برگزیده های پرشین تولز

یه غلطی کردم بک آپ گرفتم

FlashBanG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:(
سلام آقایون ! من با استفاده از این نرم افزار یه بک آپ گرفتم :
Sprite BackUp - Personal Edition ... Version 5.1
بعد گوشی رو هارد ریست کردم ... همه چی پاک شد ... وقتی خواستم اطلاعاتو برگردونم ( یه رمز میخواد ) اون رمزو میزنم جواب میده رمزت غلط !
چی کار کنم ؟ راهی هست ؟
مرسی !​

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
سلام
میشه بگید رمز برای چی می خواد ؟ , برای رجیستر کردن برنامه یا روی فایل بکاپ رمز گذشتید که الآن یادتون رفته ؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام
میشه بگید رمز برای چی می خواد ؟ , برای رجیستر کردن برنامه یا روی فایل بکاپ رمز گذشتید که الآن یادتون رفته ؟

ایشون یک اشتباه بزرگ کرده اندو فایل بک آپ رو رمز گذاری کرده اند.وقتی شما یک رمز تعریف می کنید ، محتویات بک آپ ، با یک الگوریتم نسبت به رمز شما انکود می شود. اگر یک موقع وقت بک آپ گرفتن اتفاقی که برای شما افتاده بیافتد ، دیگر هیچ راهی نیست:(
سعی کرده اید مثلا فقط PIM هایتان را بازیابی کنید؟

FlashBanG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایشون یک اشتباه بزرگ کرده اندو فایل بک آپ رو رمز گذاری کرده اند.وقتی شما یک رمز تعریف می کنید ، محتویات بک آپ ، با یک الگوریتم نسبت به رمز شما انکود می شود. اگر یک موقع وقت بک آپ گرفتن اتفاقی که برای شما افتاده بیافتد ، دیگر هیچ راهی نیست:(

یعنی هیچ راهی نیست ؟ من رمز رو خودم نذاشتم ... برا بک آپ گرفتن خودش میگه باید رمز بذاری !
منم رمزش یادم هست ... ولی کار نمیکنه !
میخوام بدونم تمام ورزن های Sprite BackUp رمز میخوان ؟
شاید بتونم با یه ورزن دیگه بازش کنم ؟
نه ؟

سعی کرده اید مثلا فقط PIM هایتان را بازیابی کنید؟

یعنی چی ؟

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام
میخوام بدونم تمام ورزن های Sprite BackUp رمز میخوان ؟
بله، نسخه Sprite BackUp كه من دارم هم Password ميپرسه موقع Backup گرفتن... اما من يكبار كا هاردرست كردم براحتي بعد از دادن رمز Restore كرد...

FlashBanG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بله، نسخه Sprite BackUp كه من دارم هم Password ميپرسه موقع Backup گرفتن... اما من يكبار كا هاردرست كردم براحتي بعد از دادن رمز Restore كرد...

شما وقتی ریست کردی نرم افزار بک آپ رو هم دو باره نصب کردی ؟ یا همونو از مموری خوند ؟
چون من بعد از ریست نرو افزار رو دوباره نصب کردم !

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اسپرایت من هم یک بار همین کار رو کرد !!!
کفتن که توی نسخه ی 6ش همچین مشکلی نیست ... اما کلا بک آپ از پروگرم بهتره صورت نگیره چون توی این فرایند نصب دوباره فایل ها corrupt میشن و کم کم قابلیت استفادشونو از دست میدن !
PIM Backup 2.5 رو داشته باشه واسه contact , sms , appointment , calender , به نظر من بسه

hb2ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزاري كه دني گذاشته خيلي باحاله همه چيزو بر ميگردونه من خيلي وقته ازش استفاده ميكنم، يه فاي سلف اكستركتور ايجاد ميكنه كه براي ري استور كردن نياز به نصب مجدد هيچ چي نيست. در ضمن شما موقعي كه ميخواستير پس بزاريد احتمال ميديد يه دكمه ديگه هم زده باشيد يا كپس لاكتون روشن بوده باشه؟ يا همچين چيزايي؟ يه مثلا اسپيس گزاشته باشيد؟
راستي ورژن برنامتون "Version 5.1.0, Build 1438" بوده؟ اگه آره در مورد اين ورژن وقتي دسكتاپ سايدش رو نصب ميكني يه پس ازت ميخواد،
فقط بار اول ازت ميخواد يعني اگه دوباره نصب كني اون رو نميخواد.
اونم يه تست كن

بالا