم سخته ! داداش دوستانه میگم به من ربطی نداره ولی قبل از فکر کردن به ازدواج یا کار به فکر روشن کردن تکلیف سربازیت باش .

a162

Registered User
لایک‌ها
291
فکر کنم منظورش این بود که سربازی رفته
میوه فروشی کار پرزحمت و پرریسکی هم هست
خودم 3 ماه میوه فروشی کردم
مکانش هم فوق العاده مهمه
برای خوب سود کردنش باید جایی شلوغ باشی به گونه ای که هر نوع میوه ای اوردی فروش بره
یه مقدار ارزون دادی زود فروش بره
اونوقت باید دو نفر سه نفر باشین و الا کار یه نفر نیست
می تونی خرید و فروش هم بکنی
مثلا بری نقد از جوراب بافی ها جوراب بخری و ببری به مغازه ها بفروشی
اونجا نقد بخری و چونه بزنی ارزون بخری
و این ور با کمی مدت مثل یه هفته بفروشی و همه نوع جوراب داشته باشی و کمی بالاتر بفروشی
یا همین کار درباره مته به ابزار فروشی ها که دیدم کسان زیادی این کارو می کنن
با موتور هم میشه 20 میلیون مته جابجا کرد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
داداش نمیدونم به حرفای بچه های اینجا تا چه حد اهمیت میدی ولی باور کن من نوعی بد شما رو نمیخوام ( نه تنها من بلکه همه عزیزانی که راهنماییت کردن ) . از نزدیک دیدم کسانی رو که دل رو زدن به دریا و آخرشم کارشون به طلاق و دادگاه کشید . نمیدونم شما چندسالتونه ولی قبل از ازدواج دوتا فاکتور مهم وجود داره :
1. روشن شدن تکلیف سربازی
2. داشتن یه کسب و کار مناسب
اگه میخوای بعد از ازدواجت بری سربازی بدون داری بزرگترین اشتباه زندگیت رو میکنی . اگرم نمیخوای بری که اصن بحثش جداس ( ولی یادت نره انتخابت واسه کار هم محدود میشه ) . پس یا برو خدمتت رو تموم کن برگرد یا دنبال معافیت باش .
تو اجتماع امروزی ما مورد دوم حتی از مورد اولم مهمتره . دیگه گذشت اون دورانی که با 10 تومن عروس میبردی خونه بخت بعدشم تا لنگ ظهر تنگ بغلش میخوابیدی میگفتی خدابزرگه بالاخره رزق و روزیمون رو میرسونه.
دخترای امروزی خرج دارن . شاید شما الان یه هزار تومنی هم تو جیبت نباشه خیلی سخت نگیری ولی اگه متاهل باشیو این اتفاق بیفته بدون که بیچاره شدی !
دختر امروزی توقع داره عروسی براش بگیری که چشم تمام دخترای فامیل کور شه . زیاد به جزئیات نمیپردازم ولی شما تا حالا تو تالارهای برگزاری عروسی رفتی بپرسی قیمت غذاهاشون چجوریه ؟
آقا مواظب باش .
اشتباهی رو نکن که دیگران کردن و حیف و صدحیف که دیگه راه برگشتی براشون نبود.
تا زمانی که زندگیت سر و سامان نگرفته فکر ازدواج رو حتی به مغزت راه نده.
خوش باشی...

miim

Registered User
لایک‌ها
451
داداش نمیدونم به حرفای بچه های اینجا تا چه حد اهمیت میدی ولی باور کن من نوعی بد شما رو نمیخوام ( نه تنها من بلکه همه عزیزانی که راهنماییت کردن ) . از نزدیک دیدم کسانی رو که دل رو زدن به دریا و آخرشم کارشون به طلاق و دادگاه کشید . نمیدونم شما چندسالتونه ولی قبل از ازدواج دوتا فاکتور مهم وجود داره :
1. روشن شدن تکلیف سربازی
2. داشتن یه کسب و کار مناسب
اگه میخوای بعد از ازدواجت بری سربازی بدون داری بزرگترین اشتباه زندگیت رو میکنی . اگرم نمیخوای بری که اصن بحثش جداس ( ولی یادت نره انتخابت واسه کار هم محدود میشه ) . پس یا برو خدمتت رو تموم کن برگرد یا دنبال معافیت باش .
تو اجتماع امروزی ما مورد دوم حتی از مورد اولم مهمتره . دیگه گذشت اون دورانی که با 10 تومن عروس میبردی خونه بخت بعدشم تا لنگ ظهر تنگ بغلش میخوابیدی میگفتی خدابزرگه بالاخره رزق و روزیمون رو میرسونه.
دخترای امروزی خرج دارن . شاید شما الان یه هزار تومنی هم تو جیبت نباشه خیلی سخت نگیری ولی اگه متاهل باشیو این اتفاق بیفته بدون که بیچاره شدی !
دختر امروزی توقع داره عروسی براش بگیری که چشم تمام دخترای فامیل کور شه . زیاد به جزئیات نمیپردازم ولی شما تا حالا تو تالارهای برگزاری عروسی رفتی بپرسی قیمت غذاهاشون چجوریه ؟
آقا مواظب باش .
اشتباهی رو نکن که دیگران کردن و حیف و صدحیف که دیگه راه برگشتی براشون نبود.
تا زمانی که زندگیت سر و سامان نگرفته فکر ازدواج رو حتی به مغزت راه نده.
خوش باشی...
ممنون
ولی فک کنم دوستان بد متوجه شدن منظورمو
من منظورم این نبود که با 10 تومن میخوام زن بگیرم
پول تالارو کادو مادو و اینا رو ددی میده
خونه هم داریم پس اجاره خونه ندارم
این 10 تومنم برا تسته
یعنی بابام گفته اگه با این 10 تومن تونستی کاسبی راه بندازی یعنی عرضه کار کردن داری میشه زن بگیری
البته سربازیو واقعا حرف دوستانو قبول دارم مشکل بزرگیه
ولی اگه متاهل باشی میندازنت شهر خودت یه صبح تا ظهر میری عین کارمند
اگه میخوام کاسبی راه بندازم واسه بعد اموزشیه که عصرا بتونم یه درامدی دربیارم
دلیل اینکه میخوام ازدواج کنم اینه که من چون احتمالا بعد خدمت میخوام ادامه تحصیل بدم اگه بخوام منتظر این باشم که یه کار ثابت پیدا کنم بعد زن بگیرم تا اون موقع پیر شدم دیگه:D

بالا