برگزیده های پرشین تولز

یک دستگاه امنیا ای 900 دست دوم تمیز

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
یک دستگاه امنیا ای 900 دست دوم تمیز خریدارم
هر کس داره
عکس + قیمت ( حداکثر 400)+مدت کارکرد و علت فروش

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بنده دارم؛
امنیا بنده اسپشیال ادیشن هست؛پک کامل (شارژر فندکی و مموری 8 گیگی که تو خود پک وجود داشت)؛رنگ مشکی هست؛دیگه این دستگاه در این مدل یعنی اسپشیال ادیشن وجود نداره؛560 فاکتور که موجوده؛خرید هم 25 اسفند 87؛کاملا" سالم ؛بدون هرگونه خط و خش؛بدون هگونه مشکل نرم و سخت افزاری؛شما قیمت پیشنهادیتون چندهست؟
قیمت پیشنهادیتون رو بگید تا عکس و باقی قضایا هم اعلام کنم؛دلیل هم احتیاج به پول دارم برای کاری که تا یکی دو ماه آینده که پول میاد دستم لنگ نمونم؛

Last edited:

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
من هم دقیقا یه مدل مثل مجتبی جان دارم . 20 اسفند گرفتم . 24 گیگ بدون خط و خش و از هر نظر مثل روز اول

tofanesard

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
بنده دارم؛
امنیا بنده اسپشیال ادیشن هست؛پک کامل (شارژر فندکی و مموری 8 گیگی که تو خود پک وجود داشت)؛رنگ مشکی هست؛دیگه این دستگاه در این مدل یعنی اسپشیال ادیشن وجود نداره؛560 فاکتور که موجوده؛خرید هم 25 اسفند 87؛کاملا" سالم ؛بدون هرگونه خط و خش؛بدون هگونه مشکل نرم و سخت افزاری؛شما قیمت پیشنهادیتون چندهست؟
قیمت پیشنهادیتون رو بگید تا عکس و باقی قضایا هم اعلام کنم؛دلیل هم احتیاج به پول دارم برای کاری که تا یکی دو ماه آینده که پول میاد دستم لنگ نمونم؛

من هم دقیقا یه مدل مثل مجتبی جان دارم . 20 اسفند گرفتم . 24 گیگ بدون خط و خش و از هر نظر مثل روز اول

دوستان عزیز قیمتهاتون رو میشه بگین؟
پی ام هم کنید بد نیست!:happy:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
اقا من حداکثر میتونم برای 8گیگی 340 بدم
و برای 240 گیگی 400
اگر خواستید بفرمایید ؟
ضمنا دلیل فروش چیه ؟
ایا سالم گوشی ضربه خوردگی نداره ؟
یا مثلا مورد مشکوکی مثل داغ شدن یا کند بودن ؟
عکس هم بذارید حتما

بالا