برگزیده های پرشین تولز

یه مشکل کوچولو

omid_1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
دوستان من از dvb card استفاده میکنم و هنگامی که یه فیلم رو از یه کانالی که دو زبان یا بیشتر رو پشتیبانی میکنه مثل Multivision میخوام ضبط کنم ( مثلا با prog dvb ) ربونی که به هنگام پخش فیلم انتخاب کردم ظبط نمیشه یهنی مثلا اینگلیسی رو انتخاب کردم و و فیلمی که دارم میبینم هم به همین زبون داره پخش میشه ولی بعد از ضبط و تست میبینم که فیلم فرانسوی ضبط شده...
چی کار کنم؟

مثلا برای prog dvb تنظیم دیگهای به جز این برای زبان وجود نداره :

j4hkqyalw3l9jdx4sitn.jpg

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
1538.gif

مثلا برای prog dvb تنظیم دیگهای به جز این برای زبان وجود نداره :
. با كليك برروي مثلث كوچك وارونه كه سمت راست نت موسيقي (دكمه Mute) هست مي‌توانيد زبان‌هاي مختلف را انتخاب نماييد.
progdvblanguagechange.gif

. آيا اين مشكل را برروي كانال‌هاي C CINEMA ...o هم داريد؟ آخه كانا‌ل‌هاي MultiVision از چند ماه پيش تغييري در پخش صداي برنامه‌هاي خود ايجاد كرده‌اند. اگر فيلم به زبان فرانسوي باشد كانال صوتي انگليسي بي صدا هست! حتي گاهي فيلم‌هاي انگليسي زبان را كه دوبله فرانسوي كرده‌اند، باز هم كانال صوتي انگليسي را بي صدا بخش مي‌كنند!!
. شما روي ديگر كانال‌ها هم امتحان كنيد. اگر مشكل پابرجا بود آن وقت از يك نسخه 4 برنامه ProgDVB استفاده نماييد. من با نسخه 5 مشكل داشتم و كيفيت تصوير بعضي از نسخه‌هاي جديد 4 هم به خاطر encoderشان خوب نبود به همين خاطر از نسخه 4.85.3 استفاده مي‌كنم.
. مدل كارت DVB دوست شما چي هست؟ اگر SkyStar 2 هست، مدل‌هاي تقلبي آنها زياد هست، ممكنه كه مشكال از آن باشد.

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/04
27653.gif
26650.gif

omid_1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم اما من از اونجا هم زبان رو انتخاب میکنم و درست میشه البته به هنگام پخش فیلم و همان موقع که یک کانال رو به زبان اینگلیسی میبینم شروع به ظبط میکنم انگلیسی پخش میشه ولی بعد ظبط که فالی ظبط شده رو باز میکنم میبینم فرانسوی ظبط شده!!! با برنامه های my theatre و dvb dream هم همین مشکل رو دارم یعنی تنها به زبان پیش فرض کانال ضبط میکنند حتی اگر در هنگام ضبط کانال با زبان انتخابی پخش شود! دستگاهمم هم skystar 2 اصل آلمان هست مطمئن باش چون از همون جا فرستادن برام.
نمیدونم بقیه چطوری فیلم مثلا از مولتی ویژن با صدای انگلیسی ضبط میکنند؟؟؟:(

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
1538.gif

. كارهايي كه انجام داده‌ايد همه درستند من هم همين كارها را انجام مي‌دهم. هيچ تنظيم يا كار اضافه‌ي ديگري لازم نيست كه انجام دهيد. بد نيست به كمك برنامه System Information Viewer از اصل بودن كارت SkyStar 2 خود مطمئن شويد. ممكنه كه در Device Manager ويندوز نام Technisat را نوشته باشد ولي آن نامي است كه توسط درايور مشخص مي‌شود.
1) برنامه SIV را از اينجا دونلود كنيد.
2) فايل فشرده را Extract كنيد.
3) برنامه نياز به نصب ندارد، فايل SIV.EXE را اجرا كنيد
4) از پنجره برنامه برروي دكمه "PCI BUS" كليك كنيد.
5) در پنجره جديد، ببينيد كارت شما به چه نامي هست؟

. اگر TechniSat نوشته شده است، كارت شما ساخت شركت آلماني هست. اگر TechSan نوشته، كارت شما كره‌اي هست و مال شركت TechSan مي‌باشد كه لايسنس رسمي از شركت آلماني دارد و باز هم كارت شما اصل هست. براي مثال نام كارت من اين هست:
Techsan B2C2 Broadband Receiver PCI Adapter (FCII)o
. هر نام ديگري بود نشانه تقلبي بودن كارت DVB شما است.(منبع خبر فروم www.mahvareh.net) نكته ديگر، بد نيست درايور كارت DVB خود را Uninstall و دوباره نصب كنيد. اگر هم كه درايور شما آخرين نسخه نيست آخرين نسخه آن را دونلود و نصب كنيد.

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/05
27653.gif
26650.gif

omid_1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام کارهایی رو که گفتید انجام دادم.(دانلود برنامه و ...) کارتم اصل بود.
درایورم هم مشکلی نداره(هم 100 باره نصب شده و هم آخرین ورژنه).
به حر حال از اطلاعاتی که بهم دادی ممنونم.
فقط این برام عجیبه که دو نفر با برنامه هایی با ورژن های یکسان و تنظیمات یکسان و کارت های یکسان دو جواب متفاوت میگیرند.حداقل میدونم حالا ایراد از منه و برنامه من درست زبان رو عوض نمیکنه(ولی آخا هر سه تاشون؟؟؟)
به حر حال از کمکت ممنونم.خدانگهدارت
دوستان دیگه اگه کسی با این مشکل برخورد کرده بود و حلش کرده خوشحال میشم پستشو ببینم...

بالا