برگزیده های پرشین تولز

یک دستگاه HTC HD2

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
سلام به همه...

من میخوام گوشی HTC HD2 خودمو بفروشم. شرایطش هم اینه :

1-گوشی سه هفته پیش به مبلغ 760 هزار تومان خریداری شده (فاکتور موجوده البته قیمت کنونی بازار 730 تا 750 ه!). صحت و سلامت سخت افزاری و نرم افزاری گوشی رو خودم گارانتی میکنم ولی در کل گوشی گارانتی شرکت یاس ه و تحت بیمه شرکت بیمه البرزه...

2- تمامی متعلقات گوشی بجز کیف آن موجوده و به خریدار تحویل میشه. از جمله کارت گارانتی، کارت بیمه، CD های شرکت وارد کننده، کارت تخفیف نرم افزار آریو اقلیم، شارژر و هندر فری

3- فکر نمیکنم نیازی به توضیح در مورد این گوشی باشه. ولی چنانچه کسی شک داره میتونه مشخصات گوشی رو از اینجا و اینجا چک کنه. شک نکنید که گوشی در حال حاضر سریعترین گوشی مبتنی بر ویندوز موبایل ه...

4- علت فروش صرفاً نیاز مالی میباشد.

5-به بالاترین قیمت فروخته خواهد شد ولی قیمت پایه 600 هزار تومنه. در مورد تمیزی گوشی شک ندارم که هیچ کس نمیتونه تفاوتی بین این گوشی و گوشی نو پیدا کنه.

6- قیمت های پیشنهادی خود رو میتونین به شماره من SMS کنین یا بهم PM بزنین. شماره من 09124878990

7- اگه سوالی بود همین جا مطرح کنین تا بقیه هم استفاده کنند. یا در ساعات غیر اداری تماس بگیرید.

Last edited:

MobileTools

Registered User
لایک‌ها
12
شما تا چه درصد زیر قیمت بازار ( آکبند ) حاضری بدی ؟

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز من قیمت پایه رو توی پست اول دادم. قیمت بازار رو هم خودتون میتونین استعلام کنین. از قیمت پایه پایین تر اصلاً راه نداره متاسفانه!

MobileTools

Registered User
لایک‌ها
12
پس قاعدتا کاری با بازار و درصد ندارید و فقط با قیمت پایه می فروشید.
تاپیک رو ادامه میدم , در صورت تغییر شرایط مزاحم خواهم شد.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز شما مطمئنی پست اول رو خوندی؟ توی اون پست من هم قیمت پایه رو دادم هم قیمت روز بازار رو. با یه مقایسه ساده تفاوتش معلوم میشه. شما اگه قیمت خاصی مد نظر داری بگو

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
عزیز اگه بخوای رو عرف حساب کنی یعنی 30% قیمت تقریبا میشه 500 / 515 تومن به بالا ....

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز ممنون از نظر شما. ولی من همونطور که گفتم گوشی با آکبند هیچ تفاوتی نمیکنه. اگر گوشی HD2 زیر یک ماه کار کرده شما با این قیمت سراغ دارین ممنون میشم به من معرفی کنین تا بعد از رفع مشکل مالی خودم حتماً تهیه کنم.

دوستان گفتن این جمله درست نیست ولی گوشی در حال حاضر 600 مشتری داره و در صورتی که قیمتی پایین تر از این مد نظر شماست لطفاً پست نزنید. با تشکر

Last edited:
بالا