برگزیده های پرشین تولز

یه شغلی معرفی کنید که نه زور بخواد نه مخ

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
میگم روزبه اینو بیار ببینیم چه شکلیه ... آخه مگه میشه یکی اینجوری باشه ؟ من تا حالا ندیدم

damira_e_n_d

Registered User
لایک‌ها
66

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
نگهبان جايي بشه مثل انبار يا گاراژ ...

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خوب باشه
مگه نگهباني زور ميخواد!
يه جا ميشينه نگهباني ميده ديگه

محمدی تو هنوز آواتار عوض نکردی نظر حق نداری بدی :دی

اما به نظر من اینو به سازمان میراث فرهنگی معرفی کن احتمالا ازت برش میدارن

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
محمدی تو هنوز آواتار عوض نکردی نظر حق نداری بدی :دی

اما به نظر من اینو به سازمان میراث فرهنگی معرفی کن احتمالا ازت برش میدارن

باشه:( ولي حذفش كردم تا اذيت نشي:(

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
خوب باشه
مگه نگهباني زور ميخواد!
يه جا ميشينه نگهباني ميده ديگه

خب نگهبان رو برا چی میزارن ؟
برا اینکه دزدی چیزی نیاد ... واله دزد اینو ببینه بد تر هوس می کنه دزدی کنه ...
آخه این بدبخت نمی تونه یه چوب بگیره دستش !:eek:

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
خب نگهبان رو برا چی میزارن ؟
برا اینکه دزدی چیزی نیاد ... واله دزد اینو ببینه بد تر هوس می کنه دزدی کنه ...
آخه این بدبخت نمی تونه یه چوب بگیره دستش !:eek:

:blink:
تو مگه ديديش كه انقدر مطمئن ميگي؟!
تازه دزد نمياد.باباي من واسه گاراژ يه پيرمرد گرفت كه نگهباني بده.واسه شيفت شب.هيچ اتفاقي هم نيافتاد
ديگه از يه پيرمرد كه كمتر نيست بيچاره

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
:blink:
تو مگه ديديش كه انقدر مطمئن ميگي؟!
تازه دزد نمياد.باباي من واسه گاراژ يه پيرمرد گرفت كه نگهباني بده.واسه شيفت شب.هيچ اتفاقي هم نيافتاد
ديگه از يه پيرمرد كه كمتر نيست بيچاره

محمدی همین که آواتار هم نداری دارم اذیت میشم ... هر چه زود تر یه آواتار انرژی مثبت انتخاب کن

اما در مورد این بنده خدا هم به نظر من تمامی نظر ها داده شده ! دیگه تاپیک الکی داره کش پیدا میکنه

اگه هیچچچچچچچچچچچ کدوم از این کارهایی هم که گفته شد ( نگهبانی ویزیتوری پیک موتوری شاگرد قصابی

شاگرد بقالی مرده شوری عملگی آبدارچی و ... ) رو نمیتونه انجام بده پس همون بهتر که هیچ کاری نکنه !

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
دو سه روز پیش رفتم سازمان فنی حرفه ای. این رشته ها رو دارن:

http://img5.************/files/2j3occs0alb76mke6vag.jpg

همه رشته ها رایگان هست . فقط ناهار رو خودتون باید ببرید اگه صبح تا شب اونجایید. ولی رستوران داره که بشینن غذاشونو گرم کننو بخورن

دیگه باید با ننه باباش حرف بزنه ببینه کدوم رشته بره. یه بار دیگه هم برده بودمش قبلا ولی نرفت و رفت یه مبل فروشی عمله شد بعد دو ماه هم انداختنش بیرون چون نمی تونست چیزی بلند کنه و جابجا کنه. اگه رفت که رفت اگه نه که دیگه هرآنکس که دندان بهش داده بهش نان بده!

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
خب فرزكاي و cnc و جوش و اين جور چيزا نفرستش كه احتمالا گند ميزنه ...

ما كلي تو هنراستان با دستگاه فرز كار كرديم آخرش هم براي امتحان همش ترس اينو داشتيم كه يه وقت بزنيم قطعه رو 1 سانت بيشتر بتراشيم كل امتحان به چيز بره .... اين با استعدادي كه توضيح دادي چيزي هم ياد بگيره نميتونه استفاده كنه ... جوش هم بدتر ، بايد يه خورده فرز باشه ....

رنگ كاري چوب شايد ... ( البته اطلاع ندارم )

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
خب فرزكاي و cnc و جوش و اين جور چيزا نفرستش كه احتمالا گند ميزنه ...

ما كلي تو هنراستان با دستگاه فرز كار كرديم آخرش هم براي امتحان همش ترس اينو داشتيم كه يه وقت بزنيم قطعه رو 1 سانت بيشتر بتراشيم كل امتحان به چيز بره .... اين با استعدادي كه توضيح دادي چيزي هم ياد بگيره نميتونه استفاده كنه ... جوش هم بدتر ، بايد يه خورده فرز باشه ....

رنگ كاري چوب شايد ... ( البته اطلاع ندارم )

ریه اش مشکل داره. شبا از خواب می پره اکسیژن مصرف می کنه. رنگ کاری نمی تونه بره متاسفانه:eek:

فکر کنم همون معرق کاری از این لیست به دردش بخوره. خودش میگه برق خودرو (نمی دونم از کجای این لیست در آورده) ولی خودم دیدیم طرف یه اشتباه کوچولو بکنه کل سیم های برق خودرو با هم می سوزه (بلایی که سر ماشین ما آوردن!)

امروز اومده بود دم خونمون. خیلی داغون بود. 60 تومن به من بدهکاره(دو ساله!) . عیدی گرفته بود 5 تومنش رو آورده بود که ازش نگرفتم. می گفت خدا بهم نه قیافه داده، نه قد، نه هیکل ، نه سلامتی نه عقل درست و حسابی همه هم میگن بیا برو کار کن! گفتم خیلی ها دلشون می خواد وضعیت تورو داشته باشن... یه خونه حداقل هست که بری توش. ولی تو حالش که تاثیری نکرد. بالاخره ببینیم بعد از عید چه می کنه

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
اگه کارای تایپی بتونی براش بگیری و تو خونه انجام بده فکر کنم خوب باشه
راحته و تخصص آنچنانی هم نمی خوات
بنده خدا گنا داره :eek:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
ریه اش مشکل داره. شبا از خواب می پره اکسیژن مصرف می کنه. رنگ کاری نمی تونه بره متاسفانه:eek:

فکر کنم همون معرق کاری از این لیست به دردش بخوره. خودش میگه برق خودرو (نمی دونم از کجای این لیست در آورده) ولی خودم دیدیم طرف یه اشتباه کوچولو بکنه کل سیم های برق خودرو با هم می سوزه (بلایی که سر ماشین ما آوردن!)

امروز اومده بود دم خونمون. خیلی داغون بود. 60 تومن به من بدهکاره(دو ساله!) . عیدی گرفته بود 5 تومنش رو آورده بود که ازش نگرفتم. می گفت خدا بهم نه قیافه داده، نه قد، نه هیکل ، نه سلامتی نه عقل درست و حسابی همه هم میگن بیا برو کار کن! گفتم خیلی ها دلشون می خواد وضعیت تورو داشته باشن... یه خونه حداقل هست که بری توش. ولی تو حالش که تاثیری نکرد. بالاخره ببینیم بعد از عید چه می کنه

بهروز اگه این قسمت بلد شده رو خودش گفته.من میگم سالمه فقط اختلال ذهنی داره.
چون خودش شرایطش رو میدونه.
از من میشنوی یه هیپنوتراپ درست گیر بیار ببر ایشالا رو مخش کار میکنه و درست میشه.
این راه حل اساسیه چون باقی مسائل مقطعیه و درمون کار نیست.

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
اگه کارای تایپی بتونی براش بگیری و تو خونه انجام بده فکر کنم خوب باشه
راحته و تخصص آنچنانی هم نمی خوات
بنده خدا گنا داره :eek:

فک نکنم ننه باباش براش کامپیوتر بخرن. خودشم فقط تایپ یکم می تونه انجام بده کار به جدول بندی و این چیزا برسه نمی کشه. حالا می گم ببینم چی میشه!

بهروز اگه این قسمت بلد شده رو خودش گفته.من میگم سالمه فقط اختلال ذهنی داره.
چون خودش شرایطش رو میدونه.
از من میشنوی یه هیپنوتراپ درست گیر بیار ببر ایشالا رو مخش کار میکنه و درست میشه.
این راه حل اساسیه چون باقی مسائل مقطعیه و درمون کار نیست.

اینم به مامانش میگم ببینم چی میگه! البته ننه اش بیشتر به جن و روح اعتقاد داره تا این چیزا! :)

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
خوش بحال این رفیقت که رفیق خوبی مثل شما داره که اینقدر به فکرشی . خدا خیرت بده.

باید به بابا مامانش بفهمونی بابا این پسرتون بیماره , توان فکری و جسمیش پایینه دست خودش نیست , مثل هر بیماری دیگه , کسی که بچش نمیدونم خدای نکرده سرطان یا هر بیماری دیگه ای داره از ارث محرومش میکنه؟ اینم مثل همونه , بیماریش نه در حدی پیشرفتست که بشه گفت عقب افتادست نه در حدی کمه که بشه گفت سالمه. تازه شاید ارثی هم باشه , اونوقت چجوری میتونن یه ادم مریض و بی پناه رو اینجوری از خودشون برونن.

بالا