برگزیده های پرشین تولز

یه شغلی معرفی کنید که نه زور بخواد نه مخ

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
عقب مونده نمیشه گفت ولی مطمئنا مشکلات خیلی زیادی داره ذهنش. مثله تند تند حرف زدن و پریشونی حواس و وسط صحبت از موضوعی به موضوع دیگه پریدن و توانایی بسیار کم در حد بچه هفت هشت ساله در محاسبات ریاضی و از این قبیل ناتوانی ها. منم با توجه به اینا خیلی مقصر نمی دونمش. ولی تنبلیش تقصیر خودشه

حالا که دیگه کار از کار گذشته، ولی ای کاش به موقعش برده بودند یک تست IQ گرفته بودند، چون بعضی رفتارهایی که گفته بودید واقعا مشکوکه و خیلی شبیه عقب مانده های ذهنیه... :(

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
ا.ن بچيگياش همينجور بود.از ننه باباشم مي دزديده.
نگران نباش بزرگ بشه اگه رييس جمهور نشه وزير كشور رو شاخشه.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
Wow
پسر تاپیک تا کجا اومده بالا
واسه سالماش که دنبال کار میگردن اینقدر پیشنهاد کار نمیاد :D

همین یه نقطه عطفیه واس خودش

Psychonaut

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه شغلی هست درآمدش خیلی بالاس ولی گمان نمیکنم زیاد زنده بمونه تا از پولش بتونه استفاده کنه: سوژه آزمایشات علمی. اینطوری به پیشرفت علم کمک میکنه و به یه دردی میخوره

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ا.ن بچيگياش همينجور بود.از ننه باباشم مي دزديده.
نگران نباش بزرگ بشه اگه رييس جمهور نشه وزير كشور رو شاخشه.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

یه شغلی هست درآمدش خیلی بالاس ولی گمان نمیکنم زیاد زنده بمونه تا از پولش بتونه استفاده کنه: سوژه آزمایشات علمی. اینطوری به پیشرفت علم کمک میکنه و به یه دردی میخوره

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mehdider_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا بهروز به نظر من شما به عنوان یک دوست موظفید نگذارید برود زندان نمیدانم اگر میتوانی با پدر و مادرش صحبت کن چون آنجا که برود همه کاره میشود علاوه بر اینکه معتاد هم میشود حتماً با پدر و مادرش صحبت کن

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
آقا بهروز به نظر من شما به عنوان یک دوست موظفید نگذارید برود زندان نمیدانم اگر میتوانی با پدر و مادرش صحبت کن چون آنجا که برود همه کاره میشود علاوه بر اینکه معتاد هم میشود حتماً با پدر و مادرش صحبت کن

:blink::blink::blink:

رفیق کاسه داغ تر از آش شنیدی ؟ میگن فایده ای نداره !!! روزبه که کاری از دسش بر نمیاد

تازه ، شما حاضری با اون آدم زندگی کنی ؟
به خدا اگه بتونی دووم بیاری !!!! خودت میزنی به بیابون
خوب بهتر از پدر و مادر کی صلاح بچش رو میخواد ؟ نکنه شما ؟ ها ؟

شما اگه دلت میسوزه میتونی مسئولیتش رو به عهده بگیری حتی یه روز اگه تونستی !!!!! یه روز !!!!

پس لطفا شعار نده

mehdider_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میگویم حداقل کاری که دوستش میتواند بکند این است که پدر و مادرش را از این کارشون آگاه کند که وضعیت پسرشون از این بدتر نشود اگر بعد از اینکه از زندان بیرون آمد معتاد تزریقی و ایدزی شد آن وقت چکار باید کرد

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من میگویم حداقل کاری که دوستش میتواند بکند این است که پدر و مادرش را از این کارشون آگاه کند که وضعیت پسرشون از این بدتر نشود اگر بعد از اینکه از زندان بیرون آمد معتاد تزریقی و ایدزی شد آن وقت چکار باید کرد

به نظر من باید آتیشش زد دیگه خیلی داره خسارت میزنه

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
روزبه جان این به کجا رسید ؟

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
میگم بره بازار حمال بشه جدی میگم.زور هم نمیخواد زیاد.دیگه یکم که زور داره.
بره نجاری به عنوان گیره کار کنه توی برش :D
یا بفرستینش توی نمایش ها و تئاتر های کمدی.شاید یه استنلی ازش در اومد :D

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
این رفیق ما سه روز پیش از زندان آزادش کردند. 500 تومن ننه باباش گذاشتن درش آوردن اونم واسه اینکه نگران بودن بهش تجاوز بشه توی زندان رجائی شهر. مثه اینکه دلشون براش سوخته بود و زیاد بهش سخت نگذشته. فقط گفت موقع دستگیر کردنش انداختنش صندوق عقب ماشین و بردنش! سه روز بازداشتگاه بود 4 روز درمانگاه زندان بستری بوده بعدش هم آزادش کردن و به بند منتقل نشده. فکر کنم تا چند ماه دیگه دوباره بیفته زندان. خودش که می گفت درس عبرت شده براش اما از این قصه ها زیاد ازش شنیدم. همینقدر میدونم که عاقبت خوشی نخواهد داشت.

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
این رفیق ما سه روز پیش از زندان آزادش کردند. 500 تومن ننه باباش گذاشتن درش آوردن اونم واسه اینکه نگران بودن بهش تجاوز بشه توی زندان رجائی شهر. مثه اینکه دلشون براش سوخته بود و زیاد بهش سخت نگذشته. فقط گفت موقع دستگیر کردنش انداختنش صندوق عقب ماشین و بردنش! سه روز بازداشتگاه بود 4 روز درمانگاه زندان بستری بوده بعدش هم آزادش کردن و به بند منتقل نشده. فکر کنم تا چند ماه دیگه دوباره بیفته زندان. خودش که می گفت درس عبرت شده براش اما از این قصه ها زیاد ازش شنیدم. همینقدر میدونم که عاقبت خوشی نخواهد داشت.

در کل کسانی که هیکلشون کوچیکه رو میندازن صندوق عقب.خودم بارها اینو به چشم دیدم.حتی یه بار دوتا معتادو کردن صندوق عقب ماشین پلیس.
آقا شما که اینقدر رفیق خوبی هستی برو دوتا داد بکش سر ننه باباش بگو یه فکری به حال این بدبخت بکنین جای اینکه واسه ملت شکم سیر و مفت خور مسجد بسازین.

Last edited:

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
ولی خدایی اینا دیگه چه اسکلا ای ان.خودشون میندازن زندان بعد وثیقه میزارن بیاد بیرون.حکایت ملا نصر الدین و سوزنشه :D

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ولی خدایی اینا دیگه چه اسکلا ای ان.خودشون میندازن زندان بعد وثیقه میزارن بیاد بیرون.حکایت ملا نصر الدین و سوزنشه :D

میخواستم الان همینو بگم .

اما روزبه به نظر من باید جایی برای کار جور کرد که بشه روش نظارت داشت

اگه زیاد تکون نمیخوره میتونه تو خیابون ثابت وایسه نقش مجسمه رو بازی کنه

اگه هر چی میگیم تو میگی این نمیتونه

باید یه فکر اساسی به حالش کرد ... اینجوری نمیشه

aliqq

Registered User
لایک‌ها
1
همینقدر میدونم که عاقبت خوشی نخواهد داشت.

با اینکه از لحاظ عقلی حرفت درسته اما یه سیبو که میندازی بالا 1000 تا چرخ میزنه تا برسه زمین،روزگار که دیگر جای خود دارد !!

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
میگم خودت میگی که خیلی تند و باحال ور میزنه چیزیم نمیشه از حرفاش فهمید.یه شعر آهنگ براش جور کن بذار رپر شه.مثلا لقبشم ممد بوقلمون :D
برای آدمی که کم داره و تنبلم هست نمیشه کاری کرد.باز اگه تنبل نبود یه چیزی.
همین پخش فیلم سوپر براش بهترین کاره :D خدا هم اینجور آدما رو درک میکنه هیچ گناهی هم نداره دل یه عده هم شاد میکنه.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
میگم خودت میگی که خیلی تند و باحال ور میزنه چیزیم نمیشه از حرفاش فهمید.یه شعر آهنگ براش جور کن بذار رپر شه.مثلا لقبشم ممد بوقلمون :D

5 دقیقه ای ترکیدم از خنده :lol:

بالا