برگزیده های پرشین تولز

یه شغلی معرفی کنید که نه زور بخواد نه مخ

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
باید یک کاری بدید دستش که احتیاج به مسئولیت پذیری کمتری داشته باشه.
اما تجربه نشون داده اینجور آدم ها تو یک چیز خاص استعداد عجیبی دارند. باید کشفش کنه.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
حرف زدن بلده.با این که یه من ریش داره صداش نازک و دخترونست. تند تند هم حرف می زنه ولی از ده تا کلمه 5 تاش چرت و پرته. مثه اینکه زبونش راه نمیوفتاده انقدر تخم کفتر به خوردش دادن اینجوری شده!

تو چرا آواتارت این شکلی شده راستی! :دی. همون امضاتو عوض کردوندند بس نبود! دو قبضه شرط بسته بودی؟!

آره شرط 2 طرفه بود ! ببین بهترینش همین مشاور املان و ایناست ... اما اونا هم ببینن این بوقه میندازنش بیرون

مگه اینکه ی خورده پر رو باشه و بتونه مخ بوخوره !

:D این خیلی با مزه بود! ولی صداش جوری نیست که به درد این کار بخوزه.

این عکسها همشون Fake ... دقت کنید به تا شدن کاغذ , اما نوشته ها صافه

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
طوری که میگی این عرضه هیچ چیو نداره
منم یه نفر میشناسم همینطوره
کارش خوردن و خوابیدن بغل زنشه
خرجشم باباش میده دیگه چاره ای نداره .
همین :دی
بهترین راه

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
متاستفم برا پدر مادرش ... نمی دونم مسجد ساختن واجب تره یا رسیدن به پسر بی پناهشون ؟:hmm:
هستن کسایی که از شکم زن و بچشون می زنن و نذری میدن به یه مشن آدم مفت خور .. برای تظاهر ... نمی دونم چی بگم ...

روزبه حواسم هست .. ببینم دور و برمون می تونم شغلی واسش پیدا کنیم .. بد بختی به خاطر جسه ی کوچیکش نگهبانی هم نمیشه گذاشتش ...:eek:

ننه باباش چند جا بردنش سر کار. متاسفانه چون خیلی ور می زنه هرجا می رفت غیبت پدر مادرشو می کرد! جوری که آبروشون رو برد حسابی! اونام دیگه از دستش ذله شدن. به هر حال معضلی شده این رفیق ما. چوب دوسر ..هی که میگن همینه. از اینجا رونده از اونجا مونده

دمت گرم ببین چیزی پیدا می کنی! :eek: آره عرضه نگهبانی نداره.

باید یک کاری بدید دستش که احتیاج به مسئولیت پذیری کمتری داشته باشه.
اما تجربه نشون داده اینجور آدم ها تو یک چیز خاص استعداد عجیبی دارند. باید کشفش کنه.

من خیلی وقته کشف کردم استعدادشو. استعداد اصلیش تو ور زدن و چرت و پرت گفتنه!جوری میره رو مخ که انگشت به دهن می مونی!

ببین بهترینش همین مشاور املان و ایناست ... اما اونا هم ببینن این بوقه میندازنش بیرون. مگه اینکه ی خورده پر رو باشه و بتونه مخ بوخوره !

مخ می خوره حسابی اما مثه اینکه نشسته باشی پای یه رادیو وز وزی که نمیشه فهمید چی میگه! جذب نمی کنه کسیو بدتر هرکی 10 دقیقه باهاش صحبت کنه می فهمه آی کیوش مورد داره.

طوری که میگی این عرضه هیچ چیو نداره
منم یه نفر میشناسم همینطوره
کارش خوردن و خوابیدن بغل زنشه
خرجشم باباش میده دیگه چاره ای نداره .
همین :دی
بهترین راه

26 ساله داره همین کاری که گفتیو می کنه اما مشکل اینه که باباهه دیگه خرجشو نمیده. :hmm:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
به خدا یه چیزی رسید به ذهنم دارم 2 ساعته میخندم ... نمیتونم نگم ! ببخشید اگه ناراحت میشی روزی!

اما به جای هالتر شاید تو باشگاه بشه استفادش کرد ! عدد که میتونه درست بشمره ! هر سری که یارو بلندش کرد

به عنوان وزنه یدونه بشماره :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

بعد که ست طرف تموم شد بوق بزنه که طرف بفهمه کارش تمومه :دی

وزنشم ناسبه 50 کیلو

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اتفاقا منم یک مورد اینطوری میشناسم.
به وفور پیدا میشه :lol:
اما این طرف دیگکه خیلی بی عرضس مثه اینکه.
باید خرجشو بدن
گناه داره
میخواد چکار کنه خوب.

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
به خدا یه چیزی رسید به ذهنم دارم 2 ساعته میخندم ... نمیتونم نگم ! ببخشید اگه ناراحت میشی روزی!

اما به جای هالتر شاید تو باشگاه بشه استفادش کرد ! عدد که میتونه درست بشمره ! هر سری که یارو بلندش کرد

به عنوان وزنه یدونه بشماره :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

بعد که ست طرف تموم شد بوق بزنه که طرف بفهمه کارش تمومه :دی

وزنشم ناسبه 50 کیلو

اینم میشه! اما یارو یخورده فشار بیاره اون بالا از وسط نصف میشه!

باید خرجشو بدن
گناه داره
میخواد چکار کنه خوب.

تا کی خرجشو بدن؟ ننه باباش هردوشون سنی ازشون گذشته بیماری قلبی خفن هم دارن شاید تا 5 6 سال دیگه باشن. ارث هم بهش برسه انقد اسکول هست که دو ساله همشو می سوزونه میره پی کارش.

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
این رفیق ما که مادرش همکار مادر من بوده خیلی وقته آویزونه. جثه اش خیلی ظریفه آی کیوش هم بنده خدا در حد بوقلمونه. یعنی بگی 70 + 30 چند میشه یه ربع باید فکر کنه. واقعا از نظر ذهنی مشکل داره تظاهر نمی کنه. اما عقب مونده نیست.چندجا رفته سره کار اما انداختنش بیرون. مثلا تو یه پارچه فروشی رفته بود اما چون بلد نبود متر کنه انداختنش بیرون.
رفتارش هم با اینکه 26 سالشه مثل بچه های 15 ساله می مونه. مثلا چطوری سر کلاس شلوغ بازی و مسخره بازی در میاوردیم اینم همین جوریه. دو سه جا هم واسه این ..س کلک بازیاش انداختنش بیرون.

فروشندگی هم نمی تونه بکنه چون مثه آب خوردن سرش کلاه میزارن. تو مبایل فروشی کار می کرد اما چند تا مبایل رو دزدیدن، صاحب مغازه اومد از این بگیره اما دید خیلی اوضاعش بیریخته بیخیال شد رفت!یکم کار با کامپیوتر بلده. در حد تایپ با سرعت پائین. مدرک کاردانش برق صنعتی با پارتی و رشوه گرفته اما فک نکنم چیزی از اون کار بلد باشه و یادش مونده باشه. :hmm:

سرمایه هم در حد صفر داره. یعنی همیشه میاد از من 100 تومن 200 تومن میگیره و میره کرج یه چرخی می زنه و میاد. پدرمادرش هم بهش اصلا اعتماد ندارن همیشه کارشون کتک کاریه با این. پس رو اونا هیچ حسابی نمیشه باز کرد.

حالا شما چه کاری پیشنهاد می کنید براش. با توجه به اینکه اصلا زور نخواد و اصلا مخ نخواد ! سر ماه در حد یه کارگر براش در بیاد که یه زندگی جمع و جور راه بندازه.

من خودم معرق کاری رو پیشنهاد کردم بهش. فردا می خوام ببرمش سازمان فنی حرفه ای یه کلاس ثبت نامش کنم. شما چی پیشنهاد می کنید؟!

روزبه جان سلام خوبی؟:happy:

این همه شغل پیشنهاد دادن ! ولی من به شخصه هیچ شغلی پیشنهاد نمیدم! چون این دوست تو هیچ کاری از دستش بر نمیاد! باید مساله ریشه ای حل بشه!!!!

تو کاری که میکنی اینه: میاریش بغل دست خودت یه ورق کاغذ و خودکار بر میداری و بهش میگی خیلی باید جدی صحبت کنیم! از اوضاع روحی و اخلاقیاتش با هم صحبت میکنین و روی کاغذ همه چی رو مینویسی بعد میرین مشاور روانشناس تا مشکل اینو تشخیص بده! خوب تا اینجا رو داشته باش!

بعد مشاور بهتون میگه مثلا چند جلسه دیگه باید بیاین! ولی تو بهش بگو درد دوست من مزمنه و احتیاج به روانپزشک داره تا روانشناسه مشکلاتشو بنویسه و معرفی کنه به روانپزشک تا دارو درمانی شروع بشه...با نصیحت و کتاب و جادو و جمبل و دعا و از این چیزا مشکلش حل نمیشه باید دارو مصرف کنه...

اگه تهرانی بگو تا تلفن مرکز مشاوره رو برات pm کنم

ali2914

Registered User
لایک‌ها
2
پیشنهاد می کنم بره آخوند بشه! جدی اگه بچه خوب و سالمی هست به دردش می خوره . یکی دو سال طلبه باشه اجازه لباس پیدا می کنه بعدشم می تونه بره تو یه اداره یا مسجد نماز بخونه چون مسجد محل رو هم ساختن پس پیشنمازیشم به همون می رسه .واسه نماز فکر کنم شورای ائمه جماعت پول بدی نمی ده می شه یه زندگی 2- نفره رو باهاش اداره کرد . بعدشم می تونه نماز قضا بخونه اونم پولش خوبه به جای روزی 8 ساعت کار روزی 8 ساعت نماز استیجاری کلی درامد داره به درد اون دنیا هم می خوره .
فکر کنم خانوادشم مشکلی نداشته باشن . جدی توشه اخرتم هست خوب روش فکر کن . با عجله تصمیم نگیر

ali2914

Registered User
لایک‌ها
2
یه چیزی بگم خدا این آدمایه ساده رو خیلی دوس داره

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
روزبه جان سلام خوبی؟:happy:

این همه شغل پیشنهاد دادن ! ولی من به شخصه هیچ شغلی پیشنهاد نمیدم! چون این دوست تو هیچ کاری از دستش بر نمیاد! باید مساله ریشه ای حل بشه!!!!

تو کاری که میکنی اینه: میاریش بغل دست خودت یه ورق کاغذ و خودکار بر میداری و بهش میگی خیلی باید جدی صحبت کنیم! از اوضاع روحی و اخلاقیاتش با هم صحبت میکنین و روی کاغذ همه چی رو مینویسی بعد میرین مشاور روانشناس تا مشکل اینو تشخیص بده! خوب تا اینجا رو داشته باش!

بعد مشاور بهتون میگه مثلا چند جلسه دیگه باید بیاین! ولی تو بهش بگو درد دوست من مزمنه و احتیاج به روانپزشک داره تا روانشناسه مشکلاتشو بنویسه و معرفی کنه به روانپزشک تا دارو درمانی شروع بشه...با نصیحت و کتاب و جادو و جمبل و دعا و از این چیزا مشکلش حل نمیشه باید دارو مصرف کنه...

اگه تهرانی بگو تا تلفن مرکز مشاوره رو برات pm کنم

چند وقت پیش بدجور دلدرد گرفته بود هیچ جوری هم خوب نمیشد. فکر می کردن بخاطر اینه که قلیون زیاد می کشیده. چند تا دکتر رفتن فایده نداشت. آخرش یه دکتر متخصص داخلی رفتن تهران، اون یه سری قرص بهش داد و گفت خواستی قلیون هم بکش عیبی نداره. قرصاشو خورده و الان یه مدته نسبتا بهتره، حداقل دل درد نداره ولی کسله. قرصاشو آورد به من نشون داد گفت ببین چیه که خوب شدم. منم چون داداشم دکتره یه کتاب داروهای ژنریک ایران همیشه تو کتابخونه مون هست. نگاه کردم دیدم از هشت تا قرص شش تاش واسه افسردگی و آرام بخش هست. یکیش هم واسه اسپاسم. ولی بهش نگفتم. مشکل که داره. اما ننه باباش خرج دکتر روان پزشک رو نمی دن. خودشم اعتقادی نداره متاسفانه.

پیشنهاد می کنم بره آخوند بشه! جدی اگه بچه خوب و سالمی هست به دردش می خوره . یکی دو سال طلبه باشه اجازه لباس پیدا می کنه بعدشم می تونه بره تو یه اداره یا مسجد نماز بخونه چون مسجد محل رو هم ساختن پس پیشنمازیشم به همون می رسه .واسه نماز فکر کنم شورای ائمه جماعت پول بدی نمی ده می شه یه زندگی 2- نفره رو باهاش اداره کرد . بعدشم می تونه نماز قضا بخونه اونم پولش خوبه به جای روزی 8 ساعت کار روزی 8 ساعت نماز استیجاری کلی درامد داره به درد اون دنیا هم می خوره .
فکر کنم خانوادشم مشکلی نداشته باشن . جدی توشه اخرتم هست خوب روش فکر کن . با عجله تصمیم نگیر

اصلا اعتقادی به دین و ایمون نداره. یه رکعت نمازم به عمرش نخونده. خودش یه پا عامل توزیع فیلم های مستهجن تو محله! آخوند هم بشه دو کلمه حرف حساب نمی تونه بزنه چون هیچی یادش نخواهد موند!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
! آخوند هم بشه دو کلمه حرف حساب نمی تونه بزنه چون هیچی یادش نخواهد موند!

عجب ! جوری صحبت میکنی انگار اونا خیلی حرف .... بی خیال ولش کن !

ولی این مشخصاتی که تو دادی به درد دست فروشی میخوره ! بره یه محله دیگه الان مثلا ماهی و سبزی و اینا باسه

عید بزاره . عید هم تموم شد کنار خیابون فیلم و اینا بفروشه

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
جک سال!
الان اگر هم مخ داشته باشی هم زور ، کار نیست چه برسه نه زور داشته باشی نه مخ!

esool

Registered User
لایک‌ها
6
تایپ خوبه فکر کنم
یه مدت کار کنه دستش راه میفته
فکرم نکنم دیگه توی این مشکلی داشته باشه
آقا اگه اینم نتونست فکر کنم همون مثل قبل خودت ماهی 100 تومن 200 تومن بدی بهش بره تو کرج بتابه راحت تری:D

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
ریاست جمهوری ایران فکر کنم برازندش باشه
127fs4573872.gif
نه مخ میخواد نه زور!
127fs1601347.gif

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
آره **** هم میشه:)

بالا