برگزیده های پرشین تولز

یه سوال عشقولانه از پسرا

blue velvet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از مهريسا :
بپذیر با جون ودل هم بپذیر و خداتم شکر کن اگه ناشکری کنی خدا ازت میگیره یکی پیدا شده و واستون گل تعارف کرده شما از سلیقش ایراد میگیری
بپذیر : از دوست هر چه رسد نیکوست
من که به نیابت از بچه ها ازتون ممنونم وتشکر میکنم

http://www.akhiabanian.ir

مرسی نازنینم.

blue velvet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از مهريسا :
بپذیر با جون ودل هم بپذیر و خداتم شکر کن اگه ناشکری کنی خدا ازت میگیره یکی پیدا شده و واستون گل تعارف کرده شما از سلیقش ایراد میگیری
بپذیر : از دوست هر چه رسد نیکوست
من که به نیابت از بچه ها ازتون ممنونم وتشکر میکنم

http://www.akhiabanian.ir

مرسی نازنینم.

blue velvet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از PaTientMan :
اگر Blue Velvet عزیز ازم ناراحت شده همینجا رسما ازش عذرخواهی میکنم...

نه بابا راحت باش.
خدا را شکر آدم بسیار خاکی ای هستم.

اوه اوه بچه ها حواستون باشه گرد و خاکی نشین.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol

blue velvet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان به دلیله پاره ای مسایل و مشکلات کاری بعید میدونم که تا مدت ها بتونم به این جستار سر بزنم.
توی این چند روزی که با این جستار آشنا شدم لحظات بسیار خوبی رو داشتم و با دوستای گلی آشنا شدم اما به هر حال امیدوارم که اگه یه روزی روزگاری گذر من مجددا به اینجا افتاد به چشم یه غریبه بهم نگاه نکنید.

برای یکایکتون آرزوی موفقت دارم و امیدوارم همیشه خندتون از ته دل و گریتون از سر شوق باشه.

امیدوارم دوست بسیار عزیزم part_of_one هم از شوخی من ناراحت نشده باشه.

مهریسا خانم برای شما هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هر چه که به صلاحتونه براتون اتفاق بیفته.
راستی مهریسا جان در پایان میخواستم با یه بیت شعر که امیدوارم به عنوان یه یادگاری کوچولو همیشه از من داشته باشی سخنم رو به پایان برسونم.

شب تاریک و بیم موج گردابی چنین حایل
کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها

خداحافظ

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از PaTientMan :
منظورم این بود که مردها راحتتر گذشته رو فراموش میکنن(البته کلی نیست ولی خوب از 70 درصد بیشتره)
حالا اگه تو این قدرت رو در خودت میبینی که میتونی شکست هات رو به آسانی فراموش کنی و اونو نوعی پیروزی در جهت تکامل خودت فرض کنی که دیگه قضیه حله...
کاش میتونستم اگه میتونستم که تا حال قضیه حل بود

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از مهريسا :
سلام خوب هستین بچه ها
بچه ها من هم مثل استادم ازتون خداحافظی میکنم احتمالا تا موقعی که قبض تلفن بیاد اگه گاها سر به سرتون گذاشتم وشوخی کردم رسما معذرت میخوام مخصوصا از میلاد ,میلاد خان من مشکلات خودم گیرم شرمنده وpatintman وبلا بلا جون امیدوارم تو عشق های یک طرفه گیر نکنین وهمتون موفق باشین
من هم همین آرزو رو برای همه میکنم. تا حالا تلخ ترین واقعیت زندگیم همین بوده که هنوز نتونستم هضمش کنم. عشق یک طرفه . و همینطور مثل خوره داره جوونم رو میخوره.
نمیگم آدم ضعیفی بودم یا مشکلات بزرگی رو پشت سر گذاشتم اما این.... فقط میتونم از صمیم قلب برای همه این آرزو بکنم تا لا اقل دیگران دچار نشن.

بالا