برگزیده های پرشین تولز

یه سوال خفن ! میزان اطلاعاتتون رو محک بزنید ! ( در مورد مشکل فرستادن SMS تصویری)

Hitler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خوب دقت کنید بعد جواب بدید لطفا
تعداد زیادی از دوستان گوشی هایی دارن که SMS تصویری میگیره و تعداد زیادی هم هستن که گوشی هاشون SMS تصویری میفرسته و میگیره .
خوب تا اینجا که مشکلی نیست اما :hmm:
امان از اینکه بعضی گوشی ها Picture message میگیره و نیز میتونه همون هایی رو که گرفته دوباره forward کنه ولی خودش " با این که این فرمت رو میشناسه " نمیتونه بفرسته عجب دنیایی شده ....!
حالا اهل فن وارد میدون شن و بگن چجوری میشه از این گوشی های عجیب Picture message فرستاد ؟.

توجه ! توجه !
این تاپیک رو برای این زدم که این سوال برای خیلی ها هست و من در انجمن های دیگه هم دیدم که این سوال رو دارن و کسی نیست که جواب بده از جمله در همین انجمن خودمون در این تاپیک :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=386416&postcount=1
که گوشی ایشون 6630 هست
یا این تاپیک
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=393732&postcount=5

_______ راه حل احتمالی ____
نرم افزاری وجود داره که روی این گوشی ها نصب میشه و این کار رو میکنه
اسمش چیه ؟

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست منم یه گوشی سامسونگ داره که مشکلش یه کم شبیه مشکل شماست
عکس میفرسته
عکس که براش میفرستن نمیتونه باز کنه
چرا؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اگر گوشي مورد بحث شما سوني اريكسون است يك برنامه به نام SWAN ميخواد كه مي توني توي اينترنت پيدا كني . من روي نوكيا يا چيز ديگري نصب نكرده ام و اطلاع ندارم . اما روي گوشي خودم P910 نصب كرده ام و هيچ مشكلي هم ندارم .

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
رو نوکیا همچین مشکلی نیست . یا شاید من ندیدمش

emroozi

Registered User
لایک‌ها
0
رو نوکیا همچین مشکلی نیست . یا شاید من ندیدمش
آخه .... چرمنگ... ای وگوه که توی نوکیا 6630 این مشکل بید...شما صاف صاف وگویی توی نوکیا همچین مشکلی نبیده....
هه هه ... چه روزگاری بید ها....

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوران پيكچر مسيج گذشته ام ام اس اومده ديگه شركها روي پيكچر مسيج كار نميكنند. اينفرا هم همينطوره بلوتوث كه اومد اون رفت

i am here

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از behroozsara :
اگر گوشي مورد بحث شما سوني اريكسون است يك برنامه به نام SWAN ميخواد كه مي توني توي اينترنت پيدا كني . من روي نوكيا يا چيز ديگري نصب نكرده ام و اطلاع ندارم . اما روي گوشي خودم P910 نصب كرده ام و هيچ مشكلي هم ندارم .

behroozsara من هم مثل شما p910 دارم برنامه ي SMAN رو براي ديدن picture mgs دارم ولي شما نوشتي SWAN ايا منظورت همونه؟اگه همونه ميشه توضيح بدي باهاش چه جوري ميشه فرستاد؟ چون تا اونجايي كه من ميدونم فقط ميشه ديد ...؟؟؟

بالا