برگزیده های پرشین تولز

یک اشکال عجیب

amin1us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من وب سایتی طراحی کردم برای نگهداری و چک کردن اطلاعات کاربر از session استفاده کردم چند روز اول هم درست بود یعنی بعد از 20 دقیقه time out می شد ولی الان قبل از 2 دقیقه expire میشه؟
کسی نظری نداره؟

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
من وب سایتی طراحی کردم برای نگهداری و چک کردن اطلاعات کاربر از session استفاده کردم چند روز اول هم درست بود یعنی بعد از 20 دقیقه time out می شد ولی الان قبل از 2 دقیقه expire میشه؟
کسی نظری نداره؟
این مساله تداوم داشته ؟
بعضی اوقات web server یا IIS رو به خاطر Update یا upgrade یا مسایل دیگه ای restart میکنن و این باعث میشه همه سشن ها از بین برن

amin1us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلا که همین طوریه!صبح که کلا سروره خطا می داد.لبته تو خونه رو LOCALHOST درسته.پس شما می گین احتمالا از سرور هاست هست ؟
مرسی از راهنمایی مفیدتون

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز من هم روی یک سری از پروژه هام با این مشکل برخورد کردم ، مشکل از Application شما نیست ، مشکل از تنظیمات بر روی سرور است و به احتمال زیاد مشکل از میزان حافظه ای است که Application شما استفاده میکنه و احتمالا از حد مجاز خودش میزنه بالا و سرور برای اینکه بتونه میزان حافظه مصرفی شما را کاهش بده و به حد استاندارد و مجاز خودش برگردونه این کار رو انجام میده ، به نظر من برای حل کردن مشکلت از مدیر سرور درخواست کن که یک گزارش شامل میزان حافظه مصرفی برنامه شما و میزان مجاز برای استفاده از حافظه را در اختیار شما قرار بده

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
میتونه هم مشکل از application های دیگه ای باشه که با سایت شما در یک app pool در iis هستند .
که بایستی درخواست کنید شما رو به یه application pool دیگه ببرند .
بهترین کار تماس با هاست و جویا شدن جریان هست

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
میتونه هم مشکل از application های دیگه ای باشه که با سایت شما در یک app pool در iis هستند .
که بایستی درخواست کنید شما رو به یه application pool دیگه ببرند .
بهترین کار تماس با هاست و جویا شدن جریان هست
دقیقا همین مطلب هست ، مشکل از همین Application Pool هستش ، حالا او ن Application Pool ی که شما هستی توش احتمالا یک سری مشکلات ایجاد می کنه

amin1us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از آخر مشکل از برنامه من هست یا از سرور؟
آخه جالبیش اینجاست یک وب سایت دیگم هم که رو همین هاست هست و آدرسش فرق داره ی، همین مشکلو پیدا کرده.
ای بابا این نمایشگاه کامپیوتر تو مشهد هم مشکلیه ها ، این سرور ما قاط (یا قات) زده و کسی نیست جواب بده همه رفتن نمایشگاه

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
این مسائل مربوط به همون سرور هستند و مورد هم همین Application Pool هست ، شاید به دلیل عدم نظارت روی سرور مشکلی پیش اومده که باعث میشه Session های شما خیلی زود Expire بشند ، به نظر من برای اینکه خیالت از Application ی که نوشتی راحت بشه یه Application ساده بنویس که یک Session را با تاریخ فعلی Bind کنه و در هر بار Load شدن صفحه اگه Session موجود بود مقدارش رو نشون بده در غیر اینصورت مقدار تاریخ فعلی رو توش بزاره با این روش میتونی بهشون نشون بدی که مثلا Session ها هر دو دقیقه یک بار Expire میشند که نباید اینجوری باشه ! کلا به نظر من آدم یا هاست نگیره یا اگه میگیره هاست معتبر بگیره ، مخصوصا وقتی رو Platform ویندوز و دات نت داره کار میکنه ،

بالا