برگزیده های پرشین تولز

یکی بگه سادیسم یعنی چه؟

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
سادیسم یک بیماری روانی است که شخص مبتلا به آن به رنج دادن دیگری در حین برقراری رابطه جنسی تمایل دارد و از تماشای رنج کشیدن دیگری لذت می‌برد. در حقیقت بیماران سادیسم از آزار دادن و ایجاد مزاحمت لذت می‌برند. البته در مراحل بعدی آزار جنسی دیگران فرد را ارضاء نکرده و فرد وارد مرحله خود آزاری می‌شود.[نیازمند منبع] در مراحل پیشرفته تر این بیماری می‌تواند به تجاوز جنسی و حتی قتل های جنسی نیز بیانجامد.

مازوخیسم شکل دیگری از این بیماری است که در آن شخص به آزرده شدن تمایل دارد.

واژه سادیسم از نام مارکی دو ساد نویسنده فرانسوی آثار اروتیک آغشته به فلسفه و خشونت گرفته شده‌است.

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
پزشكان مي‌گويند يكي از دلايل پيدايش ساديسم افزايش جيوه در بدن انسان است براي نمونه‌اي تاريخي ايوان مخوف كه براي درمان بيماريش (فكر كنم نقرس يا يك همچين چيزي) به وي جيوه داده بودند كارش به جايي رسيد كه گاهي پنج‌هزار نفر از دختران و پسران نجيب زادگان را به وحشيانه ترين شكل ممكن شكنجه مي‌كرد و هر روز ساعتي را به سياهچال مي‌رفت و .... سپس بعد از پشيماني به كليسا مي‌رفت و توبه مي‌كرد! :)

نمونه‌ي ديگر چِيِن پادشاه چين است كه پزشكان براي جاودانه شدن به وي جيوه دادند كه منجر شد....
در هنگام ساختن ديوار چين مردم را لاي ديوار بگذارد! :blink:

نمونه‌ي ديگرش هم در ايران جناب آقاي ... بگذريم! بي خيال!

خوبه جیوه بخوریم

دیگه همه تبدیل به زامبی ها می شیم و می پریم به هم

اطلاعات جالبی بود من که استفاده کردم

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
میگم گلسا قصد مسخره کردن یا بی احترامی ندارم ولی وقتی آواتورتو میبینم بعد به کلمه سادیسم فکر میکنم خندم میگیره!!!!

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
البته همه با اين يارو فرويد مشكل دارند بويژه ما ايراني‌ها (چون زير آبمون را ناجور زده!) :D
اما راستش را بخواهيد در آن زماني كه فرويد اين سد را شكست و از اين سخنان گفت دنيا به چنين چيزي نياز داشت و در آن روزگار اين كارش واقعا متحورانه و بزرگ بود.

اما چرا فرويد زياده روي كرد؟
فرويد در همان زماني مي‌زيست كه ماركس مي‌زيست يعني زماني كه برخي دانشمندان به دنبال واژه‌اي بودند كه همه چيز را به آن ربط دهند برخي مانند ماركس همه‌چيز را به اقتصاد ربط مي‌دادند تا با حل همان يكي همه چيز را حل كنند و برخي مانند فرويد همه‌ چيز را به پايين تنه مربوط مي‌كردند اما امروز مي‌دانيم همه چيز تنها به همه چيز مربوط است و نه فقط يك جنبه‌ي بشري! در ضمن ما مي‌دانيم براي درست شدن همه چيز بايد همه چيز اصلاح شود و با حل مسائل جنسي يا اقتصادي به تنهايي همه چيز درست نمي‌شود (بگذريم كه اين جا هيچ چيز درست نيست!)

ایول خوشم اومد از تحلیلت:D

نمونه‌ي ديگر چِيِن پادشاه چين است كه پزشكان براي جاودانه شدن به وي جيوه دادند كه منجر شد....
در هنگام ساختن ديوار چين مردم را لاي ديوار بگذارد!

نمونه‌ي ديگرش هم در ايران جناب آقاي ... بگذريم! بي خيال!

فیلم ترمیناتور 2 یادته مرد جیوه ای که همه رو میکشت! پس اونم سادیسم داشت !!!

سادیسم یک بیماری روانی است که شخص مبتلا به آن به رنج دادن دیگری در حین برقراری رابطه جنسی تمایل دارد و از تماشای رنج کشیدن دیگری لذت می‌برد. در حقیقت بیماران سادیسم از آزار دادن و ایجاد مزاحمت لذت می‌برند. البته در مراحل بعدی آزار جنسی دیگران فرد را ارضاء نکرده و فرد وارد مرحله خود آزاری می‌شود.[نیازمند منبع] در مراحل پیشرفته تر این بیماری می‌تواند به تجاوز جنسی و حتی قتل های جنسی نیز بیانجامد.

مازوخیسم شکل دیگری از این بیماری است که در آن شخص به آزرده شدن تمایل دارد.

واژه سادیسم از نام مارکی دو ساد نویسنده فرانسوی آثار اروتیک آغشته به فلسفه و خشونت گرفته شده‌است

saddyprogrammer جان شما که مطالعه داشتی ازت میپرسم این بیماری ژنتیکه یا بر اثر تربیت خانوادگی یا فقر و بیچارگی اقتصادی و سرخوردگی جامعه یا تربیت غلط پدر و مادر و یا نابسامانی اوضاع خانواده بوجود میاد

خوبه جیوه بخوریم

من شنیدم یه ماهیهایی هستن تو ژاپن که خیلی خوشمزن ولی یه قسمت از بدنشون جیوه داره! اون قسمتو اگه آشپز دور نریزه و پاک نکنه و اشتباهی بپزه و کسی بخوره اون شخصی که خورده میمیره چون جیوه خیلی سمیه!

میگم فیلم SAW یا اره رو دیدید دقیقا در مورد یه فرد سادیستی هستش!!

من که این فیلمو دیدم واقعا ترسیدم...نشون میده که چقد یه آدم سادیستی از شکنجه و آزار بقیه لذت میبره!

saw5.jpg

Last edited:

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8

kardak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوبه جیوه بخوریم

من که از اطلا عات این تاپيک زياد استفاده می کنم
پس خدايا مرا ببخش و بيامرز
چرا که به خيلها پريدم که نبايد می پريدم
اما اميدوارم که به هم پريدنهای سياسی از نوع ديگری باشد
مثلا بزرگترين به هم پريدنهايی سياسی
که ميشناسم جنگ جهانی دوم و جنگ سرد بعد از آن است
يانی من به این نتيجه ميرسم ...
:f34r::hmm::f34r:

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ایول خوشم اومد از تحلیلت:D

فیلم ترمیناتور 2 یادته مرد جیوه ای که همه رو میکشت! پس اونم سادیسم داشت !!!

saddyprogrammer جان شما که مطالعه داشتی ازت میپرسم این بیماری ژنتیکه یا بر اثر تربیت خانوادگی یا فقر و بیچارگی اقتصادی و سرخوردگی جامعه یا تربیت غلط پدر و مادر و یا نابسامانی اوضاع خانواده بوجود میاد

من شنیدم یه ماهیهایی هستن تو ژاپن که خیلی خوشمزن ولی یه قسمت از بدنشون جیوه داره! اون قسمتو اگه آشپز دور نریزه و پاک نکنه و اشتباهی بپزه و کسی بخوره اون شخصی که خورده میمیره چون جیوه خیلی سمیه!

میگم فیلم SAW یا اره رو دیدید دقیقا در مورد یه فرد سادیستی هستش!!

من که این فیلمو دیدم واقعا ترسیدم...نشون میده که چقد یه آدم سادیستی از شکنجه و آزار بقیه لذت میبره!

saw5.jpg

تایید می کنم

بالا