برگزیده های پرشین تولز

یه سوال در مورد کارتهای اعتباری

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه سوال در مورد کارتهای اعتباری

سلام به همه
من از دوستان یه سوال دارم.
از همه کسانی که می تونن کمک کنن و اطلاعاتی در مورد سوال من دارن خواهش می کنم که کمکم کنن.

من تقریبا اکثر پستهایی رو که در مورد کارتهای اعتباری مختلف شده بود رو دیدم از paypal گرفته تا cashu و کلاهبرداریش و ...

حالا سوال من اینه.
مثلا یه نفر تصمیم داره که یه چیزی از اینترنت بخره. نمی خواد 2000 دلار یا 200000 تومن پول بده. فرض کنید می خواد در حد 40 – 50 دلار جنس بخره. از طرفی هم نمی خواد که اسم و مشخصات واقعیش جایی درج بشه. مثلا دوست نداره که فروشنده ها بدونن که اون ایرانیه ( به دلایل متعددی که شاید شما هم بدونید ) یا اینکه نمی خواد از روی اسمش بفهمن که اون ملیتش چیه ( این نکته رو در مورد کارتهایی می گم که اسم دارن )
حالا آیا همچین کارتی هست ؟ که هم هزینه تهیش کم و مناسب باشه و هم اینکه نیازی نباشه که طرف مجبور باشه اسم و مشخصات اصلی خودش رو وارد کنه. یا حداقل امکانش باشه که اسم و مشخصات الکی بده.
شما می تونید اینو یه جور محافظه کاری در نظر بگیرید. اما توی این دنیایی که همه با ایرانیها مشکل دارن (و برعکس) این شرایط عجیب نیست.

منتظر پاسخ دوستانم هستم.
با تشکر فراوان از توجه همه دوستان عزیز

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینجا کسی در مورد کارتهای اعتباری اطلاعاتی نداره ؟

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از mehrdad201 :
اینجا کسی در مورد کارتهای اعتباری اطلاعاتی نداره ؟
بهترین راه اینه از یکی از اقوام خواهش کنی !!! چون سایتهای فروشنده هر کارتی رو قبول نمیکنن ... اسم که هیچی ... هزار تا مشخصات دیگه هم باید بدی که اگه یکیش با کارتت match نشه هریدت کامل نمیشه

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
بهترین راه اینه از یکی از اقوام خواهش کنی !!! چون سایتهای فروشنده هر کارتی رو قبول نمیکنن ... اسم که هیچی ... هزار تا مشخصات دیگه هم باید بدی که اگه یکیش با کارتت match نشه هریدت کامل نمیشه
تایید میشه از ییکی از اقوامت که خارج از کشوور هستش
38.gif
38.gif

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راه دیگه ای نیست ؟ برای کسانی که اقوامی ندارند.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این کارتهی ویرتوال چی ؟
اینا رو میشه استفاده کرد ؟ در ضمن اگه میشه آیا اینا نیاز به اسم و آدرس و ... .دارند ؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
ببينيد اسمتون مشکلي ايجاد نمي کنه، ادرستون مهمه، billing address و اگر اونجايي که ازش خريدي ميکنه، ادرس ديگري به جز billing خود کارت رو هم مي پرسه اينا ترجيا يکسان باشه، اسمت مهم نيست چي باشه. در مورد کارت هاي ويرچوال هم همينطوره اينا هم billing address هايي دارن که بسته به شرکت صادر کننده و نوع اون کارت فرق ميکنه.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از mehrdad201 :
این کارتهی ویرتوال چی ؟
اینا رو میشه استفاده کرد ؟ در ضمن اگه میشه آیا اینا نیاز به اسم و آدرس و ... .دارند ؟
ویرتوال یا به قول ورژن 8 ویرچوال یا همون virtual خودمون:D توسط خیلی از سایتها معتبر نیستن ! چون خیلی از سایتها سرویسشون رو به کسی میدن که بتونن بعدا" خرشون رو بگیرن ... مثلا" Ebay اگه بخوای ازش خرید کنی از سیر تا پیاز زندگیت رو باید براش بگی و همه چیز هم باید با مشخصات کردیت کارتت بخونه
حالا چی میخوای ؟ :) بگو من برات بخرم ;)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
حالا به غلط املایی گیر نده
نظری داری بگو
آدرس بیلینک رو خودشون میدن ؟

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از mehrdad201 :
حالا به غلط املایی گیر نده
نظری داری بگو
آدرس بیلینک رو خودشون میدن ؟

منظورت چیه آدرس بیلینگ رو خودشون میدن ؟ خودشون کیا هستن؟؟
راه دیگه اینه که براشون money order بفرستی ... بعضی سایتها هم debit card هم قبول میکنن که متاسفانه هر دوی این سرویسها نظر به تحریم شریف اقتصادی مقدور نمیباشد :(
همون یکی رو گیر بیار براش بفرست پولت رو

electro-learn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اينجا يك راه ميمونه اونم اين سايتو شركته كه آخر اين امكاناته مثلا اين سايت به شما امكان ميده هر چيزي از خارج كشور خريد كنيد و خودش مياره در خونتون و حتي اجناسي كه فقط به آمريكا يي ها ميدن و ويزا كارنت و مستر كارتم برات صادر ميكنه اين شركت نيمه دولتي و وابسته به گروه كارت هاي اعتباري ايران هست سينما كارت كيش كارت و.. رو همين ميزنه اين سايتم مال همين شركته اينو گفتم كه از نظر امنيت پولت مطمئن باشي اگه سوال داشتي ما در خدمتيم
[email protected]
اينم خود سايت
اينم قسمت معرفي سايت

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از electro-learn :
خوب اينجا يك راه ميمونه اونم اين سايتو شركته كه آخر اين امكاناته مثلا اين سايت به شما امكان ميده هر چيزي از خارج كشور خريد كنيد و خودش مياره در خونتون و حتي اجناسي كه فقط به آمريكا يي ها ميدن و ويزا كارنت و مستر كارتم برات صادر ميكنه اين شركت نيمه دولتي و وابسته به گروه كارت هاي اعتباري ايران هست سينما كارت كيش كارت و.. رو همين ميزنه اين سايتم مال همين شركته اينو گفتم كه از نظر امنيت پولت مطمئن باشي اگه سوال داشتي ما در خدمتيم
[email protected]
اينم خود سايت
http://www.iranbin.com/default.aspx?AffUID=hame243008001
اينم قسمت معرفي سايت
http://www.iranbin.com/ ecard.aspx?AffUID=hame243008001

پسر عجب فکری کردن ! از چه راههای ملت پول در میارن !
حالا سوال : چقدر شارژ میکنن ؟؟ و دیگه اینکه اگه یکی یه سرویس اینترنتی بخواد ... مثل هاستینگ ... براش میکنن ؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یعنی میگید که کارتهای ویرچوال به درد خاصی نمی خورن ؟

بالا