برگزیده های پرشین تولز

یک تأسف و یک معذرت خواهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظور از (من) من شخصی نبود بلکه همه (من) هایی که این تاپیک ها رو میخونند
دین یه مسئله شخصیه و رفتار هرکسی تو زندگیش به خودش ربط داره و بس! نه اینکه یه دادگاه تفتیش عقاید تشکیل بشه فقط به خاطر اینکه برای (شما) مهمه چه تعداد نماز میخونن

البته تو جامعه ما متاسفانه این مسایل شده ابزار دست یه عده ، نمونه اش رو هم میتونید تو (گزینش) های استخدام بوفور ببینید

اونایی که فکر می کردن به من مربوط نیست که نماز می خونن یا نه ، جواب ندادن . شما چرا حرص اونا رو می خورید ؟ اونجا کسی رو مجبور نکردن که نظر خودشو بگه ...
من هم نخواستم اونایی رو که نماز نخوندن رو برم در خونشون یا بندازمشون زندان ... یعنی مسلک من اینطوری نیست ...

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم که هر کس نظری داره . ولی اگر فکر کنیم میبینیم زندگی یه آدم ارزشش بیشتر از هر چیزیه

شما بهتره زود قضاوت نکنید . اگر شما با فکر کردن به این نتیجه رسیدید که زندگی ارزشش از هر چیزی بیشتره ، من به جرأت می تونم بگم که شما دروغ می گویید . البته جسارت نکرده باشم ... شما هم ناراحت نشید ...
اون حرفی که من زدم یک نظر شخصی نبود . یه حقیقت الهی بود که فقط با تعقل و چشم بینا میشه بهش رسید ...

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی فروم دیگه ای سراغ نداره ؟ می خوام بچه های PT هم توش عضو باشن . اگر همینجوری ادامه بدیم اینجا رو هم می بندند ...

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
من هم نخواستم اونایی رو که نماز نخوندن رو برم در خونشون یا بندازمشون زندان ... یعنی مسلک من اینطوری نیست ...

من چنین ادعایی نکردم
36.gif

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
دوستان کسی فروم دیگه ای سراغ نداره ؟ می خوام بچه های PT هم توش عضو باشن . اگر همینجوری ادامه بدیم اینجا رو هم می بندند ...
چرا اتفاقا . بخش گفتگوي خيلي آزاد PSW.ir . اعضاش اكثرا بچه هاي پي تي هستند. ولي بعد از عضو شدن بايد از شروين يا ياشار VIP بگيري. توي اين بخش هر بحثي كه بخواي ميتوني راه بندازي . فرقي هم نمي كنه كه سياسي باشه يا مذهبي.
اين بخش در حالت عادي قابل رويت نيست!

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم بعد از مدت ها به PT اومدم گفتم بزار یه تاپیکی بزنم هم با بچه های جدید و قدیم PT احوالپرسی کنم (بهم خوشامد بگن :D) و هم اینکه یه نظر سنجی هم در مورد اعتقاد اعضای PT به خدا درست کنم :happy:
با اینکه در پست اول سفارش کرده بودم که هیچ بحثی نباید در تاپیک انجام بشه اما شب خوابیدم صبح پا شدم دیدم تاپیک حذف شده... :hmm:
به هر حال ...

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
اصلا نیازی نبود سوال منو جواب بدید . از آواتارتون معلومه که چجور عقایدی شما رو آزار میده ... ;)

درست فکر کردید اینکه فعلا مجبور هستم در جامعه ای زندگی کنم که تعداد تقریبا زیادی لمپن دارد گاهی اوقات برایم عذاب آور است

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
شما بهتره زود قضاوت نکنید . اگر شما با فکر کردن به این نتیجه رسیدید که زندگی ارزشش از هر چیزی بیشتره ، من به جرأت می تونم بگم که شما دروغ می گویید . البته جسارت نکرده باشم ... شما هم ناراحت نشید ...
اون حرفی که من زدم یک نظر شخصی نبود . یه حقیقت الهی بود که فقط با تعقل و چشم بینا میشه بهش رسید ...
دروغ نمیگم ، منم نظر شخصی ایم اینه ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا