برگزیده های پرشین تولز

یکی از بزرگترین مشکلات پی پال

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام .

به نظر من یکی از بزرگترین مشکلات کار با پی پال اینه که اگر کسی پولی به حساب شما واریز میکنه - به همون راحتی هم میتونه پولو برداره ! - من شخصا خیلی روی این مسئله ضرر دادم . :blink:

البته در این مورد تحقیقاتی هم انجام دادم این بود اگر نوع دریافت شما از نوع good باشه و یا سرویس باز هم خریدار میتونه پول رو از حسابتون برداره . :(

آیا وریفای بود یا نبودن حساب هم تائیر داره یا خیر ؟
و اینکه اگر توی ebay چیزی بفروشیم . دیگه خریدار نمیتوه پولو پس بگیره !؟

لطفا دوستان اگه نظری دارن در این رابطه بفرمایند .

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
منم قبلا همينو گفتم دوستان گفتن نه ...

ولي خيلي مسخره هست كه طرف بتونه پول خودش رو پس بگيره
تو بانك صادرات زاهدان هم همچين چيزي نيست اما نميدونم اين پيپال هدفش چيه و ايا اصلا در اين باره تصميمي داره؟.....

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خوب با هر درخواست refund طرف یک امتیاز منفی می گیره.. یعنی اونی که درخواست داده. فکر کنم بدونید چیو میگم،sales reputution # را میگم.

اگه توضیحات کافی ننویسید،راحت می تونه بگیره.

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
به جهنم كه امتياز منفي ميگيره
مگه المپيكه.......!
از ما يك چيزي مي خره خدا تومن بعد عين اب خوردن پولشو بگيره بره سوتي صفا....
اصلا اكانتش هم بسته بشه بازم براش خيلي مي ارزه
تازه پي پال باز كردنم كه ديگه كاري نداره...
ولي اگر اكانتم هم نميتونست باز كنه(كه ميتونه) بازم به نفعشه پولشو پس بگيره بره صفا كنه...

تازه شما داري ميگي امتياز منفي.....(لول)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
درخواست بازگشت پول به همین کشکیا هم نیست... شما هستی که بیکاری روزی ی آکانت باز می کنی،هیچکس اینطوری فکر نمی کنه،در ضمن در سیستم مالیشون هر چیزی را میشه charge back زد،از کردیت کارد بگیر یا پی پال و بقیه....

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
ولي به نظر مياد به همين كشكياست.....

در ضمن اين شارپ بك كه ميگويي يعني چه؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
در ضمن درباره باز كردن اكانت لازم نيست هيچ كس فكر كنه
كسي كه جنس ميخره و درخواست باز گشت پول ميده پس كلاهبرداره و از يك كلاه بر دار به نظرت بر نمياد اكانت رايگان پيپال باز كنه؟(ما كه تو اين خراب آباد ايرا هستيم و نون حلال ميخوريم همينطور كشكي اكانت پي پال از دوستان ميخريم كه فقط احتمال كمي دارد ليميت شوند...)

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
چیزی که من شنیدم : اگر شما بتونید مدارکی رو برای paypal بیارین که طرف شما خدمات رو دریافت کرده میتونه مفید باشه . مثلا اگر دایمنی رو به فردی فروختین (که توصیه میشه در Ebay بفروشین ) اگه بتونید مدارکی رو تهیه کنید که دامنه رو تحویل دادین شاید تاثیر داشته باشه . یا اگه چنسی رو فروختین باید ریپورت پستی اون رو برای paypal بفرستین .

من تعجب میکنم با وجود این مورد چطور هست که شرکتها بزرگ دنیا با این سیستم کار میکنن و شاید تمام ترانس مالی اون ها با این سیستم هست !؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
,واقعا مسخره هست
نميدونم هدفشون از اين كار چيه

در بانك هاي افريقايي هم اگر قبض تلفن رو بدي ديگه نميتوني بگي اقا من داروي زهر هلا هل نخريدم بدم بچم لطفا پولمو بديد برم....

از چنين شركتي واقعا بعيده كه چنين كار احمقانه اي بكنه
اصلا فكرش هم براي من احمقانه هست(حالا پي پال اين كارو ميكنه...)

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازگرداندن پول در پی پال به همین راحتی ها نیست، هرکس که ایل باشه پولی رو پس بگیره باید شروع به مذاکرده با پی پال بکنه سپس پی پال اون رو به فروشنده ارجاع میده و به فروشنده اعلا میکنه که پاسخ خریدار رو بده، مهمترین نکته اینه که خریدار باید پی پال رو تقاعد کنه که خریدش درست انجام نشده نه فروشنده، حالتی هم وجود داره که خریدار همهء امور رو به پی پال واگذار میکنه که در این حالت خود پی پال بررسی های انجام شده رو انجام میده.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستانی که مخالف پی پال هستن،مشکلشون این هست که کلان از سیستم های مالی مبتنی بر **** دلار آشنا نیستن و اینو نمی فهمن که بابا پی پال از خودش پول تولید نمی کنه(بر خلاف ایگولد که طلا را ارزش گذاری می کنه) و واحدش دلار هست و این پول فقط از طریق کردیت کارد و حساب بانکی میاد که در سیستم بانکی اونا،پول تا مدت مشخصی قابل برگشت هست و این مسئله ای هست که در سیستم بانکیشون هست و اگه طرف حساب مانی بوکرزش را هم با کردیت کارد پول بریزه،باز هم مانی بوکرز همون کاری را می کنه که پی پال می کنه،چون اگه طرف charge back کنه،این وسط پی پال یا مانی بوکرز باید از جیب خودش بده.....

در کل هم در عجیم که چرا بعضی از بحث هارا باید کاربران شناخته شده این بخش انجام بدن.در کل هر کسی با این قضیه مخالف هست،فقط ایگولد هست که سیستم مالی دلاری نیست،بقیه شرکت ها همشون اینطوری هستن.

بالا