برگزیده های پرشین تولز

یک سیستم کامل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
بنده بعلت رفتن به خارج از کشور بر خلاف میل باطنیم مجبورم pc برای خرید laptop به فروش برسانم
سیستم assembly شده و کاملا سالم میباشد

همانجوری که گفتم بر خلاف میلم با وجود اینکه به سیستم حال حاضر علاقه دارم(مخصوصا برای جوابگو بودن برای تمامی gameهای روز) و خرج نسبتا زیادی پاش کردم ولی مجبور به فروش شدم
حتی laptop ای که برای خرید مد نظر دارم از نظر سخت افزاری از این pc کمتره و همین دلمو میسوزونه و هنوزم دو دلم
مشخصات سیستم مینویسم ولی قیمت کلی اول به پیشنهاد خودتان, سوالی هم داشتید در خدمتم فقط پیشنهادات معقول باشند(کل سیستم یک جا به فروش میرسد):
M2N-SLI DELUXE motherboard
geforce 8800 GTS
2gig ram
hard 300gig MAXTOR
CPU AMD Athlon 64 x2 dual core processor 6000
power AcBel 450W MAX 510W
LCD 19 samsung 940 BW
optical mouse gaming
keyboard A4tech
case grand
CD_ROM
DVD_COMBO HP dvd 1035
modem dial up
یک spekear خیلی معمولی هم هست
تمامی قطعات دارای جعبه سالم همراه با تمامی driver ها در ضمن یک میز کامپیتور هم هست که به فروش میرسد در صورتی که خواستارش هستید بگید عکس بگذارم

karim_2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه رو گفتی به غیر از اصل کاری قیمت یادت رفت

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من عرض کردم قیمت اولیه با دوستان تا ببینم چی پیش میاد...
ممنون

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
کلی می فروشی یا جزیی؟

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
هارد 300 را چند میدی؟

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
منظورت از بازی های روز چیه؟
این که رمش 2 گیگ است و گرافیک هم 8800 gs

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان امیدوارم از انتقاد من ناراحت نشید اولا من در پست اولم داخل پرانتز اشاره کردم که کل سیستم با هم به فروش میرسد پس بیشتر دقت کنید
دوما کارت گرافیکی من 8800 GTS (بازهم بیدقتی در خواندن پست اول!) نه GS که هر کسی میداند که این دو چه فرق فاحشی با هم دارند در ضمن هم کارت گرافیکی من و هم رم من DDR3 هستند(رم DDR3 FPS 800 PATRIOT)
برای اینکه روشنتر بشید باید خدمتتان عرض کنم بنده بازی CRYSIS WARHEAD (فکر نمیکنم بازی سنگین تر از این بازی از نظر تکنیکهای گرافیکی وجود داشته باشد!)روی تنظیمات very high با anti aliasing 2x راحت روی فریم ثابت 30 اجرا کردم

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
شما کدام شهر هستین؟
چند وقت پیش این سیستم را خریدین؟

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تهران هستم
سیستم هم حدودا 1 سال پیش تهیه کردم واقعا اگر به خاطر شرایط زندگیه شخصیم نبود هرگز تصمیم به فروش نمیگرفتم
منتظر قیمتهای پیشنهادی دوستان هستم...

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
دوستان امیدوارم از انتقاد من ناراحت نشید اولا من در پست اولم داخل پرانتز اشاره کردم که کل سیستم با هم به فروش میرسد پس بیشتر دقت کنید
دوما کارت گرافیکی من 8800 GTS (بازهم بیدقتی در خواندن پست اول!) نه GS که هر کسی میداند که این دو چه فرق فاحشی با هم دارند در ضمن هم کارت گرافیکی من و هم رم من DDR3 هستند(رم DDR3 FPS 800 PATRIOT)
برای اینکه روشنتر بشید باید خدمتتان عرض کنم بنده بازی CRYSIS WARHEAD (فکر نمیکنم بازی سنگین تر از این بازی از نظر تکنیکهای گرافیکی وجود داشته باشد!)روی تنظیمات very high با anti aliasing 2x راحت روی فریم ثابت 30 اجرا کردم

دوست عزیز شرمنده!
هیچ مادربرد amd هنوز تو دنیا تولید نشده که رم ddr3 ساپورت بکنه اولا .
ثانیا تمامی رم های ddr3 باس 1366 هستند و ما اصلا رم ddr3 با باس 800 نداریم.شما مطمئن باشید که رم سیستم شما ddr2 هست!
ثالثا اگه از آشناها ویا دوستان نزدیک کسی را میشناسید به اونها بفروشد!این صد صد به نفع شماست

Last edited:

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز شرمنده!
هیچ مادربرد amd هنوز تو دنیا تولید نشده که رم ddr3 ساپورت بکنه اولا .
ثانیا تمامی رم های ddr3 باس 1366 هستند و ما اصلا رم ddr3 با باس 800 نداریم.شما مطمئن باشید که رم سیستم شما ddr2 هست!
ثالثا اکیدا توصیه میکنم که اینجا سیستمون رو نفروشید که بزخری میکنند.اگه از آشناها ویا دوستان نزدیک کسی را میشناسید به اونها بفروشد!چون بعید میدونم اینجا بیشتر از 500 بخرند!:(

یا علی

سلام دوست من واقعا بابت ذکر اشتباه بنده ممنونم (اگر بعد از توافق با کسی میشد سو تفاهم پیش میامد)راستش را بخواهید اشتباه از طرف دوست من بود ازش پرسیدم چجوری میشه فهمید ddr 2 یا 3 گفت مال من 3 هست منم را حساب حرف ایشان گفتم بعد از یاداوری شما رفتم cpu-z دانلود کردم متوجه اینکه رمم DDR 2 هست شدم بازم ممنون
مورد دوم اینکه من مادربوردم ASUS و در مورد کارت گرافیکم 100% DDR3 هستش
میرسیم سر مورد اخر که من از شما انتقاد دارم شما وقتی یک همچین لفظی میاورید که اینجا بزخری میکنند(کسی مرا مجبور به فروش در شرایط نامعقول نکرده) خود بر این موضوع دامن میزنید و ناخواسته باعث یک همچین جوی میشوید این را فقط برای خودم نمیگویم وقتی خودتان هم موردی برای فروش داشته باشید این موضوع به شما هم بسط پیدا میکند پس خواهشن در انتخاب کلمات و جمله هایتان دقت کنید

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر کی گفته سیستم شما DDR3 رو ساپورت میکنه و رمهات DDR3 یه؟؟؟؟؟؟؟؟:blink:
سلام
دوست من وقتی جناب hajizadeh110 در فاصله 5 دقیقه قبل از شما به این مورد اشاره کردن چه لزومی بر تکرار ان میبینید؟!
-----------------------------------------------------
همچنان منتظر قیمتهای پیشنهادی دوستان هستم...

aQoa

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
دوست من وقتی جناب hajizadeh110 در فاصله 5 دقیقه قبل از شما به این مورد اشاره کردن چه لزومی بر تکرار ان میبینید؟!
-----------------------------------------------------
همچنان منتظر قیمتهای پیشنهادی دوستان هستم...

میخواستم بگم منم بلدم قضیه ای نداشت.

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
سلام دوست من واقعا بابت ذکر اشتباه بنده ممنونم (اگر بعد از توافق با کسی میشد سو تفاهم پیش میامد)راستش را بخواهید اشتباه از طرف دوست من بود ازش پرسیدم چجوری میشه فهمید ddr 2 یا 3 گفت مال من 3 هست منم را حساب حرف ایشان گفتم بعد از یاداوری شما رفتم cpu-z دانلود کردم متوجه اینکه رمم DDR 2 هست شدم بازم ممنون
مورد دوم اینکه من مادربوردم ASUS و در مورد کارت گرافیکم 100% DDR3 هستش
میرسیم سر مورد اخر که من از شما انتقاد دارم شما وقتی یک همچین لفظی میاورید که اینجا بزخری میکنند(کسی مرا مجبور به فروش در شرایط نامعقول نکرده) خود بر این موضوع دامن میزنید و ناخواسته باعث یک همچین جوی میشوید این را فقط برای خودم نمیگویم وقتی خودتان هم موردی برای فروش داشته باشید این موضوع به شما هم بسط پیدا میکند پس خواهشن در انتخاب کلمات و جمله هایتان دقت کنید

دوست من فقط خواستم توصیه ای کرده باشم چون خود من یک سیستم دو ماه استفاده باشه با مشخصات بالا برای فروش گذاشتم که چنان قیمت هایی دادند که هوش از سرم پرید.به هر حال اگه شما فکر میکنید من به چیزی دامن زدم؛ چشم من اون جمله رو ادیت میکنم.اما شما به زودی متوجه حرفم خواهید شد!:)

یا علی

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه این حرفها چیه من گفتم بصورت ناخواسته مطمعنا شما نیت سو نداشتید و قصدتان کمک بود بازم ازتون تشکر میکنم

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
شما حتما یک قیمت پایه براش بذار!الان ببین نو قطعات با گارانتی چنده با هم جمع بزن و 30درصد از هر قطعه ای که گارانتی نداره کم کن!اگر داره بین 20 تا 25 درصد کم کن!خواستی من اینکار رو برانت میکنم !
اگه لپ تاپ هم خواستی با قیمت های خیلی خوت سراغ دارم.کافیه مدلشو و کامفیگشو پی ام کن تا بهت قیمت بدم.

یک لپ تاپ دل کارکرده با کانفینگ بالا هم یکی از دوستانم داره که قصد داره بفروشه!

به هر حال ما در خدمتیم:)

یا علی

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام hajizadeh110 خوبی ؟
پیغام خصوصی من به دستتون نرسید؟

Respecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دوستان بنا به تحقیقی که در بازار کردم اینجا یک قیمت پایه میگذارم البته این بدین معنا نیست که با همین قیمت میدم پیشنهادات بالاتر بدید تا به به بالاترینش بفروشم (تقریبا مزایده)
قیمت پایه 550000 تومان
بازم اشاره کنم این قیمت پایه هست ...
M2N-SLI DELUXE motherboard
geforce 8800 GTS DDR3
2gig ram CORSAIR
hard 300gig MAXTOR
CPU AMD Athlon 64 x2 dual core processor 6000
power AcBel 450W MAX 510W
LCD 19 samsung 940 BW
optical mouse gaming
keyboard A4tech
case grand
CD_ROM
DVD_COMBO HP dvd 1035
modem dial up
یک spekear خیلی معمولی هم هست
تمامی قطعات دارای جعبه سالم همراه با تمامی driver ها در ضمن یک میز کامپیتور هم هست که به فروش میرسد در صورتی که خواستارش هستید بگید عکس بگذارم
در صورت قیمت خوب یک ارشیو کامل فیلم هم شاید بصورت اشانتیون روی خود هارد سیستم داده شود

heical

Registered User
لایک‌ها
4
شما که اول گفتی رمات پاتریوته حالا میگی corsair؟!!! آخرش کدومه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا