برگزیده های پرشین تولز

یک روز خوب میاد..................

radium

Registered User
لایک‌ها
4
اره حتما می اد من مطمئنم که می اد

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
دقیقا بحث من هم در اول تاپیک همین بود اصلا وجه تمایز نسل ما همین احترام گذاشتن به عقایده که البته دوستان با توجه به شرایط حاکمه که یک دین گریزی صورت گرفته یکمی تند برخورد میکنند که خوب فشار روشونه طبیعیه ولی خوب از اونطرف من به شخصه ناراحت میشم وقتی کسی عقاید اسلامی داره میاد تو تاپیک ها همه بهش می پرن

بگزارید حرفش رو بزنه اگر حرف ما عقیده ما هدف ما روشن تر باشه خوباطمینان داشته باشید در دل همه نفوذ خواهد کرد
البته برادرانی که طرفدار دین هستند به دلیل اینکه حس میکنن باید دفاع از دین بکنند سریع موضع میگیرند که این هم باز بیشتر دین رو خراب میکنه دین اسلام 1400 سال مسیح 2000 ساله که پابرجاست و با حرف من و شما هم اتفاقی براش نیفتاده از این به بعد هم نخواهد افتاد فقط چه زیباست کسی عقایدش رو تحمیل نکنه.................
دقیقا. تحمل عقاید یعنی همین. همونطور که گفتم هر کسی، تاکید می کنم "هر کسی" آزاده هر جوری که دوست داره زندگی کنه و هر چیزی می خواد فکر کنه. و همه حق دارن تو ساختن و مدیریت و به پیش بردن جامعه ای که توش زندگی می کنن سهیم باشن. همین تحمل عقایده که می تونه باعث رشد و بالندگی یه جامعه بشه.تحمل نکردن و حذف کردن عقیده مخالف خوب نیست حالا چه اینوری باشه چه اونوری! نتیجه اش میشه همین چیزی که الان هست تو جامعه ما.
البته باید توجه کنیم که ایستادن جلوی کسی که فقط سعی می کنه شما و اندیشه شما را نادیده بگیره و یا حذف کنه را نباید مصداق تحمل نکردن عقاید شمرد!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
نه، نشد...

ممکنه ظاهرا هدف همه (با فرض ثبات سایر شرایط: ستریس پاریبوس) یکی باشه، منتها مردم سر اینکه "چطور" به هدفشون برسن توافق ندارن. لذا از لحاظ ایدئولوژیک "همیشه" اختلاف داشتن، دارن و خواهند داشت. لذا پاراگراف بالا که نقل قول کردم درست مثل نوشتن اینه: 2 + 2 = 5 ، منطقا (در معنای اصلی خودش) هیچوقت درست نیست.

خوب ببینید مردم توی هدفشون مشترکن اگر این رو ثابت فرض بگیریم البته نمیشه صد در صد اینو قبول کرد ولی خوب اون قشری که خواستار تغییر هستند تا حدی هدف مشترک دارند واین هدف یک ایدئولوژی خاص نیست شما ببینید بودند جوامعی که با نگاه های متفاوت فقط زندگی کردن رو بخش کردند نه بیش از ااین................اون روز خوب همون موقعی میاد که ما بتونیم جدا از تفکراتمون فقط به مردم وزندگیشون فکر کنیم چیزی رو تابو درست نکنیم حکومت برای مردم تصمیم نگیره بلکه مردم خودشون تصمیم بگیرن شاید به حرفهای من بخندید اما من بهش اعتقاد دارم که یک روز ایران رو در چنین شرایطی خواهیم دید حالا شاید من زنده نباشم ولی مردمم به این آرامش خواهند رسید..........

sadeghiun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برادر باتو و باتو
صحبت های جناب عالی را بول ندارم
چون روز های خوب ما اکنون است و بعضی می خواهند ما به روزهای بد برسیم روزهایی که دیگر معنویات در جامعه کمرنگ شده باشد
که به امید خدا تیرشان به سنگ خواهد خورد الهی امین

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
سلام برادر باتو و باتو
چون روز های خوب ما اکنون است و بعضی می خواهند ما به روزهای بد برسیم روزهایی که دیگر معنویات در جامعه کمرنگ شده باشد

من فقط به احترام صاحب تاپیک جوابتو نمیدم، (اون جوابی که خودم دوست دارم)
فقط بدون به امید همون خدایی که ازش نام بردی نسل متعفن و گندیدهء تو و امثال تو در حال انقراضه، و دارید تشریف میبرید به زباله دانی تاریخ! الهی آمین

به امید ایرانی آباد...ایرانی آزاد

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سلام برادر باتو و باتو

سلام حاج آقا
می بینی تو و امثال تو چه بلایی سر جوونای امروزی اوردین
همه یه مشت سرخوده
نا امید
بی انگیزه
در به در
بدبخت
بیچاره

دهنمونو سرویس کردین
جرمون دادین
چرا دست از سرمون بر نمی دارین

اگه یه بار دیگه تو این انجمن دیدمت جرت میدم
مرتیکه آخوند

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
سلام برادر باتو و باتو

سلام دوست من صادق گرامی

بنده میدونم شما یکی از اعضای همین فروم هستید ولی هدفتون کامل برام روشن نیست یا میخواین فضا رو شاد کنید که روش درستی انتخاب نکردید یا میخواید ارتجاع رو نشنون بدید که باز هم آنقدر نماد هست که احتیاجی نیست شما اینکار رو بکنید چون من بارها دیدم بچه ها واقعا از ته دل از دست پست های شما حرص میخورن و فکر نمیکنم از آزار دیگران هم لذت ببرید.........................

ولی اگر 1 درصد هم بگیریم که این تفکرات حقیقی است که بعید میدونم اونوقت جان عزیزتان مقداری از این معنویات موجود در جامعه را برای ما به تصویر بکشید اعتیاد جوانان معنویات جامعه است یا روسپی گران کنار خیابان که بجای برطرف کردن مشکلشان میخواهیم ارشادشون کنیم که صیغه حاجی شوند..........................و هزار کثافت کاری دیگر..... در هر صورت عاجزانه از شما میخوام که اگر این آیدی واقعی شما نیست دیگه باهاش پست نزنید چون واقعا بچه ها اذیت میشن از این کار پیشاپیش متشکرم..................

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
خواهش میکنم ، لطف از خودتونه :D

اما جدی گفتم تایپیکات جوری هست که کسی جرات نمیکنه اسپم بده توش ، و همانطور هم که گفتی دقیقا علاقه ی زیادی دارم بهش " که یه روز بیاد " اما اگر هم نیومد هم مشکلی نیست ، باید خودمون بریم سراغش :)

حمید همیشه یک استثنایی هستا نیست:دی

آره یه روز خوب میاد روزی که نفت ایران تموم میشه خیلی روزه خوبیه نه؟

inc0mparable

Registered User
لایک‌ها
1

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
حمید همیشه یک استثنایی هستا نیست:دی

آره یه روز خوب میاد روزی که نفت ایران تموم میشه خیلی روزه خوبیه نه؟
اتفاقا اگر برنامه ای براش وجود داشته باشه واقتصاد سر و سامانی بگیره و برنامه ای ریخته بشه و واقعا اجرا بشه شک نکنید تموم شدن نفت خیلی هم شک بزرگی نیست البته بشرط برنامه ریزی و کار دقیق........

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
سلام دوست من صادق گرامی

بنده میدونم شما یکی از اعضای همین فروم هستید ولی هدفتون کامل برام روشن نیست یا میخواین فضا رو شاد کنید که روش درستی انتخاب نکردید یا میخواید ارتجاع رو نشنون بدید که باز هم آنقدر نماد هست که احتیاجی نیست شما اینکار رو بکنید چون من بارها دیدم بچه ها واقعا از ته دل از دست پست های شما حرص میخورن و فکر نمیکنم از آزار دیگران هم لذت ببرید.........................

ولی اگر 1 درصد هم بگیریم که این تفکرات حقیقی است که بعید میدونم اونوقت جان عزیزتان مقداری از این معنویات موجود در جامعه را برای ما به تصویر بکشید اعتیاد جوانان معنویات جامعه است یا روسپی گران کنار خیابان که بجای برطرف کردن مشکلشان میخواهیم ارشادشون کنیم که صیغه حاجی شوند..........................و هزار کثافت کاری دیگر..... در هر صورت عاجزانه از شما میخوام که اگر این آیدی واقعی شما نیست دیگه باهاش پست نزنید چون واقعا بچه ها اذیت میشن از این کار پیشاپیش متشکرم..................

حسين جان ... حاج آقا جهت شادي روح مسلمين اين بيانات رو ميفرمايند . :D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
حاجی بیشتر باعث رنجش خاطر هستند......................دی

نه بابا .. اگه دوستان حرفاشو جدي نگيرن خيلي هم موجب انبساط خاطر هستن :D

اتفاقا حاج آقا صادقيون رو من خيلي دوست دارم چون از اون آخوندهاي روشنفكره ، آدم دوست داره پاي منبرش بشينه :D

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
سلام برادر باتو و باتو
حاج آقا اگر یه فرزندی با پدر و مادرش اختلاف عقیده داشت چی؟
مثلا دختره بخواد بره دانشگاه پدرش که یه آدم فوق العاده مذهبیه نذاره بره و بگه بری دانشگاه از راه به در میشی
اونوقت اون دختر باید بشینه و بسوزه و بسازه برای اینکه با پدر و مادرش مخالفت نکرده باشه؟!

با منی یا با ایشون؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
آقا من میگم حالا که حاجی بر خلاف عقیده من آنقدر مشتاق داره ایشون یک تاپیک پرسش و پاسخ باز کنن..............دی

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
اتفاقا اگر برنامه ای براش وجود داشته باشه واقتصاد سر و سامانی بگیره و برنامه ای ریخته بشه و واقعا اجرا بشه شک نکنید تموم شدن نفت خیلی هم شک بزرگی نیست البته بشرط برنامه ریزی و کار دقیق........

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
اونم تو این مملکت؟

پ.ن برخوردتون با آقای صادقیون خوب نیست
اگه از نظر شما ایشون میرن تو مخ آدم شاید از نظر مسئولین هم منتقدان میرن تو مخشون همه چیز با گفتگو حل میشه نمیشه؟ منم با بعضی دیدگاه های آقای صادقیون مخالفم ولی چیزی نمیگم فقط اونجایی که تایید میکنم رو جدا می کنم میگم با این تیکش موافقم

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اونم تو این مملکت؟

پ.ن برخوردتون با آقای صادقیون خوب نیست
اگه از نظر شما ایشون میرن تو مخ آدم شاید از نظر مسئولین هم منتقدان میرن تو مخشون همه چیز با گفتگو حل میشه نمیشه؟ منم با بعضی دیدگاه های آقای صادقیون مخالفم ولی چیزی نمیگم فقط اونجایی که تایید میکنم رو جدا می کنم میگم با این تیکش موافقم

رفیق که اسمت رو نمیدونم بالاخره من فهمیدم شما موافق وضعیت موجودی مخالفی انصافا یک توضیح بده خوب من زیاد پستهات رو هم دنبال نکردم فکر میکنم فردی هستید معتقد به دین و مذهبیولی در عین حال مخالف با سیاست های دولت ولی موافق با کلیت **** اگر اشتباه میکنم شما توضیح بدید؟؟
و اما حاجی صادقبون منتقدان بعضی حرف بی منطق میزنند بعضی با منطق اما حرف حاجی که میگه الان پر از معنویاتیم شما باهاش موافقی...........

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
رفیق که اسمت رو نمیدونم بالاخره من فهمیدم شما موافق وضعیت موجودی مخالفی انصافا یک توضیح بده خوب من زیاد پستهات رو هم دنبال نکردم فکر میکنم فردی هستید معتقد به دین و مذهبیولی در عین حال مخالف با سیاست های دولت ولی موافق با کلیت **** اگر اشتباه میکنم شما توضیح بدید؟؟
و اما حاجی صادقبون منتقدان بعضی حرف بی منطق میزنند بعضی با منطق اما حرف حاجی که میگه الان پر از معنویاتیم شما باهاش موافقی...........

اسمم ....... هست باقیش هم سکرته:D

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
اونم تو این مملکت؟
بله عزیزم تو همین مملکت. فکر می کنی این همه جوون نخبه که هر سال گروه گروه از کشور خارج میشن و میرن مغز و همه استعدادشون را در اختیار کشورهای خارجی میذارن، این همه سرمایه که از کشور خارج میشه و خرج آبادانی کشورهای دیگه میشه، این همه دلار نفتی که خرج ندانم کاری ها و بی کفایت های کلان عده ای معدود میشه، اگر درست مدیریت و نگهداری بشه نمی تونه یه کشور 70 میلیونی را آباد کنه؟ همه این شرایط نابسامان که واقعا همه مون را خسته کرده به این دلیل ادامه پیدا کرده که عده ای دوست ندارن برطرف بشه یا برطرف شدنش براشون اهمیت نداره. (به دلیل محدودیت در بیان خودتون به این پست مقداری فاعل و مفعول مقتضی اضافه کنید!)

بالا