برگزیده های پرشین تولز

!!! یک ارور عجیب !!!

Night Crawler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
دیروز یه دفعه این ارور اومد و نمیدونم باید چی کار کنم.
The Application or DLL E:\WINDOWS\system32\wininet.lib is not s valid Windows image.Please chack this against your installation diskette
هرچقدر هم OK می کنم و کامپيوتر رو خاموش و ریست و ... می کنم دوباره میاد و با زدن OK دوباره ظاهر میشه. اون فایل wininet.lib برای چی هست ؟
اگه دوستان کمک کنن خیلی ممنون میشم.
موفق باشین.
آریا

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
24.gif
24.gif
24.gif

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
سلام
خوب هستید
تا اونجا که من میدونم این یک فایل برای ویژوال استدیو است و برای ساخت برنامه ها و یا استفاده در ویندوز ce کاربرد داره . اگه هیچکدوم رو نداری احتمال داره یک فایل یا ویروسی یا اسپای وری رو دستگات نصب شده و اسم خودشو به این صورت در اورده و مشکل ساز شده

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
اگه موقعی که ویندوزت بالا میاد , این ارور رو میده , برو از تو رجیستری پاکش کن.(میخواد یه برنامه رو لود کنه که فایلش نیست)

Night Crawler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سعید و حامد عزیز ممنون.
توی Task Manager دیدمش و End Process اش کردم.تا حالا که مشکلی به وجود نیومده.اگه دوباره اومد مزاحمتون میشم.

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
پس اگه توی تسک دیدیش پس به احتمال 90 درصد به بالا یک اسپای ور یا ویروسه با یک اسپای ور کلینر دستگاهتو چک کن و یا با msconfig اون رو از گزینه استارت اپ حذفش کن

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Night Crawler :
سعید و حامد عزیز ممنون.
توی Task Manager دیدمش و End Process اش کردم.تا حالا که مشکلی به وجود نیومده.اگه دوباره اومد مزاحمتون میشم.
با استفاده از برنامه Task Info میتونی مسیر برنامه رو هم بفهمی
تا اگر نیاز به پاک کردنش شد ، بدونی کجا بری .

Night Crawler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان از راهنمایی های عالیتون ممنون. برم این کارهایی که گفتین انجام بدم ببینم چی میشه.

بالا