برگزیده های پرشین تولز

یک سایت عالی برای کسب اتریوم رایگان

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
با سلام.
دوستان این سایتی که بهتون معرفی می کنم ثبت نام و کار در آن رایگان هست و با چند روش جالب به شما اتریوم میده که اساس کسب اتریوم بر اساس یک بازی است و حداقل پرداخت برابر 0.15 اتریوم هست که اگه براش وقت بذارید خیلی سریع به این مبلغ می رسید.
همانطور که در شکل زیر می بینید بنده ظرف چند دقیقه پس از ثبت نام اولیه بیش از 0.005 اتریوم بدست آوردم.
240ztq9.jpg

شما در همان ابتدابایت شماره حساب اتریوم خودتون رو بدید تا ثبت نام شما بر اساس شماره حساب اتریوم شما انجام پذیرد. سپس در همان ابتدا 50 شانس (یا اسپین) به شما داده میشه تا شانس خودتون رو برای کسب هرچه بیشتر اتریوم آغاز کنید.
برابر شکل بالا می بایست زیر سه شکل الماس کلیک کنید و با هر بار کلیک یک شانس شما می سوزد و بسته به میزان تطابق اشکال یا رنگهایی که در آنجا کنار هم چیده می شود به شما اتریوم داده می شود و بعضا ممکن هست جایزه هایی با مبالغ بالا هم قسمتتان شود.
بعد از اتمام اسپین های خود اگر به حداقل برداشت نرسیدید اشکالی ندارد، شما می توانید با روشهای متعدد اسپین و فرصت ادامه بازی را کسب کنید تا به حداقل پرداخت برسید .
روش اول اینه که هر سه ساعت یکبار به شما 3 اسپین داده میشه تا ادامه بازی را انجام دهید.
روش دوم این هست که با استفاده از کد رفرال گیری در ازای هر ثبت نامی که انجام شود 25 اسپین به شما داده خواهد شد.
روش سوم استفاده از آفرهایی است که سایت به شما معرفی می کند.
روش چهارم شرکت در عملیات استخراج اتریوم هست
و سایر بخش های دیگر

در کل بهتون توصیه می کنم حتما ثبت نام کنید و ازش استفاده کنید.
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
با سلام.
دوستان این سایتی که بهتون معرفی می کنم ثبت نام و کار در آن رایگان هست و با چند روش جالب به شما اتریوم میده که اساس کسب اتریوم بر اساس یک بازی است و حداقل پرداخت برابر 0.15 اتریوم هست که اگه براش وقت بذارید خیلی سریع به این مبلغ می رسید.
همانطور که در شکل زیر می بینید بنده ظرف چند دقیقه پس از ثبت نام اولیه بیش از 0.005 اتریوم بدست آوردم.
240ztq9.jpg

شما در همان ابتدابایت شماره حساب اتریوم خودتون رو بدید تا ثبت نام شما بر اساس شماره حساب اتریوم شما انجام پذیرد. سپس در همان ابتدا 50 شانس (یا اسپین) به شما داده میشه تا شانس خودتون رو برای کسب هرچه بیشتر اتریوم آغاز کنید.
برابر شکل بالا می بایست زیر سه شکل الماس کلیک کنید و با هر بار کلیک یک شانس شما می سوزد و بسته به میزان تطابق اشکال یا رنگهایی که در آنجا کنار هم چیده می شود به شما اتریوم داده می شود و بعضا ممکن هست جایزه هایی با مبالغ بالا هم قسمتتان شود.
بعد از اتمام اسپین های خود اگر به حداقل برداشت نرسیدید اشکالی ندارد، شما می توانید با روشهای متعدد اسپین و فرصت ادامه بازی را کسب کنید تا به حداقل پرداخت برسید .
روش اول اینه که هر سه ساعت یکبار به شما 3 اسپین داده میشه تا ادامه بازی را انجام دهید.
روش دوم این هست که با استفاده از کد رفرال گیری در ازای هر ثبت نامی که انجام شود 25 اسپین به شما داده خواهد شد.
روش سوم استفاده از آفرهایی است که سایت به شما معرفی می کند.
روش چهارم شرکت در عملیات استخراج اتریوم هست
و سایر بخش های دیگر

در کل بهتون توصیه می کنم حتما ثبت نام کنید و ازش استفاده کنید.
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید
مشابه اين سايت براي بيت كوين كار كردم. وقت تلف كردنه! بعد تموم شدن 50 اسپين ها مقدار اسپين خيلي خيلي كم ميشه !

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دقیقا همینطوره
اوایل شروع کار مقدار بالایی میده ولی به مرور هر چی به حد نصاب پرداخت که نزدیکتر میشیم مقادیر بسایر کم میشه و از طرفی حداقل مقدار پرداخت هم 0.15 تاست
و الگوریتم سایت به گونه ای طراحی شده که ابتدا ساتوشی زیاد میده تا کاربران رو جذب کنه و هر چی جلوتر میریم سختر و سختر
مثلا الان شما با 50 اسپین تونستید 500000ساتوشی بگیرید
حالا با 50 تا بعدی شاید یک چهارم اینم نتونید بگیرید و همینطور با 50 تای بعدی یک هشتم و همینطور کم و کمتر که تا مرحله ای پیش میره که کاربر ناامید میشه و کار رو رها میکنه

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
مشابه اين سايت براي بيت كوين كار كردم. وقت تلف كردنه! بعد تموم شدن 50 اسپين ها مقدار اسپين خيلي خيلي كم ميشه !
مشکل اینه که بچه های انجمن کلا از لینک کسیکه یه سایت رو معرفی می کنه حمایت نمی کنن تا حداقل یه نفر سریع به حداقل برداشت برسه که بعد اگه ببینیم جواب میده و واریزی داشت با درج فیش واریزی اطلاع رسانی کنیم که هر کدوم از بچه های گروه لینکشون رو برن توی گروه ها و کانال های خودشون تبلیغ کنند که همه درآمد کسب کنند.
من لینکم رو برای اعضای کانالم به اشتراک گذاشتم و تونستم ظرف همین چند ساعت مقدار دیگه ای اسپین جور کنم و توی بازی خرج کنم و ظرف این چند برابر عکس زیر درآمدم رو توی این سایت ارتقا بدم.
25im0eu.jpg

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
دقیقا همینطوره
اوایل شروع کار مقدار بالایی میده ولی به مرور هر چی به حد نصاب پرداخت که نزدیکتر میشیم مقادیر بسایر کم میشه و از طرفی حداقل مقدار پرداخت هم 0.15 تاست
و الگوریتم سایت به گونه ای طراحی شده که ابتدا ساتوشی زیاد میده تا کاربران رو جذب کنه و هر چی جلوتر میریم سختر و سختر
حالا با 50 تا بعدی شاید یک چهارم اینم نتونید بگیرید و همینطور با 50 تای بعدی یک هشتم و همینطور کم و کمتر که تا مرحله ای پیش میره که کاربر ناامید میشه و کار رو رها میکنه
بعید می دونم این سایت به این شکل که شما می گید رفتار کنه. چون من با 50 تا اسپین اولیه سایت داد تونستم 0.005 اتریوم کسب کنم. بعد از طریق کد رفرالم ظرف دو ساعت و نیم تونستم 45 اسپین دیگه جمع کنم و این 45 اسپین رو توی بازی قرار دادم که برابر تصویر زیر ازش تونستم 0.014 اتریوم دیگه جمع کنم. یعنی یه جاهایی واقعا رفت روی بخش جوایز و در یک مرحله فقط 0.008 اتریوم بردم.
واسه همین فکر می کنم که این سایت به شکل بقیه سایت ها رفتار نمی کنه. چون بخش استخراج هم داره و عملا بابت استخراج پولی که به ما نمیده بلکه اسپین کمی میده که اونم توی شانس بازی قاعدتا همه که برنده نمیشن و همه چیز تصادفی هست در نتیجه به نظر من برای سایت پای هم می صرفه که تعداد کارگر مجانی جمع می کنه و در کنارش مقداری اسپین میده بهشون که دیگه شانسشون رو امتحان کنن.
لذا ما می تونیم با همون کد رفرالمون اسپین های زیادی جمع کنیم چون بیشترین اسپین رو برابر کد رفرال گیری میده و ما با همون مقدار اسپین اگه خوب کار کنیم می تونیم خروجی بگیریم از این سایت.
به نظر من سایتهایی که با اتریوم کار می کنن معمولا بخاطر هزینه پایین اتریوم سالم تر هستن و از طرفی بخاطر اینکه بتونم کارگر استخراج گر مجانی جمع کنند حتما خروجی خواهند داشت.
لذا من خواهشی که دارم اگر حتی توی این سایت کار هم نمی کنید از طریق لینک من ثبت نام 1 دقیقه ای رو انجام بدید تا من به حداقل برداشت برسم و اگه واقعا واریز انجام شد می یام اینجا فیش واریز رو قرار میدم که همگی دیگه روی کد رفرالمون جدی کار کنیم.
25im0eu.jpg

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
دقیقا همینطوره

25im0eu.jpg

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
من از طریق لینک شما عضو شدم
ادامه بدید چون اگه به همین روال بخواد ساتوشی بده باید دید ایا پرداختی هم خواهد داشت یا نه

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
سلام عزیز این سایت مستقیم به حساب اتریوم واریز میکنه؟
من با حساب اتریوم به مشکل برخوردم یه تاپیک هم زدم اگه به اون تاپیک هم سر بزنین و راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
سلام عزیز این سایت مستقیم به حساب اتریوم واریز میکنه؟
من با حساب اتریوم به مشکل برخوردم یه تاپیک هم زدم اگه به اون تاپیک هم سر بزنین و راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
دوست گرامی این سایت دقیقا شماره حساب اتریوم می گیره . لذا قاعدتا می ریزه به حساب اتریوم

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
اگه پرداخت کنه که خوبه

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    43.5 KB · نمایش ها: 14

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز