برگزیده های پرشین تولز

یک طرح برای جمع کردن رفرال در سایت های هایپ.برای همکاری بیا تو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یک طرح دارم برای جمع کردن رفرال تا بعضی ها نرن تو وب لاگ ها یا فروم های خارجی تبلیغ لینک شون بکنن تا رفرال بدست بیارن . طرح اینه که هر کسی از طریق لینکت عضو شده باید بش 50 درصد کمسیون رفرال بدی یا در ازای اون تو سایتی که اون معرفی می کنه(شرایط حدودا یکسان) شما عضو بشین
خیلی واضح که هر دو طرف سود می کنن .هم زیر مجموعه با دریافت کمسیون هم شما با در یافت سودی که سایت بابت زیر مجموعه هات می ده .
مزیت دیگه ای که داری اینکه کیفیت تاپیک های دیگه می ره بالا چون دیگه کسی نمی یاد واسه رفرال تبلیغ الکی کنه .
حالا هر کی با طرح موافق ای دی یاهو مسنجرشو بزاره تا همدیگرو add کنیم
ایدی یاهو مسنجر من اینه [email protected]
هر کی موافق طرح منو اد کنه و بقیه دوستان هم ایدشون بزارن تا راحت تر با هم ارتباط داشته باشیم.
از شروین و دیوید و رابی هم خواهش می کنم تو طرح شرکت کنن چون شما 3 نفر از بچه های صادق پرشین تولز هستین

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
همه همین جا ای دی یا شو نا بزارن تا هر کی خواست تو این طرح شرکت کنه بتونه راحت با طرفش همکاری کنه:happy: :D

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کسی نمی خواد تو این طرح شرکت کنه؟:(

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
البته انتظار همچین سکوتی داشتم :blush: .خوب اینجا ایرانه دیگه :lol: :lol: :lol: :lol:

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
سلام
قبل از هرچیز بابت نظر لطفی که به من داشتید ممنون
طرح شما طرح خیلی خوبیه مشابه اون رو تو بعضی از سایتهای خارجی میشه پیدا کرد البته کاملا مشابهه هم نیستند ولی کلیاتشون شبیه همه
اما من به دو دلیل با این طرح مشکل دارم
1- ممکنه من سایتی رو که طرف مقابلم بهم معرفی میکنم قبول نداشته باشم اینجوری دو طرفه بودن طرح از بین میره
2- در کل تصمیم گرفتم دیگه رفرال گیری نکنم کلا از اینکه سایتی رو به دیگران معرفی کنم و احیانا اون فرد تو اون سایت ضرر کنه احساس خوبی ندارم بهرحال همه میدونیم که هایپ ها به هیج وجه قابل تضمین نیستند ترجیح میدم سایتها رو بدون لینک رفرال معرفی کنم حسابش رو که میکنم می بینیم حداکثر از هر رفرال 1 تا 2 دلار گیرم میاد که البته در بیشتر مواقع هم خیلی کمتر از این هست ولی در مقابل این سود خیلی ناجیز ممکنه یه عذاب وجدان خیلی بزرگ حاصل بشه اینه که فکر کنم معرفی سایتها بدون لینک رفرال برای من خیلی بهتر باشه

برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Roby :
سلام
قبل از هرچیز بابت نظر لطفی که به من داشتید ممنون
طرح شما طرح خیلی خوبیه مشابه اون رو تو بعضی از سایتهای خارجی میشه پیدا کرد البته کاملا مشابهه هم نیستند ولی کلیاتشون شبیه همه
اما من به دو دلیل با این طرح مشکل دارم
1- ممکنه من سایتی رو که طرف مقابلم بهم معرفی میکنم قبول نداشته باشم اینجوری دو طرفه بودن طرح از بین میره
2- در کل تصمیم گرفتم دیگه رفرال گیری نکنم کلا از اینکه سایتی رو به دیگران معرفی کنم و احیانا اون فرد تو اون سایت ضرر کنه احساس خوبی ندارم بهرحال همه میدونیم که هایپ ها به هیج وجه قابل تضمین نیستند ترجیح میدم سایتها رو بدون لینک رفرال معرفی کنم حسابش رو که میکنم می بینیم حداکثر از هر رفرال 1 تا 2 دلار گیرم میاد که البته در بیشتر مواقع هم خیلی کمتر از این هست ولی در مقابل این سود خیلی ناجیز ممکنه یه عذاب وجدان خیلی بزرگ حاصل بشه اینه که فکر کنم معرفی سایتها بدون لینک رفرال برای من خیلی بهتر باشه

برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم
نظر خوبی دادی .تا حدودی موافقم ولی مثلا من الان می خوام تو این عضو شم SolidInvestment مثلا اگه شما الان توش عضو باشین من از لینک شما عضو میشم که هر دو طرف سود کنیم .اقا من ناراحت نمی شم اگه سایت اوتوتو شد .رابی جان لطف کن ای دی یاهو مسنجرتو به من بده ماله من اینه [email protected]
اقا شرکت کنید به خدا واسه سود بیشتره نمی دونم چرا این طرح استقبال نمی شه

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
در ضمن من شما رابی جان و شروین و دیوید قبول دارم بالاخره 3 تا پیرن بیشتر ضرر دادین .:D :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا