برگزیده های پرشین تولز

یک سوال فنی جواب را چه کسی می داند؟

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

دوستان من اخیرا یک مشکل پیدا کرده ام . مانیتور کامپیوترم بدون دلیل و مشکل خاصی ناگهان خاموش می شود و با restart کردن هم روشن نمی شود فقط باید دوباره ویا حتی چند بار کامپیوتر راخاموش و روشن کنم تا مانیتور روشن شود و دوباره همین مشکل ممکن است اتفاق بیفتد!!

اگر از دوستان کسی هست که بتواند برای حل مشکل ویا علت آن راهنمایی کند از جواب وراهنماییش پیشاپیش بسیار تشکر می کنم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کارت گرافیکی رو چک کردی ؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
با يك كارت گرافيك ديگر چك كن . اگر از كارت گرافيك شما نبود مشكل از مادربوردت است .

دوستي هم اين مشكل را داشت و از كارت گرافيك هم نبود و در نهايت به مادربورد رسيد .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اين ايراد نميتونه از مانيتور باشه . مام تو محل کارمون يه سيستم اينجوري شده ايراد از گرافيکشه اول مثل مال شما هي ميرفتو ميومد حالا مدتيه رفته ديگه برنگشته لطفا اگر نشاني اي از نامبرده يافتيد مارا از نگراني در بياوريد و مژدگاني بگيريد

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

از همه عزیزان ممنونم.طبق راهنمایی شما کارت گرافیک و اگر لازم شد مودر برد را چک می کنم.
باز هم از جواب و راهنماییتان ممنونم.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
موفق باشيد .

نتيجه را هم اينجا اعلام كنيد تا شايد روزي گره گشاي عزيز ديگري هم شود .

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگر مانیتور خاموش میشه تردیدی نیست که اشکال از مانیتوره ولی اگر تصویرش قطع میشه به احتمال زیاد ار کارت گرافیک هست.

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
صحبت رضا کاملا تایید میشه!!!
هیچ وقت کارت گرافیک باعث خاموش شدن مانیتور نمیشود، فقط باعث نداشتن تصویر میشود!!!!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
باحتمال زیاد از خود مونیتور هست و بخاطر گرم شدن - برای امتحان کافیه وقتی این اتفاق افتاد برق مونیتور رو قطع و پس از 10-15 دقیقه دوباره وصل کرد. اگر مونیتور دوباره روشن شد مشخص میشه ایراد همینه.

بالا