برگزیده های پرشین تولز

یه پدر روانی دارم میگید چی کار کنم؟ (جدی)

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
دوست عزیز شاید اون مرد پدر شما نباشه بلکه شوهر مادر شما باشه! شما راجع به این موضوع تا حالا فکر کرده بودی؟
به نظرم بد نیست راجع به این موضوع تحقیق کنی.
اگه به جواب رسیدی بگو چون واقعا کنجکاو شدم بدونم چنین پدری میتونه وجود داشته باشه؟

اوشکول چی داری میگی؟:blink::blink::blink:

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
داداش سلام اولا که هیچوقت فحش نده عزیز . ما هم یکی از خانواده های دورمون این طوری بودن . به نظر من اگر به خدا اعتقاد داری واگذار کن به خدا ! خدا هیچ وقت بنده هاش رو به حال خودشون وا نمی گذاره حتی یک فرد گناه کار رو. داداش به خاطر این حرف هات هم از خدا طلب بخشش کن .

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
سلام
در مورد فحش ندادن به پدر موافقم و اصلا نباید به مقام پدر و مادر توهین شود حتی اگر پدر و مادر بد باشند ولی در مورد واگذاری به خدا کاملا مخالفم برادر وقتی ایشون نتونه کاری کنه در برابر این مشکل،
خدا هم مطمئن هستم کاری نمیکنه

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
اتفاقا" کسايى که از پس مشکلات خودشون برنميان اونا رو ميندازن گردن خدا
خدا هيچ کارى واسه من و تو نمى کنه
موافقم خدا خیلی بزرگتر از اونه که بنده روی زمینش کاری نکنه بعد بخواد خودش دست به کار شود

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
دادا مهریه مادرت چقدره?!
اگر زیاده بگیر ازش
اگر به حساب بانکیش دسترسی داره ازش پول بکش بیرون
به مادرت بگو ازش شکایت کنه پدرشو درمیارن
من با پدرم رابطه دوستانه وصمیمی دارم
تمام زیر و بم حسابهاشم در جریانم
اگر پدر من اینقدر پول داشت همشو برای ما هزینه میکرد
الان من با یه بی ام دبیلیو داشتم تو خیابونا میچرخیدم!
Sent from my LT18i using Tapatalk 2

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
آخه چه جوری وقتی بابت پول هایی که داده هیچ مدرکی نگرفته؟ نشستم حساب کردم از سال 70 تا الان معادل 250 میلیون تومن همین الان پول داده به اونا تازه من از روی سکه و دلار حساب کردم اگر از روی تورم حساب میکردم که میرفت بالای 500 میلیون

منظورم اينه كه از خانواده پدرت انتقام بگير.

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
به نظره من باهاش از دره دوستی وارد شو
و ببرش یه جای پرت و بکشش
بنزین بریز روش تا خاکسترش هم نمونه
این کار رو که کنی هیچ اثری هم از خودت باقی نمیگذاری

موقع سوختنش هم بهش بخند و بگو یادته یادته

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
1- فکر کنم خودت کار میکنی پس یک خونه اجاره کن

2- خواهر مادرت رو بردار برو اونجا به پدرت هم بگو برو پیش فک و فامیلای جون جونیت که براشون خدمت میکردی ببینیم تو رو چند روز تحمل میکنند

3- چند روز ک گشنگی ماند اخلاقش بهتر میشه میاد منت کشی . تو فامیل ما (یعنی شوهر خالم) اینجوری بود و حتی خیلی بیشتر الان پسراش جوووری سرجاش نشوندن که از زن برای حرف زدن یا نزدن اجازه میگیره و خالم یه چش بیاد کلا حرف نمیزنه (چندباری خودم دیدیم که میگم اصلا من تعجب کردم این چجوری اینجوری شد ؟)

خلاصه راهش همینه . نمی تونی با پدرت کتک کاری کنی یا فحشش بدی ولی اینکارا رو میتونی بکنی .

mandegar2

Registered User
لایک‌ها
12
اوشکول چی داری میگی؟:blink::blink::blink:

معمولا رفتارهای تا این حد غیر عادی دلیل غیر عادی هم دارن :eek:
اگر هم حرف من غلط باشه رفتار این پدر دلیل غیر عادی دیگه ایی داره که معمولا به ذهن همه نمیرسه

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
بدتر از ایناشم آدم شدند! هیچی بدتر از پیری و تنهایی نیست تازه فامیلشم که میگی قدر نشناسند اون موقع خودش می فهمه چه اشتباهی کرده;)

بعضیا تا لحظه آخر همینجوری میمونند و عوض نمیشن

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
بعضیا تا لحظه آخر همینجوری میمونند و عوض نمیشن
عوض میشن جانم ، عوض میشن ! باید طوری ازشون زهر چشم گرفت که لااقل جلوی تو عوض بشن و مراقب حرف زدنشون باشند .. ولی خب اگه جلوشون موضع ضعف بگیرید یقین داشته باشید دفعه ی بعد بدتر از این هم می کنند .. باید طوری باهاشون رفتار کرد که حساب کار دستشون بیاد .

نمونه ی بابای خودم ! یعنی یه آدم عوضی بود که دومی نداشت ! یعنی فقط چرت و پرت می گفت ! طوری جوابشو دادم که دیگه جرات نمی کنه هر مزخرفی رو به زبون بیاره .. وقتی جلوی چند نفر سنگ روی یخش کنی و آبروش رو ببری می فهمه که هر کنشی یه واکنشی داره .

داشتم با خودم فکر می کردم چقدر خوب میشد همونطور که زن و شوهرها می تونند از همدیگه طلاق بگیرند بچه ها هم می تونستند از باباهاشون طلاق بگیرند و ازشون تقاضای مهریه کنند !
biggrinsmiley.gif

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
پشت هر مرد دیوانه ای یک زن دیوانه کننده وجود دارد ....،

بسم ا...

فرض میکنم که تمام این حرفائی که زدی عین واقعیت باشه (چون پدرت اینجا نیست بهش حق دفاع میدم : دی ) بنظر من به پدرت بفهمون که هر چی سنت بالاتر بره نیاز اون به تو بیشتر میشه و نیاز تو به اون کمتر، این احتمالا با توجه به جمله ای مثل:

واحد سنجش قدرت فکری برخی پدر ها khp (خر بخار) است ..... و تا سرشون نیاد به آنچه سرشون میاد فکر نمی کنند، و اصولاً اگر فکر می کردند خونوادشون رو حراست می کردن !،

سلام دوستان
من یه پدر روانی بیشعور دارم که خیلی آدم آشغال و عوضی هست , در طی چندین سال هر چی داشت و نداشت داده به خانوادش و خانوداه عوضی و نمک نشناسش رو به همه جا رسونده حالا این رو سگ دم خونشون هم حسابش نمیکنن تا میتونسته هم در طی این سال ها عقده هاش رو با من و مادرم خالی کرده از کتک کاری گرفته تا دعوای لفظی و همیشه هم توی کار ما دخالت میکنه همیشه هم تا هر چیزی میشه میگه به شما هیچ ربطی نداره
تا الان هم جز خرج های ضروری زندگی هیچ خرجی نکرده و تمام خرج من و مادرم و مادبزرگم و خالم میدن با این که خیلی پول داره ولی دار و ندارش رو قبلا داده به خانوادش الان هم که داره قلمبه میکنه با خودش ببره تو گور الان هم همون رفتار کثیفش رو ادامه میده ولی دیگه از وقتی که دید من بزرگ شدم جرئت نداره دست به مادرم بزنه ولی بقیه رفتارش سر جاشه اما من دیگه تحمل ندارم دوستان خواهش میکنم خودتون رو به جای من بذارید و یه راهکاری ارائه بدید ممنون
اسپم هم لطفا نکنید چون جدی هست
مدیران هم لطفا تاپیک رو پاک نکنید چون من میخوام به جواب برسم

1- به مادرت بگو اصلا با پدرت بحث اقتصادی نکنه

2- پیش پدرت از فامیلاش بد نگید (باعث میشید به طرف اون ها هول داده شه) اصولاً اونها رو تو خونوادتون مطرح نکنید تا به عنوان یه گزینه بهشون فکر نکنه (که اگر شما بد پس اونها انتخاب شن) کلاً در نظرشون نگیرید

3- اگر مادرت نمی تونه از خالی کردن عقده هاش رو سر بابات صرف نظر کنه و اون رو هر لحظه از خونواده بی زار تر کنه ..... بهش بگو هر مسئله ای که می خوای رو به من بگو به بابا بگم ..... اینطوری مادرت تو چشم پدرت سیاه نمیشه و به خانواده علاقه پیدا می کنه ....... خانواده فقط اگه شکنجه گاه نباشه مرد رو به سمت خودش می کشونه ،

4- پدرها خیلی وقتها دوست دارن خودشون رو بزرگتر از اونچه هستند نشون بدن ..... به همین دلیل هم شما فکر می کنید خیلی پول داره و ..... در حالی که ممکنه هزار گرفتاری مالی هم داشته باشه ،

5- پدر به صورت غریزی (برخی پدر ها که از نظر فکری مانند حیوان در حد غرایز موندن) پسر رو رغیب خودش می دونه و از این نظر سعی می کنه تو رو بکوبه و بگه تو هیچی نیستی ...... بدونه اینکه بفهمه دود به چشم خودش می کنه ، با حیوانات درست رفتار کنید ،

6- نظرت رو راجع به اینا بگو فعلاً ...

با تشکر (اینم که فکر میکنی اگه بچه دار بشی باهاش اینکارا رو نمی کنی .... می تونه واقعیت داشته باشه ، اما از اونجایی که برات پدری نشده اصلا پدری رو بلد نیستی که بخوای برای بچت پدر خوبی باشی ..... به احتمال زیاد پس فردا بچت ازت چیزی خواست بهش ندادی گله کرد ..... بهش میگی واقعاً قدر نشناسی زمان ما پدرمون مارو میزد ما اینطور باهاش رفتار نمی کردیم و ...... الا آخر ! )

Ilia74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزيزم من تورو نميشناسم چون همي امروز عضو شدم يه پسر17 ساله ام كه بخاطر يه پدر بداخلاق و يكه بزن از الان ناراحتي اعصاب گرفتم و تيك عصبي دارم و الان كه اينطوري شدم هيچكس و ندارم باز خوبه تو مادرتو داري خدا برات نگهش داره ولي سعي كن رو پاي خودت واستي و به آينده نگاه كني چون من همي كارو كردم من و تو دردمون يكيه پس درمانش هم ميتوني يكي باشه خداروهم فراموش نكن اگه دوس داشتي شمارم هم برات ميفرستم داداش

HAMSADE

Registered User
لایک‌ها
16
اولا پول خودشه به تو هم هیچ ربطی نداره(ایشون فقط وظیفه داره تا یه سنی که شما بتونی رو پای خودت واسی خرجت رو بده همین )
مثل اینه که تو هم میگی مامانم رو ببرم پیش خودم پسرت بزنه تو دهنت بگه بیخود میکنی پول خرج خانوادت میکنی یا هزار تا چیز دیگه
دوما اگه میزنه تقصیر خودش نیست ببم جان به خاطر مغزشه حتما یه مشکلی داره
یکی هم بود اینورا خانوادش رو میزد بردنش بستریش کردن 3 ماه بعد دیدمش یعنی 180 درجه عوض شده بود یه چیز میگم یه چیز میشنوی
شما هم اگه میبینی پرخاشگری میکنه بدون از اعصابشه برین حرف بزنین ببرین بستریش کنین خوبش کنند

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
عوض میشن جانم ، عوض میشن ! باید طوری ازشون زهر چشم گرفت که لااقل جلوی تو عوض بشن و مراقب حرف زدنشون باشند .. ولی خب اگه جلوشون موضع ضعف بگیرید یقین داشته باشید دفعه ی بعد بدتر از این هم می کنند .. باید طوری باهاشون رفتار کرد که حساب کار دستشون بیاد .

نمونه ی بابای خودم ! یعنی یه آدم عوضی بود که دومی نداشت ! یعنی فقط چرت و پرت می گفت ! طوری جوابشو دادم که دیگه جرات نمی کنه هر مزخرفی رو به زبون بیاره .. وقتی جلوی چند نفر سنگ روی یخش کنی و آبروش رو ببری می فهمه که هر کنشی یه واکنشی داره .

داشتم با خودم فکر می کردم چقدر خوب میشد همونطور که زن و شوهرها می تونند از همدیگه طلاق بگیرند بچه ها هم می تونستند از باباهاشون طلاق بگیرند و ازشون تقاضای مهریه کنند !
biggrinsmiley.gif

البته بستگی داره چقدر قدرت داشته باشی ، معمولا یک جوون 18 ساله نمیتونه در مقابل پدرش واکنش نشون بده مگر از لحاظ بدنی هم از پس پدرش بر بیاد.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
معمولا تو این سن همه پسرها با پدراشون مشکل دارن یه چیزیو بدون هر چه جلوتر برین این درگیریا کمتر و کمتر میشه مطمئن باش ولی در هر حال حتی اگه بهترین بابای دنیا رو هم داشتی اولین اولویتت مستقل شدن باشه

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
------------------------

Last edited:

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
ایشالا که این دوستمون مشکلشو حل کرده باشه با خیرو خوشی