برگزیده های پرشین تولز

یکی کمکم کنه

amirhoosein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:( خواهشن کمک کنید :(
من یک بانک اطلاعاتی طراحی کردم ولی وقی توش فارسی میزنم ؟؟؟؟؟؟ نشون میده منو راهنمائی کنید

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
میدونی چرا کسی جوابت رو نداده تا حالا !؟! نه برای اینکه هیچ کس بلد نبوده ! برای اینکه بار n ام اه این سوال داره پرسیده میشه و تکرار کردنش واقعا سخته .
(البته به شما هم خوش آمد میگیم در ضمن ! )

ببین یه سرچ بکین جواب رو پیدا میکنی ولی خلاصش اینه :
باید از دیتا تایپ های N دار استفاده کنی مثل Nvarchar ,Ntext و...

باید توی کئورتی هات (اگه از استورد پروسیجر استفاده نمیکنی ) یه N بذاری قبل هر استرینگی
'
'فارسی'N

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
حسین جان حق با شما و هم با این دوست عزیز است .
شما درست می فرمائید چون هزاران بار در این بخش از پی تی این سوال مطرح شده و هزاران بار هم همین پاسخ داده شده و مشکلات حل شده .
این دوست عزیز هم احتمالا از سرچ استفاده کرده و چون دیده هیچ نتیجه ای بر نمی گرداند بنده ی خدا فکر کرده تا حالا کسی این مشکل را نداشته پس سوالش را مطرح کرده .
به نظر من کاری که برای ارسال ایمیل کرده اید و تمام موارد را در زیر یک سقف آورده اید خیلی خوب است و باعث تولید یک مرجع خیلی خوب شده است که نیاز به داشتن همچین چیزهائی برای سایر مباحث مثل فارسی نویسی ، کار با پایگاه داده ، .... احساس می شود .:D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
میدونی چرا کسی جوابت رو نداده تا حالا !؟! نه برای اینکه هیچ کس بلد نبوده ! برای اینکه بار n ام اه این سوال داره پرسیده میشه و تکرار کردنش واقعا سخته .
(البته به شما هم خوش آمد میگیم در ضمن ! )

ببین یه سرچ بکین جواب رو پیدا میکنی ولی خلاصش اینه :
باید از دیتا تایپ های N دار استفاده کنی مثل Nvarchar ,Ntext و...

باید توی کئورتی هات (اگه از استورد پروسیجر استفاده نمیکنی ) یه N بذاری قبل هر استرینگی
'
'فارسی'N

والا ما باد بودبم ولی از روی لج جواب ندادیم !!!
1000000000000000 بار این موضوع را گقتیم ولی تاثیری نداشته !

ای خدا !!!

بالا