برگزیده های پرشین تولز

یکی بگه سادیسم یعنی چه؟

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
گلي آره برو دكتر ... يادمه ساديسمي بد فرم بودي :p ... ولي اينايي كه كلا از اذيت كردن لذت ميبرن ساديسمي

يا مازوخيسمي يا گيردونلاخيسمي يا فورتومنداليسمي ميگن :wacko: اينايي كه گربه آتيش ميزنن و نميدونم

پاي گربه تو قير ميكنن و سگ رو با تير ميزنن و به مرغ تجاوز ميكنن اطلاق ميشه ... كلا بيماري بديه

من دیدم که دم گربه رو میکشن تا قطع بشه! یا مرغ و خروس رو با سنگ میزنن! یا سگ و گربه رو با لگد میزنن! یا کبوترا و گنجشک های بیچاره رو با تیرکمون یا تفنگ بادی میزنن!
خودتون قضاوت کنین اینا سادیسم نیس؟؟؟؟؟؟ البته من که تا حالا ندیدم به مرغ تجاوز کنن!!!:D ولی خوب شما که میگی حتما دیدی دیگه! اینم که دیگه ته سادیسمه!
البته شما رو چه به فکر کردن درباره این دری وری ها! ... الان حتما بی ام و سری 6 که گفته بودی رو سواری:cool:

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
همینجوری الکی خواستی کسی رو اذیت کنی یا اون شخص قبلا اذیتت کرده و تو دل پری ازش داری و میخوای تلافی کنی؟

اگه مورد اوله که سادیسم داری!
نگران هم نباش این بیماری تو این مملکت به صورت اپیدمی در اومده و عادیه!:D

والله الان که خوب فکر می کنم می بینم شده کسی اذیتم نکرده ولی خواستم برم رو اعصابش!

دیگه مریضیه کاریش نمی شه کرد ولی گربه کشی و قیر کاری

نه دیگه انقدرم مریض نیستم

کلا توصیف خوبی کردی کاملا سادیسم اومد دستم

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
گلي آره برو دكتر ... يادمه ساديسمي بد فرم بودي :p ... ولي اينايي كه كلا از اذيت كردن لذت ميبرن ساديسمي

يا مازوخيسمي يا گيردونلاخيسمي يا فورتومنداليسمي ميگن :wacko: اينايي كه گربه آتيش ميزنن و نميدونم

پاي گربه تو قير ميكنن و سگ رو با تير ميزنن و به مرغ تجاوز ميكنن اطلاق ميشه ... كلا بيماري بديه

دستت درد نکنه دیگه حالا سابقه مارم از بایگانی کشیدی بیرون؟

هرکی ندونه فکر می کنه تازه از تیمارستان درومدم

گیردونلاخیسم و فورتومندالیسم رو تاحالا نشنیده بودم برم یک سرچ بزنم:cool:

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
سادیسم از از اسم یه نویسنده و فیلسوف فرانسوی به اسم "مارکی دوساد" گرفته شده که معتقد به آزادی روابط جنسی و به شکلی افراطی داشت. فلسفه او به کلی روی اخلاق و عفت! و مذهب خط بطلان می کشید که میل جنسی رو فراتر از عشق تصور میکرد..
برای آشنایی با گوشه ای از زندگی اون میتونید فیلم Quills رو ببینید با بازی کیت وینسلت که اسکار هم برده...
فیلم معروف Salo از پازولینی کارگردان مشهور ایتالیایی هم بر اساس رمان The 120 days of sodom از دوساد ساخته شده...

http://en.wikipedia.org/wiki/Marquis_de_Sade

SadyProgrammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سادیسم از از اسم یه نویسنده و فیلسوف فرانسوی به اسم "مارکی دوساد" گرفته شده که معتقد به آزادی روابط جنسی و به شکلی افراطی داشت. فلسفه او به کلی روی اخلاق و عفت! و مذهب خط بطلان می کشید که میل جنسی رو فراتر از عشق تصور میکرد..
برای آشنایی با گوشه ای از زندگی اون میتونید فیلم Quills رو ببینید با بازی کیت وینسلت که اسکار هم برده...
فیلم معروف Salo از پازولینی کارگردان مشهور ایتالیایی هم بر اساس رمان The 120 days of sodom از دوساد ساخته شده...

توضيحات شما بسيار مفيد و درست بود!
من هر دو فيلم را در آرشيوم دارم، راستي فيلم سالو رو كي ديده؟ هوق! حالم به هم خورد!

سادیسم مشکل روانیه؟

جنونه؟

چه کوفتیه؟

به کی می گن سادیسمی؟:blink:

واژه‌ي ساديسم امروز در جامعه در مواردي به كاربرده مي‌شود كه هيچ ربطي به تعريف عملي آن ندارد.
مردم عموما ساديسم را به هر نوع ديگر آزاري اطلاق مي‌كنند كه البته اين گونه نيست! :)

تعريف علمي ساديسم كه نخستين بار فرويد آنرا از ريشه‌ي نام ماركي دوساد ارائه كرد ماهيتي كاملا جنسي دارد كه اين چنين است: «لذت بردن از آزار دادن همخوابه در حال آميزش جنسي - براي فرد ساديسمي آزار دادن همخوابه‌اش به اندازه‌ي آميزش جنسي يا حتي بيشتر از آن لذت بخش است بديهي است كه اين لذتي بيمار گونه است!»

فرويد مازوخيسم را نيز به همين شكل اما بر عكس تعريف مي‌كند: «لذت بردن از كتك خوردن و آزار داده شدن در هنگام آميزش جنسي»

لازم به ذكر است كه بنا به دلايل فيزولوژيكي همه‌ي مردان تا حدودي بسيار اندكي ساديسمي و همه‌ي زنان تا حد بسيار اندكي مازوخيزمي هستنند كه اين به شيوه‌ي تكامل انسان بر مي‌گردد اما افراطي شدن اين روش (مانند گاز گرفتن يا ... روم نميشه بگم!) ساديزم و بيماري تلقي مي‌شود و نيز كاملا امكان پذير است كه زن ساديسمي و مرد مازوخيسمي باشد اما ساديزم به دليل ويژگي‌هاي مردانه بيشتر در مردان بوجود مي‌آيد.

Last edited:

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
پس همه چی زیر سر فروید است

من با فلسفه فروید و بعضی از اعتقاداتش مشکل دارم

چه رسد با این قسمت

اما مهم ترین ویژگی فلسفه حداقل جنسی فروید اینه که

آنچه بیش از همه چیز روی ناهنجاری های روحی و بیماری های روانی بشر اثر می زاره مسائل جنسی اونه

حالا سادیسمم بخشیش می شه

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
سلام گلسا
گهسا رفیقت عمین کجاست؟ازش خبری نداری؟:)
خیلی دنبالت می گشت.
سادیسم هم این کاریه که تو می کنی. همون اذیت کردن ملت می شه.:D

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بابا من نمی دونم چرا همه سراغ امین رو از من می گیرن

چه می دونم کودوم گوریه

لابد رفته یک پی تی دیگه

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11

چه رسد با این قسمت

آنچه بیش از همه چیز روی ناهنجاری های روحی و بیماری های روانی بشر اثر می زاره مسائل جنسی اونه

حالا سادیسمم بخشیش می شه

فلسفه فروید؟! کجاش دقیقا؟! چی زیر سر فروید هست؟ فروید اولا کسیه که با شجاعت روی این موضوع انگشت گذاشت و نمیشه نادیده گرفت عقایدش رو..
فروید بنیانگذار علم روانشناسی نوین هست و این علم به نوعی مدیون تحقیقات و نظریات وی هستش.

در واقع سادومازوخیسم جنسی از دیدگاه فروید ریشه تمام ناهنجاری های روحی و روانی انسان هستش. با این بخشش مخالفین یا کلا با هرچی که گفته؟

ارغوان

Registered User
لایک‌ها
0
فروید بزرگترین انسان تاریخ است.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
البته شما رو چه به فکر کردن درباره این دری وری ها! ... الان حتما بی ام و سری 6 که گفته بودی رو سواری:cool:

:blink::blink::blink::blink: چه ربطي به تاپيك داره ... اما براي اينكه جواب سوالت رو گرفته باشي فعلا نه

سوار نيستيم ... به خاطر انتخابات كارايي كه ميخواستم بكنم عقب افتاده

بابا من نمی دونم چرا همه سراغ امین رو از من می گیرن

چه می دونم کودوم گوریه

لابد رفته یک پی تی دیگه

آخه ميگفتن اومده خواستگاريت ردش كردي ... صحت داره ؟

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
:blink::blink::blink::blink: چه ربطي به تاپيك داره ... اما براي اينكه جواب سوالت رو گرفته باشي فعلا نه

سوار نيستيم ... به خاطر انتخابات كارايي كه ميخواستم بكنم عقب افتاده

آخه ميگفتن اومده خواستگاريت ردش كردي ... صحت داره ؟

:blink:

من حاضرم با شرک ازدواج کنم با امین نه

بچه خوبیه ولی شایعه بوده:wacko::blink::(:f34r:

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
میگم شما سادیسمی که نیستی . بیمار هم که نیستی. مطب هم که نمیری. پس چته؟

SadyProgrammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه رسد با این قسمت
حالا سادیسمم بخشیش می شه

البته همه با اين يارو فرويد مشكل دارند بويژه ما ايراني‌ها (چون زير آبمون را ناجور زده!) :D
اما راستش را بخواهيد در آن زماني كه فرويد اين سد را شكست و از اين سخنان گفت دنيا به چنين چيزي نياز داشت و در آن روزگار اين كارش واقعا متحورانه و بزرگ بود.

اما چرا فرويد زياده روي كرد؟
فرويد در همان زماني مي‌زيست كه ماركس مي‌زيست يعني زماني كه برخي دانشمندان به دنبال واژه‌اي بودند كه همه چيز را به آن ربط دهند برخي مانند ماركس همه‌چيز را به اقتصاد ربط مي‌دادند تا با حل همان يكي همه چيز را حل كنند و برخي مانند فرويد همه‌ چيز را به پايين تنه مربوط مي‌كردند اما امروز مي‌دانيم همه چيز تنها به همه چيز مربوط است و نه فقط يك جنبه‌ي بشري! در ضمن ما مي‌دانيم براي درست شدن همه چيز بايد همه چيز اصلاح شود و با حل مسائل جنسي يا اقتصادي به تنهايي همه چيز درست نمي‌شود (بگذريم كه اين جا هيچ چيز درست نيست!)

SadyProgrammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پزشكان مي‌گويند يكي از دلايل پيدايش ساديسم افزايش جيوه در بدن انسان است براي نمونه‌اي تاريخي ايوان مخوف كه براي درمان بيماريش (فكر كنم نقرس يا يك همچين چيزي) به وي جيوه داده بودند كارش به جايي رسيد كه گاهي پنج‌هزار نفر از دختران و پسران نجيب زادگان را به وحشيانه ترين شكل ممكن شكنجه مي‌كرد و هر روز ساعتي را به سياهچال مي‌رفت و .... سپس بعد از پشيماني به كليسا مي‌رفت و توبه مي‌كرد! :)

نمونه‌ي ديگر چِيِن پادشاه چين است كه پزشكان براي جاودانه شدن به وي جيوه دادند كه منجر شد....
در هنگام ساختن ديوار چين مردم را لاي ديوار بگذارد! :blink:

نمونه‌ي ديگرش هم در ايران جناب آقاي ... بگذريم! بي خيال!

Last edited:

kardak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا دريافتم چرا پستم تو صندلی داغ ناپديد شده
این تاپيک يکی از روشنگريهای قرن 21 می شود
راستی يک سوال برای تعمق نه برای پاسخگويی
اینهايی که ساتير (بهش طنز ميگن شايد) درست ميکنن
يا کاريکاتور ميکشن هم يه جورايی دارن يا
بستگی به این داره که کاريکاتور کی رو می کشن
:f34r::eek::f34r: