برگزیده های پرشین تولز

یه گوشی با این مشخصات...

Forever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان مجرب لطف کنن راهنمایی بفرمایند.
گوشی با مشخصات زیر چی پیشنهاد می کنین:
1- قیمت حداکثر 300 چوب
2- نوکیا یا سونی اریکسون باشد.
3- حداقل روزی 3-2 ساعت بتونه mp3 پخش کنه یعنی اینکه استریو باشه ، باتریش برای روزی چند ساعت mp3 مشکلی نداشته باشه.
4- دوربین مگاپیکسلی و کیفیت قابل قبول داشته باشه.
5- ترجیحا lcd بزرگ داشته باشه.

خودم چندتا مدنظرم هست مثل 6681 – s700 – w550 - k750 اما در مورد بعضی هاشون سوالاتی دارم:
1- چرا w550 از s700 ارزونتره ؟ اینکه در مورد بعضی از مدلهای سونی اریکسون نوشته شده فلان مقدار ساعت پخش mp3 در حالت standby یعنی چی؟ یعنی در حالت روشن و معمول نمیشه راحت mp3 گوش داد یا فقط مقدار ساعت پخش میاد پایین؟ اصلا از نظر اخلاقی درسته از گوشی به عنوان mp3 player استفاده بشه؟ اصلا باتریها برای این منظور کشش دارن؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
این دو تا به دردتون میخوره K750 و w550

هر دو هم کیفیت پخش عالی دارن اون w550i هم اگه با music mode بیاد بالا تا 30 ساعت می تونه mp3 پخش کنه در صورتیکه گوشیهای نوکیا دیگه خودشون رو بکشن از 10 ساعت بیشتر پخش نمی کنن

می تونید از کسایی که دارن راجع به هندز فری ها هم سوال بکنی که اصلا قابل قیاس با نوکیا نیست و صدا رو خیلی خیلی بهتر تفکیک و پخش میکنن

خلاصه اینها انتخاب های بهتری هستن

Forever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- در حالت music mode میشه به تلفن جواب داد؟ اصلا این W550 با این طرحش راحت باز و بسته میشه؟ اگر از نظر player بودن k750 هم مثل w550 ـه چرا برای w550 نوشته شده walkman media player ؟

2- 10 ساعتی که برای نوکیا گفتید همچین کم هم نیست برای من کافیه.

3- جناب داریوش شما تا به حال از 6681 همچین استفاده ای کردین؟

لطفا به کامل جواب بدید.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Forever :
1- در حالت music mode میشه به تلفن جواب داد؟ اصلا این W550 با این طرحش راحت باز و بسته میشه؟ اگر از نظر player بودن k750 هم مثل w550 ـه چرا برای w550 نوشته شده walkman media player ؟

2- 10 ساعتی که برای نوکیا گفتید همچین کم هم نیست برای من کافیه.

3- جناب داریوش شما تا به حال از 6681 همچین استفاده ای کردین؟

لطفا به کامل جواب بدید.

ببین در حالت music mode تا 30 ساعت پخش میکنه ولی نمیشه تلفن جواب داد میشه مثل واکمن

در حالت معمولی 15 ساعت پخش میکنه :happy:

ولی بگم ها هندزفری اینو با نوکیا مقایسه نکن که زمین تا آسمون فرق دارن خیلی بهتره البته تا خودت با هردو گوش ندی من هرچی بگم قبول نمی کنی بهترین راه مقایسه کردن خودت هست اگه می تونی اگه نه که به نظر من w550 هندزفری اش خیلی سرتره

بالا