برگزیده های پرشین تولز

یه سوال عشقولانه از پسرا

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
در مورد پست اول تاپيک و توصيه هاي دوستان، من نظر شخصيمو بگم، من زياد از سياست و نيرنگ و فيلم بازي کردن توي روابط افراد خوشم نمياد، يا اينکه مواظب باشيم زياد به کسي رو نديم يا بديم يا تماس ما کم شه يا زياد. چه پسر چه دختر بايد حرف راست رو بزنه، حالا اگه طرف مقابل با ديدن رفتار صادقانه شما کرمش (kerm) گرفت شما ميتونيد بهش رک و راست بگين و اگه کرم ادامه پيدا کرد، طرف مقابل رو Dump کنيد و خلاص. چيزي که زياده آدم، يه دونه منطقيش بالاخره پيدا ميشه.

در واقع آدم نبايد از ترس روش اشتباه ديگران خودش روش اشتباهي رو در پيش بگيره.

Two_wrongs_don't_make_a_right

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از مهريسا :
155.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
میبینم که بعد از مدتها کمبود حرفهای عاشقانه در پی تی داره با استقبال گرمی مواجه میشه
حرف دوست بالاییpastgirls رو قبول دارم دخترا هم خیلی نامردن ... من بدبخت چند وقت پیش تو رابطه با یه آدم نما بودم و قرار ازدواج و این بحثها بود ... کمتر از یک هفته بعد از سرد شدن رابطه دیدم با یکی دیگه نامزد کرد و اگه حرفهاش رو تو قبل از اون یک هفته میشنیدین میگفتین فرشته ترین آدم روی زمین هستش که برای من خلق شده ... در نتیجه اینجاست که صداقت میره زیر سوال چرا ؟ چون آدمی بود که هیچ مشکلی نداشت و همه میگفتن از هر نظر خوبه ... خانواده و تحصیل و مطالعات و همین حرفهای همیشگی ... حالا وقتی یه آدم از دیار رو راستهاش با آدم این کار رو بکنه وای به بقیه
اعتماد از بین رفته آقا ... دوره زمونه عوض شده ... چه طور یه نفر بعد از یک هفته میتونه به یه آدم دیگه احساس پیدا کنه ؟ اینجاست که بحث رابطه قبلی پیش میاد :cool:

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
چهره و سیما مهمه ولی بعد از مدتی تکراری میشه...
صداقت خیلی مهمتره.... سعی کن هر جوری که اون میخواد خودتو عوض نکنی چون اینجوری خودتو ضعیف و بی اراده نشون میدی و طرف فکر میکنه عروسک گرفته... آدم چیزای غیر قابل پیش بینی رو بیشتر ترجیح میده.
راستی یه جورایی امتحانش کن تا بهتر بشناسیش(البته زیاده روی نکن که فکر میکنه بهش شک داری و ازت متنفر میشه)
دنبال کسی نباش که باهاش زندگی کنی, دنبال کسی باش که بدون اون نمی تونی زندگی کنی(با اندکی اغراق)
راستی بعد از 3 سال با اون بودن نظرت راجع بش چیه؟؟؟
میخوام سوال خودتو از خودت بپرسم....

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از IcedAngel :
میبینم که بعد از مدتها کمبود حرفهای عاشقانه در پی تی داره با استقبال گرمی مواجه میشه
حرف دوست بالاییpastgirls رو قبول دارم دخترا هم خیلی نامردن ... من بدبخت چند وقت پیش تو رابطه با یه آدم نما بودم و قرار ازدواج و این بحثها بود ... کمتر از یک هفته بعد از سرد شدن رابطه دیدم با یکی دیگه نامزد کرد و اگه حرفهاش رو تو قبل از اون یک هفته میشنیدین میگفتین فرشته ترین آدم روی زمین هستش که برای من خلق شده ... در نتیجه اینجاست که صداقت میره زیر سوال چرا ؟ چون آدمی بود که هیچ مشکلی نداشت و همه میگفتن از هر نظر خوبه ... خانواده و تحصیل و مطالعات و همین حرفهای همیشگی ... حالا وقتی یه آدم از دیار رو راستهاش با آدم این کار رو بکنه وای به بقیه
اعتماد از بین رفته آقا ... دوره زمونه عوض شده ... چه طور یه نفر بعد از یک هفته میتونه به یه آدم دیگه احساس پیدا کنه ؟ اینجاست که بحث رابطه قبلی پیش میاد :cool:

خوب هم تو پسرا و هم تو دخترا چنین آدمایی پیدا میشم من خودم به شدت از این جور آدما بدم میاد با وضعیتی که دخترا وپسرای الان دارند برام خیلی سخته به کسی اعتماد کنم همش ترسم از اینکه ممکنه طرف از این نوع آدما باشه یا بشه اصلا به هیچ مردی اعتماد ندارم !!!!!

athar

Registered User
لایک‌ها
8
پس اینطور
یکی رو دوست داری. اما هنوز نمیدونه.
کار خیلی سخت شده! مخصوصا اینکه دختری و طرف مقابلت پسره. اگه پسر بودی خیلی راحت میگفتم که بری بهش بگی. اما چون دختری به همین سادگیا نیست.
یه ذره از خود پسره بگو. چه جور آدمی هست؟ به نظرت اگه بهش بگی که دوستش داری عکس العملش چیه؟ کسی رو داری که با پسره رابطه نزدیک داشته باشه و تو هم بهش اعتماد داشته باشی و بتونی از طریق اون شخص اقدام کنی؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از athar :
پس اینطور
یکی رو دوست داری. اما هنوز نمیدونه.
کار خیلی سخت شده! مخصوصا اینکه دختری و طرف مقابلت پسره. اگه پسر بودی خیلی راحت میگفتم که بری بهش بگی. اما چون دختری به همین سادگیا نیست.
یه ذره از خود پسره بگو. چه جور آدمی هست؟ به نظرت اگه بهش بگی که دوستش داری عکس العملش چیه؟ کسی رو داری که با پسره رابطه نزدیک داشته باشه و تو هم بهش اعتماد داشته باشی و بتونی از طریق اون شخص اقدام کنی؟
من دختر هم ديدم رفته به پسر حرفشو زده
يا دخترا ميان يه كار ديگه ميكنن ميان از طريق يه واسطه حرفشونو ميزنن
كه بهتر جواب ميده
مثلا يه پسري يه دوست دختر داره حالا اين دختره ميره با بقيه دخترا حرف ميزنه ميگه با كي ميخوايد دوست بشيد من به دوست پسرو سفارشتو بكنم بهش برسونه يه جوري كه تابلو نشه
حالا اگه گفتين اين جا كجا بود
4.gif

خوب دانشگاه ما بود ديگه
5.gif

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از PaTientMan :
چهره و سیما مهمه ولی بعد از مدتی تکراری میشه...
صداقت خیلی مهمتره.... سعی کن هر جوری که اون میخواد خودتو عوض نکنی چون اینجوری خودتو ضعیف و بی اراده نشون میدی و طرف فکر میکنه عروسک گرفته... آدم چیزای غیر قابل پیش بینی رو بیشتر ترجیح میده.
راستی یه جورایی امتحانش کن تا بهتر بشناسیش(البته زیاده روی نکن که فکر میکنه بهش شک داری و ازت متنفر میشه)
دنبال کسی نباش که باهاش زندگی کنی, دنبال کسی باش که بدون اون نمی تونی زندگی کنی(با اندکی اغراق)
راستی بعد از 3 سال با اون بودن نظرت راجع بش چیه؟؟؟
میخوام سوال خودتو از خودت بپرسم....

دوسش دارم و دنیا داره دوره سرم میچرخه و هر روز بیشتر مثل آوار یواش یواش میریزم

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حالا اینجا همه روانشناس و استاد دانش اجتماعی و از اینجور چیزا میشن

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از مهريسا :
دوسش دارم و دنیا داره دوره سرم میچرخه و هر روز بیشتر مثل آوار یواش یواش میریزم
بهش بگو. در عشق و عاشقی جای هیچ بحث و منطقی وجود نداره.
یا باید منطق داشت یا باید عاشق بود. :eek:

athar

Registered User
لایک‌ها
8
تکذیب میشه.
شاید شخص مقابل اونطور که ما فکر میکنیم نباشه و بخواد از صداقت سواستفاده کنه. واسه همین بود که گفتم "دست پیش بزن تا پس نیفتی". ;)
بازم میگم. اول خوب خود شخص رو باید آنالیز کرد. بعد بهترین کار رو انجام داد.

meli

Registered User
لایک‌ها
23
کدام مورد درست است؟
1- اطهر = روانشناس
2- اطهر = کوله باری از تجربه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب حس تكامل ديگه . . .
و اينكه انسان طبيعتش زيبايي طلب هست حالا شايد يه دختر زيبا نباشه اما هر گوهري رو هر گوهر شناسي نميتونه درك كنه . . . اووم ؟

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين بالا پايين چپ راست باز پيداش شد و دوباره بساط اسماعيل رو ميخواد راه بندازه . . . بابا نكن اينكارا رو آخر عاقبت نداره بخدا !

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو بزرگترات ميدونن اين موقع مياي ميشيني پاي تهاجم فرهنگي ؟

بالا