برگزیده های پرشین تولز

یه سیستم معمولی تا 400 تومن معرفی کنید.مرسی!

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
دوستان من میخوام برا مغازمون یه سیستم بگیرم و به همین خاطر نمیخوام زیاد هزینه کنم. یه سیستم(فقط کیس) معرفی کنید برا این کار ممنون میشم:rolleyes:برای کارهای معمولی و وب گردی و کمی هم کار با نرم افزارهای گرافیکی و البته کمی هم بازی:blush: البته نه بازی های خیلی سنگین!خلاصه ممنون میشم اگه یه سیستم خوب با این بودجه بهم معرفی کنید:blush:
پ.ن مانیتور و دی وی دی رم و کارت صدا رو دارم:eek:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام
دوستان من میخوام برا مغازمون یه سیستم بگیرم و به همین خاطر نمیخوام زیاد هزینه کنم. یه سیستم(فقط کیس) معرفی کنید برا این کار ممنون میشم:rolleyes:برای کارهای معمولی و وب گردی و کمی هم کار با نرم افزارهای گرافیکی و البته کمی هم بازی:blush: البته نه بازی های خیلی سنگین!خلاصه ممنون میشم اگه یه سیستم خوب با این بودجه بهم معرفی کنید:blush:
پ.ن مانیتور و دی وی دی رم و کارت صدا رو دارم:eek:
یعنی دی وی دی رایتر نمیخوای؟
کیبرد و موس و اسپیکر هم شامل این 400 تومنه؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
Asrock 770DE3l
Athlon II X3 435
2*2 Kingmax 1333 Cl9
Seagate 500GB
Xfx 4670 DDR3 1GB
Tonb 400W
Case Normal
Keyboard + Mouse Genius 110

جمعا 400

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
Asrock 770DE3l
Athlon II X3 435
2*2 Kingmax 1333 Cl9
Seagate 500GB
Xfx 4670 DDR3 1GB
Tonb 400W
Case Normal
Keyboard + Mouse Genius 110

جمعا 400

sسلام و تشکر از شما عزیز بابت وقتی که گذاشتید:rolleyes:
میخواستم بدونم که صدای این سیستم در چه حدیه . راستش میخوام جوری باشه که اصلا صدا درنیاد ازش یا حداقل خیلی کم باشه. صدای فن ها منظورمه و اینکه ایا این سیستم توانایی انجام بازیهای جدید رو داره؟
ممنون
,
وراستی اینکه من چون شهرستان هستم ممکنه نتونم عین این قطعات رو همشو اینجا پیدا کنم. ایا سایتی چیزی هست که من بتونم انلاین اینا رو سفارش بدم. شما چی پیشنهاد میکنید؟
مرسی

Last edited:

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
اصلا Asrock نگیر !!!!!

چون معین رو دوز داری و منم دوزش دارم منم میگم

سیستم پیشنهادی من:
90<Asus p5p41 TLE
Cpu 5700 Doal Core>80
Ram 2Gig ddr3 kingmax>30
Hdd 500 WDGreen 32mb>50
Power 430 Green EU>45
VGA 1 Gig Gainward 220>85
Case pascal normal>25
Muse & KB A4tech>20

کلا حدود 425 میشه اگه نقدی بخری کمتر میشه یکم ! در حدود 10 هزار تومن

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
در ضمن این سیسیتم که من گفتم هم بازی ها رو خوب اجرا میکنه هم صداش در نمیاد!(منظورم فن ها هستند)

یه چیزی همین الان دیدم :دی عجب گرون فروش هایی هستند اینا دیگه :دی http://shop.persiantools.com/hardware/InternalHardDisk/WD-500-GB

همین هارد رو من نقد میگریم 47.4 :دی

Last edited:

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
از شما هم ممنونم عزیز:) معین عشق مشترک ماست:دی
از نظر سی پی یو و گرافیک اینی که شما معرفی کردی قویتره یا مال دوستمون؟فک کنم ای ام دی قویتر باشه. نه؟!

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
تجربه من ثابت کرده که اینتل خیلی بهتر از ای ام دی هست !

amd اولش یکم سرعتس شاید(شاید!!) بالاتر از intel باشه ولی بعدا وای میسه ! یعنی کند میشه ! دقیقا تجربه داشتم !

مادر بورد Asrock که دیگه نگو !!!! به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه....

من هفته ای 2-3 تا مثه همین سیستمی که بهت گفتم و تویه همین مایه ها میفروشم و ناراضی تا حالا نداشتم

اگه 10 هزار تومان دیگه هم میزای روی مارد بود این مادربورد رو بگیر Asus P5P41TD یکم بهتر از اونه خازن هاش سولید هست!

'در مورد گرافیک هم تقریبا هر دو تویه یک مایه هستند این که من معرفی کردم هم DDR3 هستا ! 220 GainWard 1GB DDR3

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
میخواستم بدونم که صدای این سیستم در چه حدیه . راستش میخوام جوری باشه که اصلا صدا درنیاد ازش یا حداقل خیلی کم باشه. صدای فن ها منظورمه و اینکه ایا این سیستم توانایی انجام بازیهای جدید رو داره؟
ممنون
,
وراستی اینکه من چون شهرستان هستم ممکنه نتونم عین این قطعات رو همشو اینجا پیدا کنم. ایا سایتی چیزی هست که من بتونم انلاین اینا رو سفارش بدم. شما چی پیشنهاد میکنید؟
مرسی
سیستم بی سر و صدا میخوای باید هزینه رو افزایش بدی . مثلا باید بگردی گرافیک بدون فن قوی پیدا کنی یا فن برای پردازنده بخری که صداش در نیاد و پاوری بخری که سایلنت باشه . اینجوری هزینه ات 10% حدودا اضافه میشه.
راجب اظهار نظرهای کارشناسانه دوستمون هم : سوکت 775 منقرض شده و هنوز بعضی دوستان تو باغ نیستند!!
راجب پردازنده هم کاملا مشخصه که چی بده و چی خوب!اینکه سی پی یو ضعیف میشه رو باید در کتاب های علمی واقعا به نام ایشون ثبت کرد که تو چه منطقی همچین اتفاقی میوفته.
توضیح عکس پایین اینکه پردازنده 435 به مراتب از 425 مشخص شده قوی تره.
گرافیک هم متاسفانه اظهار نظر ایشون اصلا سندیت نداره.
handbrake.gif

divx.gif

--

220 GT به مراتب از 9500 GT ضعیفتره.
3dmark06_1920_1200.gif

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ممنون
,
مرسی
برای خرید انلاین من پیشنهادی ندارم . اگر مادربرد رو گیر نیوردی جایگزینش احتمالا بتونی Biostar 770E3 رو پیدا کنی.

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
hwt عزیز خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید:) احتمالا همین سیستمی که شماا نوشتید رو بردارم.
باز هم ممنون:)

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,655
تجربه من ثابت کرده که اینتل خیلی بهتر از ای ام دی هست !

amd اولش یکم سرعتس شاید(شاید!!) بالاتر از intel باشه ولی بعدا وای میسه ! یعنی کند میشه ! دقیقا تجربه داشتم !

مادر بورد Asrock که دیگه نگو !!!! به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه....

من هفته ای 2-3 تا مثه همین سیستمی که بهت گفتم و تویه همین مایه ها میفروشم و ناراضی تا حالا نداشتم

اگه 10 هزار تومان دیگه هم میزای روی مارد بود این مادربورد رو بگیر Asus P5P41TD یکم بهتر از اونه خازن هاش سولید هست!

'در مورد گرافیک هم تقریبا هر دو تویه یک مایه هستند این که من معرفی کردم هم DDR3 هستا ! 220 GainWard 1GB DDR3

عجب:blink::wacko:

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
amd خوبه برید بگیرید مادربرد هم asrock باشه عالی میشه

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
amd خوبه برید بگیرید مادربرد هم asrock باشه عالی میشه
به نظر من هم حرفهاي شما در اون پست غير منطقي بودن.
پردازنده‌هاي AMD در رنج قيمت زير 200 تومن بهترين گزينه هستند. و هيچ دليل منطقي براي اينكه بعدا سرعتشون كم بشه نيست.
مادربوردهاي ازراك هم با توجه به قيمتي كه دارن خريدشون كاملا مقرون به صرفه‌ هست و از لحاظ فروش در رده سوم مادربوردها قرار داره.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
به نظر من هم حرفهاي شما در اون پست غير منطقي بودن.
پردازنده‌هاي AMD در رنج قيمت زير 200 تومن بهترين گزينه هستند. و هيچ دليل منطقي براي اينكه بعدا سرعتشون كم بشه نيست.
مادربوردهاي ازراك هم با توجه به قيمتي كه دارن خريدشون كاملا مقرون به صرفه‌ هست و از لحاظ فروش در رده سوم مادربوردها قرار داره.

درکل فعلا intel فروش بیشتری داره و مادربوردهای جدید هم این مسئله رو تایید میکنه اکثرا شرکتها جدیدترین تکنولوژی رو برایintel میزارن اما برای amd خیلی کم میبینیم..

همه آدم هایی که تو اورکلاک یک دستی بردن میدونن که cpu های اینتل تو اورکلاک وحشی هستن!:happy:
ولی amd این چنین نیست

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
درکل فعلا intel فروش بیشتری داره و مادربوردهای جدید هم این مسئله رو تایید میکنه اکثرا شرکتها جدیدترین تکنولوژی رو برایintel میزارن اما برای amd خیلی کم میبینیم..

همه آدم هایی که تو اورکلاک یک دستی بردن میدونن که cpu های اینتل تو اورکلاک وحشی هستن!:happy:
ولی amd این چنین نیست
من يا دوست ديگري حرفي از ميزان فروش پردازنده نزد. چون كاملا واضح و مبرهن هست كه اينتل فروش بيشتري داره. هر تكنولوژي هم كه ارايه مي‌شه خود كمپاني توليد كننده پردازنده اون تكنولوژي رو به OEMهاش ميده وگرنه هيچ شركتي تكنولوژي جديد براي اينتل ارايه نكرده.

اوركلاكرهاي پردازنده‌هاي اينتل و AMD از هم جدا هستن. و هر اوركلاكري يا اينتل رو براي اوركلاك انتخاب مي‌كنه يا AMD .

محض اطلاعتون هم بايد عرض بكنم كه ركورد بالاترين فركانس متعلق به AMD Phenom II X4 955 Black Edition هست كه بيش از 7گيگاهرتز براي هر هسته ثبت شده:)

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,655

ولی amd این چنین نیست

شخصا روی برند خاصی تعصب ندارم شما رو نمیدونم;)

بالا