برگزیده های پرشین تولز

یه مشکل عجیبا غریبا!!!!

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام....
من بعد از یک ماه که ویندوز مدیا سنتر رو نصب میکنم . هر وقت که میخوام فایل تصویری با مدیا پلیر یا نرم افزارهای دیگه ببینم سیستم هنگ میکنه و باید حتما ریست کنم.:( میخواستم بدونم مشکل از سخت افزار نیست.تا حالا 2بار این مشکل رو داشتم.اگه میشه کمک کنید.خیلی ممنون.بای:)

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از amd>intel :
مادربردت چیه نکنه گیگاست!!!!!!:blink:

خیلی خدا بود!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:​

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از GoodTricks :
سلام....
من بعد از یک ماه که ویندوز مدیا سنتر رو نصب میکنم . هر وقت که میخوام فایل تصویری با مدیا پلیر یا نرم افزارهای دیگه ببینم سیستم هنگ میکنه و باید حتما ریست کنم.:( میخواستم بدونم مشکل از سخت افزار نیست.تا حالا 2بار این مشکل رو داشتم.اگه میشه کمک کنید.خیلی ممنون.بای:)
كاملتر توضيح ميشه بدي .

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SonyStyle :

خیلی خدا بود!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:​
جیگر اون دست کوچولوت خسته نشد اینقدر:thumbsup: فرستادی!!!!؟:D
UPGRADE your LIFE WITH GIGABYTE TECHNOLOGY

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از GoodTricks :
سلام....

مادربورد رو بنداز سطل، درست میشه!!!!:happy:

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :
كاملتر توضيح ميشه بدي .
بعد از کیلیک کردن روی هر فایلی با پسوندDATپنجره مدیا پلیر باز میشه وبدون نمایش دادن چیزی سیستم خیلی خیلی کند میشه که باید ریستش کرد.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از GoodTricks :
بعد از کیلیک کردن روی هر فایلی با پسوندDATپنجره مدیا پلیر باز میشه وبدون نمایش دادن چیزی سیستم خیلی خیلی کند میشه که باید ریستش کرد.
خوب ctrl+alt+delet رو بزن و تو قسمت پروسس بر اساس مصرف پردازنده ليست رو مرتب كن ببين كدوم برنامه بيشتري استفاده رو از سيستم ميكنه.
ضمنا معيوب بودن كابل هارد و يا خود هارد وجود داره.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
بي ربط نيست . حالا اينكاري رو كه گفتم انجام بده.

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بابا چرا هر چی میشه به گیگابایت بدبخت ربطش میدین :blink: حالا خوبه من بیام به MSI فحش بدم :D
به نظر من این مشکل نرم افزاریه

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ....P30.... :
بابا چرا هر چی میشه به گیگابایت بدبخت ربطش میدین :blink: حالا خوبه من بیام به MSI فحش بدم :D
به نظر من این مشکل نرم افزاریه

بابا دمت گرم حال کردم....................................:D :D :D :D :D :D :D :D :cool:

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از GoodTricks :
سلام....
میشه بیشتر توضیح بدی ;)

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :
خوب ctrl+alt+delet رو بزن و تو قسمت پروسس بر اساس مصرف پردازنده ليست رو مرتب كن ببين كدوم برنامه بيشتري استفاده رو از سيستم ميكنه.
ضمنا معيوب بودن كابل هارد و يا خود هارد وجود داره.
من مورد مشابهي روي XP داشتم كه وقتي يه فولدر مربودط به فيلمهاي كپچر شده رو با مديا پلير باز ميكردم سيستم بقدري كند ميشد كه ماوس رو هم بزور ميشد حركت داد! تازه اونم روي P4 3.0 HT !!
بعد از اينكه توي ديوايس منيجر نگاه كردم مشخص شد يكي از همون فايلهاي كپچر شده باعث ميشد لود CPU بره روي 100% و سيستم بهنگه! آخرش هم نفهميدم چرا اينجوري بود! ولي فايل مربوطه در ميان فحش و ناسزاي دوستم (به من!:blink: ) delete شد تا درس عبرتي باشد براي سايرين! :D

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از gray_wolf :
من مورد مشابهي روي XP داشتم كه وقتي يه فولدر مربودط به فيلمهاي كپچر شده رو با مديا پلير باز ميكردم سيستم بقدري كند ميشد كه ماوس رو هم بزور ميشد حركت داد! تازه اونم روي P4 3.0 HT !!
بعد از اينكه توي ديوايس منيجر نگاه كردم مشخص شد يكي از همون فايلهاي كپچر شده باعث ميشد لود CPU بره روي 100% و سيستم بهنگه! آخرش هم نفهميدم چرا اينجوري بود! ولي فايل مربوطه در ميان فحش و ناسزاي دوستم (به من!:blink: ) delete شد تا درس عبرتي باشد براي سايرين! :D
منم یک فیلم دانلود کرده بودم دقیقا همینجوری بود :blink:

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دقيقا نميدونم چرا اينجوريه ولي بنظرم اينها فايلهاي خرابي دارن كه كد نامناسبي رو به خورد CPU ميدن! كه باعث دردسر ميشه!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
مدیا پلیر بعضی از mpeg ها رو ساپرت نمیکنه، پلاگ اینش رو نداره.
شما با Power DVD هم همین مشکل رو داری؟
اگر نه حتما mpegت SVCD هست که مدیا میارتش ولی تو پخش کردنش میمونه. :blink:

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از پسر خوب :
میشه بیشتر توضیح بدی
خوب من كه گفتم نميدونم چرا اينجوري ميشه! ولي اين موردي كه براي خودم اتفاق افتاد رو مطمئنم از پلاگين نبود. چون فايلهاي همنوع همون فايل هم بودند كه مشكلي نداشتند...

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از gray_wolf :
خوب من كه گفتم نميدونم چرا اينجوري ميشه! ولي اين موردي كه براي خودم اتفاق افتاد رو مطمئنم از پلاگين نبود. چون فايلهاي همنوع همون فايل هم بودند كه مشكلي نداشتند...
VCD و SVCD هر دوشون با پسوند dat یا mpeg یا mpg هستن. ولی مدیا پلیر وقتی SVCD رو باز میکنه یا تیکه تیکه میخونه یا هنگ میکنه. شما با پاور دی وی دی هم یه تست بزن...

بالا