برگزیده های پرشین تولز

یک سوال و یک راهنمایی در خصوص PS4

ali_ghasemi829

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام
من یه ps4 خریدم که بهم گفتن ریجن 2 ژاپن هستش
میخواستم بدونم همچین چیزی صحت داره؟ دکمه تایید دایره و دکمه کنسل یا همون بک ضربدر هستش

سوال دومم اینه که من باید برای این کنسول اکانت چه ریجنی بسازم و بازی چه ریجنی بگیرم که بتونم دی ال سی های بازی ها رو هم دانلود کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

oruforuforuf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
با سلام
میخواستم بدونم همچین چیزی صحت داره؟ دکمه تایید دایره و دکمه کنسل یا همون بک ضربدر هستش

سوال دومم اینه که من باید برای این کنسول اکانت چه ریجنی بسازم و بازی چه ریجنی بگیرم که بتونم دی ال سی های بازی ها رو هم دانلود کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
ریجن 3 ژاپن بهت داده

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ali_ghasemi829

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ریجن 3 ژاپن بهت داده

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
399907i7AA5AA01F31EA8BB.gif
این نقشه تقسیم بندی ریجن هاست- ریجن 2 ژاپن وجود داره- فقط از اونهایی که خیلی با پلی 4 سر و کار دارن میخوام صحت یا عدم صحت موضوع رو بگن
در واقع میخوام بدونم ریجن 2 ژاپن دکمه هاش مثل ریجن 3 میمونه یا مثل ریجن 2 اروپا

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
با سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پیوست 1099472
این نقشه تقسیم بندی ریجن هاست- ریجن 2 ژاپن وجود داره- فقط از اونهایی که خیلی با پلی 4 سر و کار دارن میخوام صحت یا عدم صحت موضوع رو بگن
در واقع میخوام بدونم ریجن 2 ژاپن دکمه هاش مثل ریجن 3 میمونه یا مثل ریجن 2 اروپا

ریجن 2 هست و بهش میگن ریجن 2 ژاپن و شکل ظاهری بازیهاش مثل ریجن 3 میمونه. دکمه تأیید دایره هست و ضربدر دکمه کنسل.
ریجن 3 مربوط به آسیا و ریجن 2 مربوط به اروپا، خاورمیانه، انگلستان و ژاپن به صورت اختصاصی هست.
ریجن اکانت ربطی به ریجن کنسول نداره.
اما ریجن dlc با اکانت حتما باید یکی باشه.
ریجن all بساز و بازی ریجن all بگیر. تو ایران راحت تر پیدا میشه و گیفت کارت و پلاسش متدوال تره.

ali_ghasemi829

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ریجن 2 هست و بهش میگن ریجن 2 ژاپن و شکل ظاهری بازیهاش مثل ریجن 3 میمونه. دکمه تأیید دایره هست و ضربدر دکمه کنسل.
ریجن 3 مربوط به آسیا و ریجن 2 مربوط به اروپا، خاورمیانه، انگلستان و ژاپن به صورت اختصاصی هست.
ریجن اکانت ربطی به ریجن کنسول نداره.
اما ریجن dlc با اکانت حتما باید یکی باشه.
ریجن all بساز و بازی ریجن all بگیر. تو ایران راحت تر پیدا میشه و گیفت کارت و پلاسش متدوال تره.
من منظورتون رو از اینکه میگید شکل ظاهری بازی هاش مثل ریجن 3 میمونه رو نفهمیدم
یعنی بازی تو او کره ای که پشت قابش هست و توش عدد نوشته شده باید(یا به عبارتی بهتره) عدد 3 باشه یا 2؟
2- ریجن دی ال سی باید با ریجن بازی یکی باشه یا ریجن اکانت- من الان بازیم ریجن 2 هستش و اکانتم ریجن 1- میخوام دی ال سی بگیرم باید چکار کنم؟

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
بیخیالش شو داداش
سری که درد نمیکنه رو دستمال نبند، فردا پس فردا سر فروشش هم مشکل پیدا میکنی
رجین 1 یا 2 اروپا رو بگیر

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
من منظورتون رو از اینکه میگید شکل ظاهری بازی هاش مثل ریجن 3 میمونه رو نفهمیدم
یعنی بازی تو او کره ای که پشت قابش هست و توش عدد نوشته شده باید(یا به عبارتی بهتره) عدد 3 باشه یا 2؟
2- ریجن دی ال سی باید با ریجن بازی یکی باشه یا ریجن اکانت- من الان بازیم ریجن 2 هستش و اکانتم ریجن 1- میخوام دی ال سی بگیرم باید چکار کنم؟
بازی های ریجن 2 ژاپن و ریجن 3 آسیا پشت قابشون و روی دیسک به خط ژاپنی نوشته شده.
ریجن dlc همون ریجن دیسکه که باید با ریجن اکانت یکی باشه.
ریجن دیسک و ریجن اکانت برای دریافت dlc حتما باید یکی باشه.
در صورت تفاوت ریجن دیسک و ریجن اکانت امکان دریافت dlc را ندارید.
در این حالت یا باید دیسک مناسب ریجن پیدا کنید و یا اکانت متناسب با دیسک دوباره بسازید.

بالا