برگزیده های پرشین تولز

یه سوال تکراری: مجبورم با 10 تومن یه کار و کاسبی راه بندازم: چیکار کنم راهنمایی کنید

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اگر تحصیلاتش خیلی بالا بود حق میدادم بهش
فوق دیپلم بود
اتفاقا یه موضوع همین هست اینکه دختر خانوما نه مشکل سربازی دارن نه کار و پول در آوردن.بعد میرن تا فوق و دکترا میخونن انتظارم دارن شوهرشون حداقل در حد خودشون باشه!! خوب آخه مثلا کسی که لیسناسه با شما چقدرواقعا فرق داره؟ جالبه تو فرهنگ ما خیلی خیلی به تحصیلات اهمیت میدن این موضوع تو خارج کم رنگ تره.اینجا همه فقط بلدن هی بخونن هی مدرک بگیرن بعدم افتخارشون اینه!!

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
رفتن به سربازی و ازدواج کردن قبلش - و نداشتن درآمد زیر یک میلیون - بزرگ ترین اشتباه زندگی یک جوان ایرانی است

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
دقیقا همینه
با خیال راحت میشینن درس رو میخونن
من که همون مقطع راهنمایی رو هم با توجه به اینکه نصف روز کار میکردم خیلی کار بود تموم کردم
تحصیلات دخترا که مشخصه بالاست اماری ار تحصیلات پسرها ندارم متاسفانه
اگر درصد پسرهایی که تحصیلاتشون پایینه از یه حدودی بالاتر باشه میشه بعنوان یکی از دلایلی که دخترا تو ازدواج مشکل دارن باشه

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
دوست عزیز الان گرمی بخاطر خوبی های اون خانم

الان وقت زن گرفتن نیست

با 10 ت هم نمیشه حتی پراید خرید دیگه کار ...

همون زیر پله رو تست کن

miim

Registered User
لایک‌ها
451
با زیر پله و حبوبات فروشی مامانم به شدت مخالفه
میگه همینم مونده پسرم بقال بشه:D
نمیذاره اجازه نمیده

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
یادش بخیر , یکی از اساتیدمون بهم میگفت :

یه زمانی به خودت میای که میبینی خونه , ماشین و سرمایه درست حسابی داری. حالا " اگه " دیدی به بلوغ کامل فکری رسیدی و میتونی یه زندگی رو اداره کنی ازدواج کن ; در غیر اینصورت بازی کن ! :)

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803

یه زمانی به خودت میای که میبینی خونه , ماشین و سرمایه درست حسابی داری. حالا " اگه " دیدی به بلوغ کامل فکری رسیدی و میتونی یه زندگی رو اداره کنی ازدواج کن ; در غیر اینصورت بازی کن ! :)
جواد جون میدونی هرکدوم از ماها شاید 40 سالگی هم این شرایط رو بدست نیاریم! :android35::android04:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
با زیر پله و حبوبات فروشی مامانم به شدت مخالفه
میگه همینم مونده پسرم بقال بشه:D
نمیذاره اجازه نمیده
ما هرچی میکشیم از همین آب روست
الان درآمد همین ضایعات جمع کنی که با وانت بری تو کوچه ها با بلندگو داد بزنی یخچال کهنه ، آبگرم کن شیکسته ، اجاق گاز گهنه ، دمپایی کهنه ، خریداریم میدونی چقدره؟:eek: تازه میشه ابتکارم زد جوجه رنگیم غالب کرد به مردم که فرداش میمیرن:D
محله ما یکی هست این فکر کنم روزی بالای 100 در میاره از همین راه ، تازه سر راهش تو همه سطل اشغال هام میگرده ، آیا ما حاضریم این کار رو بکنیم؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542

حاجی مرد هیچ وقت به بلوغ فکری نمیرسه
هنوز که هنوزه بابام میاد میشینه باهام PES بازی میکنه ، میگم بابا جان من درس دارم ، میگه بیا حالا یه دست بزنیم درستم میخونی:D

miim

Registered User
لایک‌ها
451
ما هرچی میکشیم از همین آب روست
الان درآمد همین ضایعات جمع کنی که با وانت بری تو کوچه ها با بلندگو داد بزنی یخچال کهنه ، آبگرم کن شیکسته ، اجاق گاز گهنه ، دمپایی کهنه ، خریداریم میدونی چقدره؟:eek: تازه میشه ابتکارم زد جوجه رنگیم غالب کرد به مردم که فرداش میمیرن:D
محله ما یکی هست این فکر کنم روزی بالای 100 در میاره از همین راه ، تازه سر راهش تو همه سطل اشغال هام میگرده ، آیا ما حاضریم این کار رو بکنیم؟
داداش همه چی که پول نیست
ادم یه شان و شخصیتی هم باید برا خودش قائل باشه
من روزی 100 تومن که هیچی روزی 200 تومنم داشته باشه نمیرم تو سطل اشغالا بگردم

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
داداش همه چی که پول نیست

منم مثل شما هستم ولی خوب واقعیت اینه که ادمهای کم رو به هیج جا نمیرسند و ادمهایی که برای پول دراوردن به همه کارهایی از این جنس دست میزنند واقعا پول خوبی در میارند .

چند ماه قبل یه جایی بودم طرف یه معلم بازنشسته بود واقعا ادم خوب و با ابرویی بود . اومده بود یه چیزی سفارش بده بعد موقع عقد قرارداد شمارشو که گفت یه شماره ایرانسل از این ساده ها داشت . این صاحب مغازه ها هم میشناختندش شغلشونم جوشکاری بود ! از اینا که سر و وضعشون همیشه سیاهه ! اینقدر این معلم بنده خدا رو به مسخره گرفتند که نگو !
از تو بعیده بعد این همه سال شمارت ایرانسله ! پول نداری یه ثابت بخری ! و هزار تا حرف دیگه بنده خدا معلمه اینقدر ادم خوبی بود هیچی نگفت ولی هدف از این صحبتها این بود که به همون قیافه های سیاه و کثیف نگا نکن . تا اخر عمرشون اینجوری نمیمونند !

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
داداش همه چی که پول نیست
معلومه صدات از جای گرمی بلند میشه! وقتی نون شب نداشتی محتاج بودی میبینم به چه گه خوردنی میفتی خایه مالی یه سری آدم رو میکنی برای اینکه چند هزار بگیری :confused: شما فعلا بهتره دور زن گرفتنو خط بکشی چون فقط میدونم بدبختش میکنی :general602:

miim

Registered User
لایک‌ها
451
منم مثل شما هستم ولی خوب واقعیت اینه که ادمهای کم رو به هیج جا نمیرسند و ادمهایی که برای پول دراوردن به همه کارهایی از این جنس دست میزنند واقعا پول خوبی در میارند .

چند ماه قبل یه جایی بودم طرف یه معلم بازنشسته بود واقعا ادم خوب و با ابرویی بود . اومده بود یه چیزی سفارش بده بعد موقع عقد قرارداد شمارشو که گفت یه شماره ایرانسل از این ساده ها داشت . این صاحب مغازه ها هم میشناختندش شغلشونم جوشکاری بود ! از اینا که سر و وضعشون همیشه سیاهه ! اینقدر این معلم بنده خدا رو به مسخره گرفتند که نگو !
از تو بعیده بعد این همه سال شمارت ایرانسله ! پول نداری یه ثابت بخری ! و هزار تا حرف دیگه بنده خدا معلمه اینقدر ادم خوبی بود هیچی نگفت ولی هدف از این صحبتها این بود که به همون قیافه های سیاه و کثیف نگا نکن . تا اخر عمرشون اینجوری نمیمونند !
فقط هم بحث کم رو بودن یا پررو بودن نیست
مثلا همتون شنیدین که خیلی گداها پولای انچنانی درمیارن ولی کدومتون حاضرین برین گدایی؟؟

miim

Registered User
لایک‌ها
451
معلومه صدات از جای گرمی بلند میشه! وقتی نون شب نداشتی محتاج بودی میبینم به چه گه خوردنی میفتی خایه مالی یه سری آدم رو میکنی برای اینکه چند هزار بگیری :confused: شما فعلا بهتره دور زن گرفتنو خط بکشی چون فقط میدونم بدبختش میکنی :general602:
اولا درست حرف بزن
ثانیا اگه تو حاضری بری سرتو بکنی تو اشغالا یا خایه مالی کنی یا گدایی کنی برو بکن ولی من به نون شبم محتاج بشم میرم کارگری ولی از این کارا نمیکنم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
داداش همه چی که پول نیست
شان و شخصیت هم به پوله دیگه ، هرچی پولدارتر احترام بیشتر ، حداقل اینجایی که ما داریم زندگی میکنیم اینطوریه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اولا درست حرف بزن
ثانیا اگه تو حاضری بری سرتو بکنی تو اشغالا یا خایه مالی کنی یا گدایی کنی برو بکن ولی من به نون شبم محتاج بشم میرم کارگری ولی از این کارا نمیکنم
باشه برو کارگری! همچین میگی انگار الان همه کارفرما ها دارن خواهش میکنن تو رو خدا بیا! همی فردا پاشو برو کارگری ببین برای چند غازی که کف دستت میذارن چه منی بالا سرت میذارن

Sent from my C6903 using Tapatalk

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
یکمی با هم بیشتر مهربان باشید بچه ها

بنظرم دوست عزیز اگه من جای شما بود حرفه بچه ها رو گوش میدادم
منم مثلا خودم شده بوده که توی یک شرایطی باشم که بگم ای بابا همه چرت میگن چرا پس ؟
ولی بعدش میبینم که راست بود !
بنظرم شما اگه دوست داشتین توی پست شخصی با بنده یکمی صحبت کن در مورد طرح اشنایی و مدت اشناییتون و چطوری آشنا شدن و سنتون و یک سری فاکتورای دیگه و بنده نظره شخصیمو سعی میکنم بگم و سعی کن که نظر 20 30 تا آدم بالغ و رو پیدا کنی و جمع بندی کنی و اگه اکثریت یک نظر بودن حتما اون نظر درسته دوست عزیزم

البته این پستم در مورد ازدواجتون نه کارتون

یا حق

miim

Registered User
لایک‌ها
451
یعنی می گید اول برم سربازی بعد به ازدواج فکر کنم؟

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
یعنی می گید اول برم سربازی بعد به ازدواج فکر کنم؟
به هه !! داداشمون چقدر باهاله!! تازه بعد این همه تاپیک و رجز خونی و گیس و گیس کشی طرف اومده میگه لیلی مرد بود یا زن !!! :)

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

بالا