برگزیده های پرشین تولز

یک سال اینترنت پرسرعت ADSL رایـــگـــان!!! (به تعداد محدود)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوستان من :D

یک سورپرایزر ویژه دارم براتون! ;)
(یه نکته مهم داره که آخرش می‌گم! :cool:)​

یک‌سال اینترنت پرسرعت +ADSL2 رایـــگـــان!!!

و امّا مشخصات این سرویس:
  • مدت زمان سرویس: یک‌سال (آخرین مهلت فعال‌سازی: 20 بهمن 92)
  • نوع سرویس: محدود حجمی (3 گیگابایت)
  • ترافیک شبانه رایگان دارد؟ بـــلـــه! (از ساعت 3 الی 7 بامداد :rolleyes:)
  • محاسبه ترافیک سایت‌های داخل کشور (اینترانت) به‌صورت نیم‌بها
اشانتیون‌های سرویس:
  • رانژه مخابراتی رایگان
  • نصب رایگان
  • شرکت در قرعه کشی یک دستگاه خودرو لیفان ایکس 60
  • 5 هزار تومن اعتبار خرید نرم‌افزار اندروید از سایت کندو
  • 5 هزار تومن اعتبار خرید نرم‌افزار آی او اس (آیفون و ...) از سایت سیبچه
  • شرکت رایگان در مسابقه بزرگ ایران موبی کد (ایده برای برنامه های اندروید) با جایزه 30 میلیون تومنی!

تمام هزینه فعال‌سازی این سرویس: فقط 10 هزار تومان!
(می بینید که با ویژگی هایی که این سرویس داره، عملا رایگانه!!!)​

سوال و جواب‌های احتمالی:
  • سوال: سرعت این سرویس چقدره؟
    • جواب: طبق گفته شرکت، نهایتا تا 6 مگابیت بر ثانیه باز هست اما ممکنه همیشه این سرعت نباشه امّا معمولاً تا 3 مگابیت بر ثانیه قابل دسترسی هست که بستگی زیادی به فاصله از مرکز مخابراتی، نوع خطوط و کیفیت اون داره.
    • طبق تست انجام شده، سرعت من که همین سرویس رو دارم نزدیک به 10 مگابیت بر ثانیه هست که واقعا فوق العاده است!
      این هم نتیجه تست: http://www.speedtest.net/result/3250480570.png
  • سوال: سرعت دانلود شبانه‌اش چقدره؟
    • جواب: اونطور که گفتن، به اندازه روزانه‌اش زیاد نیست و تضمینی روش نمیدن چون ملت تو اون ساعت حسابی رُسِ پهنای‌ِباند رو می‌کِشن! اما گفتن سرعت دانلود شبانه معمولاً در حدود 256 تا 512 کیلوبیت برثانیه هست.
    • بعدا نوشت: سرعت شبانه اش هم تست شد، خیلی خوب بود و به جرئت می تونم بگم از تمام سرویس هایی که تا الان داشتم بهتر بوده.
      نتیجه تست سرعت شبانه: http://www.speedtest.net/result/3252019441.png
      البته اگر با دانلود منیجر دانلود کنید، سرعت بیشتر هم میشه، من تا 6 مگا بیت بر ثانیه تونستم دانلود کنم و بیشترش هم میشه احتمالا ...
  • سوال: شبانه رایگان تو تمام یک‌سال فعّال هست؟
    • جواب: تا وقتی حجم روزانه داشته باشید، دانلود شبانه‌تون هم فعّال هست.
  • سوال: قیمت حجم اضافه چقدره؟
    • جواب: هر گیگ 5 هزار تومن.
  • سوال: یعنی این ارزون ترین سرویسی هست که می تونیم تهیه کنیم؟
    • جواب: طبق تحقیقات من، بله! - مثلاً در مقایسه با طرح خانواده شما (مخابرات) که ارزون ترین سرویس ممکن (یک گیگ ماهیانه 4.5 هزار تومن بدون شبانه رایگان) هست (البته بعد از این سرویس!)، اگر بخواید این رو به همون میزان شارژ کنید، (یعنی علاوه بر 3 گیگ خود طرح، 9 گیگ دیگه هم شارژش کنید) هر ماه حدود 80 تا تک تومن از اون بیشتر می‌شه! اما کلی مزایای دیگه من جمله ترافیک رایگان شبانه داره! بنابراین کاملاً به صرفه و ارزون ترین سرویس هست!
  • سوال: خودتون این سرویس رو تست کردید؟
    • جواب: من دوسال پیش از همین شرکت سرویسی مشابه داشتم و ازش راضی بودم، سرعتش خیلی بالا بود و اون زمان شبانه اش هم سرعتش واقعا عالی بود، (من تا 2 مگابیت دانلود می کردم باهش!) اما فعلا سرویس خود من (که مشابه همین سرویسه) فعال نشده (چون خطم روش سرویس دیگری فعال هست و به زودی اونو غیرفعال می کنم تا این سرویس فعال بشه) بنابراین فعلا نمی تونم راجع به سرعت و کیفیت فعلی‌اش اظهار نظر کنم، اما به محض اینکه فعال شد براتون تست می‌گیرم و قرار میدم.
    • بعدا نوشت: سرویس من فعال شد و تست کردم. در یک کلام می تونم بگم: «محشره!!!»
    • اخبار جدید متعاقبا اعلام خواهد شد!!!
  • سوال: چرا نوشتین رایگان و 10 هزار تومن می خواین بگیرین؟!!!
    • جواب: هنوزم میگم! اینترنت شما عملاً رایگان می‌اوفته چون اگر از شرکت های دیگه اینترنت بگیرید، فقط برای رانژه باید 10 الی 15 هزار تومن هزینه بدید، سایر ویژگی‌های این سرویس که دیگه جای خود دارد! بنابراین عملاً رایگان هست!!!
  • سوال: چطور شده که این همه سرویس که ارزشش بیشتر از 60 هزار تومن میشه، فقط 10 هزار تومن فروخته میشه؟!
    • جواب: به خاطر تبلیغات! و اینکه بعداً که مشتری شدید، با شارژ سرویس‌تون به شرکت سود می رسونید!

نحوه دریافت این سرویس:
  1. سریع‌تر درخواست بدید تا طرح تموم نشده! (ظرفیت محدوده) (می‌تونید الآن طرح رو بخرید و تا 20 بهمن فرصت دارید فعالش کنید.)
  2. شماره خط تلفنی که می خواین این سرویس روش فعال بشه رو برام خصوصی کنید.
  3. درصورتی که خط شما قابلیت واگذاری این سرویس رو داشته باشه (مثلا فیبر نوری نباشه یا ...)‌ بهتون اعلام می‌کنم.
  4. سپس نام و نام خانوادگی + شماره ملی + آدرس تون رو می‌دید.
  5. و من براتون شماره کارت و حساب می فرستم تا مبلغ سرویس رو برام بفرستید. (چون احتمال داره ظرفیت تموم بشه، مبلغ بصورت علی‌الحساب ازتون دریافت میشه و اگر سرویس تموم شده بود، بهتون برگشت داده میشه.)
  6. از شرکت باهتون تماس می‌گیرن و برای نصب میان و کپن‌های اشانتیون رو هم بهتون میدن.
  7. از اینترنت ارزان لذت ببرید!
نکات پایانی:
  • تمامی اطلاعات لازم رو تو همین نوشته اول قرار دادم، اگر اطلاعات دیگری لازم داشتید، لطفا پیام خصوصی بفرستید.

و نکته مهم آخر! :cool:
این سرویس فقط بِرِه همشهریای گُلُم، مِشَدیای عزیز فعّال مِرِه!
و البته جدیدا برای تهرانی های عزیز هم فعال می‌شه!

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
حالا خداوکیلی خوبه؟ میشه از الان پول داد ولی 2 هفته 3 هفته دیگه مثلا شماره بدیم فعال کنند؟؟؟ بعد کلا تعرفه های بعد تموم شدن حجم و مدتش چجوریه؟ اسم این شرکت چیه ووو :)

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
حالا خداوکیلی خوبه؟ میشه از الان پول داد ولی 2 هفته 3 هفته دیگه مثلا شماره بدیم فعال کنند؟؟؟ بعد کلا تعرفه های بعد تموم شدن حجم و مدتش چجوریه؟ اسم این شرکت چیه ووو :)
سلام همشهری گلم.
گفتم بالا، قبلا از این شرکت سرویس داشتم و راضی بودم اما سرویس جدیدم که مشابه همین هست، هنوز فعال نشده.
بله، شما می تونید همین الان بخرید اما حداکثر تا 20 بهمن 92 باید فعالش کنید وگرنه می سوزه. (شماره رو هم الان باید بدید)
خود من هم همین کار رو کردم، فعلا سرویس قبلی ام فعال هست رو خطم و می خوام غیرفعالش کنم و این جدیده رو فعال کنم.
تا یکسال مدت داره این طرح بنابراین می تونید تو این یکسال فقط حجم بخرید که هر گیگ 5 هزار تومن هست.
این سرویس به ماسبت نمایشگاه تلکام و ایرانکام فعال شده بود و احتمال قوی سال آینده سرویس های مشابهی باز هم باشن.
موفق باشید

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
اسم شرکت رو میشه برام پخ کنی همشهری؟ ممنون.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
همشهری سلام عزیز ! برای کدوم شرکته ! منم همین یکی دو روز اینترنتم قطع میشه (پارس آنلاین ) و اصلا به خاطر گرون بودنش راضی نیستم ! شرایطش چطوریه ؟!

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
همشهری سلام عزیز ! برای کدوم شرکته ! منم همین یکی دو روز اینترنتم قطع میشه (پارس آنلاین ) و اصلا به خاطر گرون بودنش راضی نیستم ! شرایطش چطوریه ؟!
پ.خ داده شد.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

amin1374

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بله تو نمایشگاه کامپیوتر غرفه عصر تلکامو دیدم فیمتاشون خوب بود اتفاقا منو بردن جلو غرفه اشون ولی از اونجاییی ک خط تلفون خالی نداشتیم نتونستم بگیرم خونمون 5 تا خط داره هر 5تا هم دی اس ال داریم .دی

upload_section

Registered User
لایک‌ها
58
سلام
عزیز این سرویس با حجم بیشتر هم ارائه میشه یا فقط با همین 3 گیگ هست ؟
در صورتی که با حجم بیشتر هم ارائه میشه بفرمائید
ممنون

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوستان عزیزم، ممنونم که تشریف آوردید.
سلام
عزیز این سرویس با حجم بیشتر هم ارائه میشه یا فقط با همین 3 گیگ هست ؟
در صورتی که با حجم بیشتر هم ارائه میشه بفرمائید
ممنون
حجم این سرویس 3 گیگ هست اما می تونید حجم اضافه بخرید، هر گیگ 5 هزار تومن.
موفق باشید
همه متن رو خوندیم کلی ذوق کردیم، تا رسیدیم به خط آخر که .... :D
خیلی ناراحت شدم داداش گلم،‌ کاش مشهد بودید و می تونستم در خدمتتون باشم.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
من با شرکت صحبت می کنم ببینم امکانش هست که برای سایر شهرها هم این سرویس رو بذارن یانه.
و بهتون اطلاع میدم.

irani_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
مو مخوام یره باید چیکار کنم؟

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
دوستان عزیزم، سلام
زمان داره می گذره و تعداد بن ها رو به اتمام هست. سریعتر اقدام کنید.

سرویس من فعال شد و تستش کردم. (فعلا فقط روزانه اش رو) و واقعا عالی بود. خیلی سریع هم وصل کردن دستشون درد نکنه.

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا