برگزیده های پرشین تولز

یک سیستم ارسال کلیپ فلش و یک سیستم دوستیابی می خوام

emadNET

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) سلام

من دوتا اسکریپ پی اچ پی می خواستم فقط یکم سریع ممنون

1 . برای ارسال و دیافت کلیپها فلش که یکی بتونه واسه سایت کلیپ فلش خودشو از طریق یک قسمت بفرسته و من بعد از تایید اون کلیپ فلش با توضیحاتش بزارم تویی یک صفحه با عکس کوچک از فلش و وقتی یوسر روی عکس کلیپ فلش که در صفحه بود وارد یک صفحه دیگه بشه و بتونه کلیپ فلش رو ببینه

2 . یک سیستم دوستیابی البته به فارسی به انگلیس دارم فارسی می خوام ممنون

:rolleyes: من منتظر می مونم

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
یکم جستجو میکردی زودتری به جواب میرسیدی !!!
سوال اولت : برنامه ای که بخوای دقیقا" این کارو بکنه نیست !!! یعنی این برنامه های معمولا" سفارشی هستن و میتونی پول بدی برات بنویسن و یا با سیستم های دیگه مثل وردپرس بیایی یک چیزی درست کنی
سوال دومت : فارسی موجود نیست ! این تاپیک رو ببین http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=34288
موفق باشی

emadNET

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مملی جان ممنون ولی نه من این اسکریپ فرستان کلیپ فلش رو دیدم ولی چون زیادی امکانات داشتن بدرد من نمی خوره ولی من از پی اچ پی چیز زیادی یاد ندارم ولی چند تا سایت فارسی که تویی سرچ گوگل یدا کردم اینا رو نشون داد برای سیستم فلش http://www.parsmahfel.com/clip می دونم نوشتنش واسه شماها کاری نداره و خیلی ابتدایه ولی من یک چیزی تویی این مایه ها می خوام

و واسه دوستیابی هم این سیستم که روی همین سایت هست رو روی چندین سایت دوستیابی دیم که فارسی بودن http://www.parsmahfel.com/friend و امکاناتشم کمه ولی بدرد من میخوره سیستم دوستیابی زیاد دارم ولی می خوام فارسی باشه ممنون

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
اماد جان :
ببین به نظر من فرآیند این قسمت کلیپ های این سایت دستی هست !
آخه با یک فرم ساده فلاش را میگره . یعنی تقریبا" با یک فرم تماس که امکان اتچ هم داره . و وقتی اطلاعات را ارسال میکنی میره به ایمیل مثلا" مدیر بعد اون میاد اضافه میکنه ! اگه میخوای یک چیزی مثل این درست کنی میتونی با یک فرم اطلاعات را بگیری و با یک سیستم مثل وردپرس بیای اینهارو منتشر کنی .

در مورد دوستیابی :
معمولا" این سایتها سیستم ها را خودشون فارسی میکنن ! شما هم میتونی یکی از سیستمهایی که خوشت میاید رو فارسی کنی !
موفق باشی

Parsa_361

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از mamalionline :
اماد جان :
ببین به نظر من فرآیند این قسمت کلیپ های این سایت دستی هست !
آخه با یک فرم ساده فلاش را میگره . یعنی تقریبا" با یک فرم تماس که امکان اتچ هم داره . و وقتی اطلاعات را ارسال میکنی میره به ایمیل مثلا" مدیر بعد اون میاد اضافه میکنه ! اگه میخوای یک چیزی مثل این درست کنی میتونی با یک فرم اطلاعات را بگیری و با یک سیستم مثل وردپرس بیای اینهارو منتشر کنی .

در مورد دوستیابی :
معمولا" این سایتها سیستم ها را خودشون فارسی میکنن ! شما هم میتونی یکی از سیستمهایی که خوشت میاید رو فارسی کنی !
موفق باشی
تأیید وشه ! :D :D

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
برای دوستیابیش من فارسی شو تویی مجید آنلاین دیده بودم یکسر به اونجا بزن هستش

اونشم که مملی گفت و پارسا هم تاید وکرده دیگه مو لای درزش نمی ره فقط یکم عجیبه واسه همه چی اسکریپ هست واسه کلیپ سازی نیست فک رکنم دیلیلش این باهش که اصلا سایتهای خارجی این کار واسشون معنی نداره و آدم الاف ندارن و این تیپ سایتها رو واسه ارسال کارت پستال و ... می سازن و ایران کلیپ و .. هم از همین سیستم کارت پستال زیر بناشون بوده

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
منم دنبال همچین چیزی بودم ولی بعدش به یک نتیجه رسید م که تویی فروم انگلیسی سایت 4image دیدم که از طریق اسکریپ 4image اومده بودن کلیپ فلش می زاشتن و دقیقا شده بود همون چیزی که شما م یخواهید یک عکس کوچک در صفحه ایندکس و وقتی روش کلیک می کردی می شد فلش کلیپ

ولی یک کار دیگر هم می تونی بکنی از اسکریپهای سایتهای بازی بصورت آنلانی که فلش هستند هم میشه استفاده کرد

شما دوست عزیز هم اگر بزاری برای دانلود همه دعات میکنند من برات ایمیل می فرستم ممنون

aria_cop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام عزیز
سایت بی سرزمین رو ببین
قسمت کلیپ های فلاش ببین این همونیه که میخوای؟
http://www.bisarzamin.net/

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
آقا قرار بود بزاری برای دانلود این ایمیل منه اگه برام بفرستی ممنون میشم [email protected]

aria_cop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا اول ببین کار چطوریه بعد

من که یادم نمیاد گفته باشم میزارم واسه دانلود!

شاهدم دارم! #7!

البته باید بگم که دارم تبدیلش میکنم به یه اسکریپت standalone چون در حال حاضر سوار کردنش روی سایت یکم دنگ و فنگ داره.

دارم document براش مینویسم وقتی کامل شد همینجا اعلام میدارم.

بالا